راه چاره احساس دلتنگی و افسردگی در فصل های سرد سال اینجاست

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

راه چاره احساس دلتنگی و افسردگی در فصل های سرد سال اینجاست

image راه چاره احساس دلتنگی و افسردگی در فصل های سرد سال اینجاست

▪ هرروز بیرون بروید:

هر چه زودتر و پیش از تاریک شدن آسمان این کار را انجام دهید بهتر است. حتی اگر تنها ۱۰ یا ۱۵ دقیقه طول بکشد خودتان را به یک هوای پاک، مقداری ویتامین دی و حس و حال خوب مهمان کرده اید.

▪ فعالیت بدنی داشته باشید:

شاید برای خیلی ها ورزش کردن آخرین کار مورد علاقه باشد اما بالا رفتن آندورفین بدنتان به شما حس خوشحالی بیشتر می دهد. علاوه بر اینکه به جلوگیری از افزایش وزن شما در زمستان نیز کمک میکند.

تکفارس آی آر

▪ یک ورزش زمستانی را امتحان کنید:

ورزش هایی مانند اسکی، اسکیت یا هایکینگ زمستانی را تنها در زمستان می توانید انجام دهید. با این کارها زیبایی و لذت بخش بودن فصل زمستان را بیشتر درک خواهید کرد.

▪ خانه را گرم و راحت کنید:

وقتی از سر کار یا ورزش برمی گردید مطمئن باشید که محیط خانه تان دنج و راحت باشد. چند پتوی نرم، کاکائوی داغ و چای و پوشیدن دمپایی های زمستانی را از دست ندهید. می توانید به این فهرست چند کتاب، بازی و پازل را هم اضافه کنید.

▪ تفریح کنید:

www.takfars.ir

با دوستان یا خانواده خود برنامه ریزی کنید که هر هفته یک روز غروب را به تفریح و بازی اختصاص دهید. این کار باعث می شود که با اشتیاق بیشتری به کارهایتان در طول هفته بپردازید و خاطرات فوق العاده ای در فصل زمستان بسازید.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

چند راه مفید برای داشتن آرامش در زندگی

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات