زمانی که زیبایی بیش اندازه باعث تباهی یک زندگی می شود

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

زمانی که زیبایی بیش اندازه باعث تباهی یک زندگی می شود

image زمانی که زیبایی بیش اندازه باعث تباهی یک زندگی می شود

لندیس در ۱۵ سالگی مدرسه را رها کرد و بخاطر زیبایی خدادادی که داشت در چند شوی تلویزیونی مشغول به کار شد و همزمان در یک کلوب شبانه به عنوان خواننده کار می کرد تا آنکه سرانجام در سال ۱۹۳۷ توسط ویلیام ای ولمن، کارگردان هالیوودی برای بازی در فیلم یک ستاره متولد می شود، بازی کرد، او در این فیلم در نقش جانت گینور دختر جوانی بازی میکند که با آرزوی بازیگری به هالیوود سفر می نماید.

خانم لندیس در یکم ژانویه سال ۱۹۱۹ در آمریکا متولد شد، دوران کودکی او با فقر همراه بود، در سن ۱۵ سالگی ازدواج کرد که تنها پس از چند ماه به دلیل رابطه با فردی جدید، از همسر خود طلاق گرفت، ولی ازدواج بعدی او نیز تنها چند سال به طول انجامید.

image زمانی که زیبایی بیش اندازه باعث تباهی یک زندگی می شود

همزمان با به شهرت رسیدن لندیس شایعاتی درباره فساد اخلافی او بر سر زبان ها می افتد که باعث می شود تا او از آن زمان به بعد موهایش را بلوند کند و نام خود را از فرانسیس لیلیان ماری به کارول لندیس تغییر دهد. لندیس در دهه ۴۰ همچنان در چند فیلم سینمایی درخشید، البته درخشش او در عرصه سینما همزمان بود با روابط غیراخلاقی او با داریل فرانیس زانوک، نویسنده، کارگردان و تهیه کننده برنده اسکار هالیوود. زوانوک در سیستم استودیویی هالیوود در آن برهه از زمان نقش مهمی داشت.

تکفارس آی آر

image زمانی که زیبایی بیش اندازه باعث تباهی یک زندگی می شود

زمانیکه لندیس به رابطه خود با زانوک خاتمه داد، دردسرهای شغلی او نیز شروع شد و درخشش وی در عرصه سینما به اتمام رسید و از آن پس تنها توانست در چند فیلم درجه ۲ و ۳ بازی کند. او طی مدت زمان کوتاهی چند ازدواج ناموفق دیگر هم داشت، زندگی او چنان با افسردگی و شکست های پیاپی همراه شده بود که در سال های ۱۹۴۴ و ۱۹۴۶ دو بار خودکشی کرد. سرانجام در سال ۱۹۴۸ جسد وی در حالیکه باردار بود در خانه اش یافت شد،که بعدها گفته شد که مرگ او خودکشی نبوده و به ادعای مادر و خواهرش کری هریسون بازیگر مشهور هالیوود که در آنزمان با لندیس رابطه داشته، او را به قتل رسانده ولی هیچگاه اتهام او ثابت نشد.

شعر و مولودی های زیبا برای تبریک میلاد حضرت علی (ع )
  1. عکس های جدید از زیباترین و خوش چهره ترین مرد دنیا
  2. جملات زیبا با عکس از معروف ترین فیلم های قدیمی
  3. تزیین سفره هفت سین رسمی با تور صورتی
  4. اجرای مراسم سیرک مصری در غزه
  5. مدل های زیبا و جالب تزیین یخچال تازه عروس
  6. تعبیر قران خواندن در خواب به چه معنی است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات