راه های افزایش اعتماد به نفس در دختران جوان

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

راه های افزایش اعتماد به نفس در دختران جوان

image راه های افزایش اعتماد به نفس در دختران جوان

راست بایستید.

مهم نیست هیکل شما چطور باشد، بلکه باید اعتماد به نفس داشته باشید. سعی کنید نافتان را به سمت ستون فقراتتان عقب ببرید، شانه هایتان را عقب داده . راست ایستادن را اینگونه تمرین کنید.

به پوستتان رنگ بدهید.

اگر پوستتان خیلی رنگ پریده است با کرم های برنزه ظاهر سالمتری به خود بدهید (هرچند که برنزه کردن واقعی درست نقطه مخالف سلامتی است). مالیدن چند قطره کرم برنزه به همراه کرم مرطوب کننده به پوست شما رنگ بیشتری می دهد.

تکفارس آی آر

پوست خود را بهتر کنید.

چهار نقطه روی صورت هست که می تواند کل صورت شما را بهتر نشان دهد. گوشه های داخلی تیره چشم ها، گوشه های خارجی چشم ها، دو طرف بینی و دو طرف دهان. روی این قسمت ها کرم پودر بمالید.

از آینه دوری کنید.

وقتی خانم ها زمان زیادی را صرف ظاهر خود میکنند و به چیزهای دیگر رسیدگی نمیکنند، کمتر خوشحال هستند. ما نمی گوییم به ظاهرتان اهمیت ندهید. ولی افراط در رسیدن به ظاهرتان، حواس شما را از جنبه های دیگر زندگی پرت میکند.

رنگ موی خود را عوض کنید.

www.takfars.ir

یک تحقیق در دانشگاه ترنت ناتینگهام انگلستان کشف کرده است که خانم هایی که موهای خود را رنگ میکنند در محل کار اعتماد به نفس بیشتری دارند. آنها بعد از اینکه موهای خود را رنگ کردند، احتمال درخواست افزایش حقوق و به چالش کشیدن رئیس یا عدم درگیری با همکار در آنها افزایش یافت.

کیف پول خود را مرتب و تمیز کنید.

هر هفته زمانی را صرف تمیز کردن کیف پول خود کنید. رسیدها، کارت ویزیت ها و تکه کاغذها را دور بیندازید. مرتب کردن و مدیریت کردن چیزهای کوچک و مهم می تواند به شما کمک کند که احساس کنید کنترل زندگی خود را در دست دارید.

احساس کنید که یک سایز کم کرده اید.

خانم هایی که عطرهایی با طعم گل و ادویه به خود میزنند، لاغرتر از آنچه هستند به نظر می رسند. پس اگر نگرانی از وزن تان، اعتماد به نفس شما را از بین می برد، این موضوع می تواند به شما آرامش بیشتری بدهد.

تماس چشمی برقرار کنید.

وقتی با کسی حرف می زنید، در چشم او نگاه کنید. این کار عادت افرادی با اعتماد به نفس بسیار بالاست. اگر طرفتان متوجه عدم اعتماد به نفس در شما نشود، شما هم متوجه آن نخواهید شد.

آراسته باشید.

تحقیقات نشان داده اند که خانم هایی که آراسته هستند، اعتماد به نفس بیشتری دارند. الیزابت لمباردو، روانشناس و نویسنده می گوید: «وقتی خانم ها به خودشان می رسند و خود را آراسته میکنند، اعتماد به نفس بیشتری می یابند.»

قوز نکنید.

تک فارس

این کار را فقط جهت درست کردن نحوه نشستن یا پشت درد انجام ندهید. طبق پژوهشی در دانشگاه دولتی اوهایو، خم شدن و قوز کردن به روی میز باعث می شود که افکار مثبت کمتری درباره خودتان داشته باشید.

لباس های اضافی خود را ببخشید.

این کار حس انجام یک کار خوب را می دهد و به کمدتان نظم می بخشد.

موهایتان را سشوار بکشید.

پیرایشگری در سالن زیبایی ماری رابینسون شهر نیویورک می گوید: «هر وقت می خواهم شروع به سشوار کشیدن موهای کسی بکنم، همیشه از جلوی موهای او شروع می کنم. وقتی خانمی موهایش را سشوار می کشد، طور دیگری رفتار میکند. وقتی می خواهد از سالن خارج شود، شانه هایش را عقب داده و راست تر راه می رود و حس بهتری دارد. »

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

چطور میتوانم خیانت همسرم را ببخشم
  1. چه مدل آدم هایی به درد مسافرت رفتن نمیخورند
  2. چطور درس بخوانم و برنامه ریزی کنم تا در امتحانات موفق باشم
  3. چه مدل سوال هایی را نباید هیچ وقت از همسرم بپرسم
  4. شناخت افراد از روی انگشت های پای آنها
  5. چطور تشخیص دهیم رابطه ازدواج یا نامزدی ما سالم است یا از بین رفته
  6. چطور چند روزه رابطه شکست خورده با همسرم را درست کنم

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات