راه سریع آب کردن چربی اضافی زیر چانه یا غبغب

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

راه سریع آب کردن چربی اضافی زیر چانه یا غبغب

image راه سریع آب کردن چربی اضافی زیر چانه یا غبغب

داشتن غبغب برای افرادی که چاق هستند یا اضافه وزن دارند، امری طبیعی است گاهی این اتفاق می‌ افتد که برخی افراد با وجود طبیعی بودن وزن بدنشان، با معضل غبغب دست به گریبان میشوند و البته نباید فراموش کنید که وجود غبغب، تاثیر زیادی بر چهره فرد دارد و اصولا باعث می ‌شود سن افراد، بیشتر به نظر برسد.

یک ‌راه درمانی مفید بدون درد و خون ریزی نیز برای از بین بردن این مشکل زیر‌ چانه‌ای وجود دارد؛ ورزش دادن عضله این ناحیه که صد البته بهتر از عمل جراحی است!
برای کشیدن عضله این ناحیه، چندین ورزش راحت وجود دارد :
۱ – کف دست‌ها را برای ۱۰ ثانیه به پیشانی‌تان فشار دهید. این فشار را در جهت عکس گردن و سر وارد کنید. باید حس کنید که گردن و چانه‌تان سفت شده‌اند. این حرکت را، البته این بار با قرار دادن دست در پشت سر، تکرار کنید. همین حرکت را در دو طرف سر نیز تکرار کنید. در این حالت، دست خود را به شکل پیاله کرده و آن را روی گوش خود قرار دهید و ورزش مذکور را انجام بدهید.
۲ – چانه‌تان را بالا بگیرید و دهان خود را باز و بسته کنید؛ انگار که آدامس می‌جوید. در این ورزش، باید حس کنید که عضلات آرواره تا گردن شما سخت شده‌اند.
۳ – دهان خود را باز کنید، خیلی آهسته سر خود را به عقب خم کنید و در همین حال بمانید. حالا لب پایین را تا روی لب بالای خود حرکت دهید و این حرکت را چند بار انجام دهید.
۴ – همان‌طور که سرتان در حالت طبیعی قرار دارد (بدون خم کردن آن به هر جهتی )، سعی کنید لب پایین خود را به بینی‌تان بزنید! البته این اتفاق تقریبا غیر ممکن است، اما تلاش برای انجام چنین کاری، برای هدف شما مفید خواهد بود.
۴ – بیرون آوردن زبان از دهان، آن هم به طور مداوم و پشت سر هم، عضلات دهان و صورت را تقویت می‌کند و در از بین بردن غبغب نیز مؤثر خواهد بود.
این ورزشها را روزی ۲ بار انجام دهید.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

مناسب ترین نوشیدنی بعد از ورزش شیر شکلات
  1. راهکارهای علمی و جالب برای نابودی کامل نفخ شکم و معده

  2. ورزشکاران برای جلوگیری از کم آب شدن بدن باید چه کنند

  3. ضرر ایستاده آب نوشیدن برای سلامتی بدن

  4. چرا چربی های شکمم آب نمی شوند

  5. چند لیوان آب در طول روز از نظر علمی تایید شده

  6. علت ایجاد واریس و راه های درمان ساده آن

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات