تک فارس
حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
محصولات معتبر محصولات معتبر
دکوراسیوناشتراک گذاری

راهکارهایی برای کسانی که قصد فروش خانه خود را دارند

image راهکارهایی برای کسانی که قصد فروش خانه خود را دارند

ابتدا خانه آینده خود را انتخاب کنید

برخی افراد قبل از اینکه خانه آینده خود را انتخاب کنند یا تصمیم قطعی بگیرند، خانه فعلی خود را به فروش می‌گذارند. آنها نمی‌دانند پس از فروش این خانه دقیقا به کجا می‌خواهند بروند و همه چیز را به احتمالات و بعد از امضای قرارداد موکول کرده اند. اما حقیقت این است که با چنین طرز تفکری هیچ‌وقت به پای امضای یک قرارداد نخواهند رفت. زیرا با این دیدگاه، هیچ فعالیتی برای عرضه مناسب یک خانه صورت نمی‌پذیرد. بنابراین قبل از هر کاری، ابتدا به خرید خانه آینده خود بپردازید.

وسایل خانه خود را جمع نمایید

از روزی که خانه خود را برای فروش می‌گذارید، باید خانه خود را برای فرد خریدار آماده نمایید. جمع کردن وسایل خانه از مهم‌ترین مراحل این آماده سازی است. خریداران می‌خواهند به سرعت در خانه جدید خود مستقر شوند و زمانی برای اینکه شما اسباب و اثاثیه خود را جمع کنید یا خانه جدید خود را انتخاب نمایید ندارند.

تکفارس آی آر

قسمت های فرسوده خانه را بازسازی کنید

مطمئن باشید با مقداری هزینه معقول، می‌توانید بازدهی دو چندانی را در فروش خانه تجربه کنید. شیرهای آب، لامپ ها، سیم کشی ساختمان، لوله‌کشی، پنجره ها، سیستم تهویه، کولر و …از مواردی هستند که با تعمیر و نوسازی آنها، خریداران را به سرعت جلب خواهید کرد. فراموش نکنید خریداران خانه در صورتی‌که متوجه شوند علاوه مبلغ خرید خانه، باید هزینه‌های اضافی بپردازند، منصرف خواهند شد. همچنین فراموش نکنید خانه شما کاملا تمیز باشد. با یک گردگیری و نظافت ساده، فضای خانه را برای ورود خریدار دل انگیز کنید.

طراحی داخلی خانه خود را از حالت سنتی در بیاورید

طراحی داخلی خانه‌ای که چندین سال است در آن زندگی می‌کنید، مناسب حال افرادی امروزی نیست. ما پیشنهاد می‌کنیم با رنگ آمیزی دیوارهای خانه به رنگ سفید یا خاکستری و استفاده از رنگ سفید در حمام و آشپزخانه، طراحی خانه خود را همگام با سلیقه روز پیش ببرید. همچنین می‌توانید قاب های پنجره و پرده های خانه را با طرح های مدرن تعویض نمایید تا جذابیت خانه شما دو چندان شده و فروش خانه شما با سرعت و کیفیت بسیار بالایی صورت بپذیرد.

یک مشاور املاک مجرب را به خدمت گیرید

www.takfars.ir

مشاور املاک بی تجربه و نامعتبر، ممکن است تبعات منفی زیادی برای شما داشته باشد و معمولا این تبعات پس از معامله بروز پیدا می‌کند. برعکس یک مشاور با تجربه دارای دانش لازم برای بهره‌مندی از بازار است. آنها به علت انجام معاملات زیاد ملک تجربه کافی بدست آورده اند و به عناصر مهم برای فروش موفق یک ملک واقفند. سایت شابش، مکان بسیار خوبی برای مشاهده لیست مشاورین املاک دارای کد صنفی معتبر است که به صورت رایگان این اطلاعات را در اختیار شما قرار خواهد داد.

با خریدار دوست صمیمی نشوید

داشتن رفتاری دوستانه با خریدار بسیار خوب است اما از مکالمات بسیار طولانی با او خودداری کنید، چرا که درگیری‌های شخصیتی معمولا قضاوت را تحت تاثیر قرار می‌دهند. شکی نیست که شما از بازدید خریدار هیجان زده‌اید اما باید به خاطر داشته باشید که این خانه ممکن است خانه جدید آنها باشد. بنابراین با یک جمله غیر رسمی ممکن است شکایت خریدار و بر هم خوردن معامله را موجب شوید.

در هنگام نشان دادن خانه، خریداران را دنبال نکنید

اگر شما با یک مشاورین املاک با تجربه کار می‌کنید، آنها معمولا از شما می‌خواهند که هنگام نشان دادن خانه به خریدار آنجا نباشید. چرا؟ چون تعقیب کردن خریدار موجب اضطراب وی می‌شود. وقتی شما همراهشان باشید، بازدیدکنندگان هنگام بررسی خانه احساس راحتی نخواهند کرد. بنابراین سعی کنید در گوشه‌ای بایستید و هنگامی که از شما سوالی پرسیده شد جواب دهید.

محصولات معتبر محصولات معتبر
مطالب مشابه بیشتر ››