راهنمای علمی انتخاب بالش مناسب برای خواب راحت

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

راهنمای علمی انتخاب بالش مناسب برای خواب راحت

image راهنمای علمی انتخاب بالش مناسب برای خواب راحت

بالشی با تکنولوژی بالا:

بالشی با قابلیت تنظیم باد با فوم هایی قابل جست و خیز. این بالش ها مشابه فوم هایی هستند که ژل تزریقی دارند و اجازه می دهند تا شما از تورم بیش از حد بالش جلوگیری کنید و یا اگر دلتان بخواهد آن را محکم تر و یا نرم تر قرار دهید و موقعیت خواب خود را تنظیم کنید.

بهترین بالش ها:

این نوع از بالش ها بالشی هستند که به آرامی سر شما را حمایت میکنند و لایه ای از پر دارد که می توانید آنها را با سر خود تغییر دهید.

تکفارس آی آر

بهترین پر مصنوعی:

اگر شما از آلرژی رنج می برید بهتر است از الیاف پلی استر اختصاصی استفاده کنید. این پرهای مصنوعی به تقلید از پرهای واقعی ساخته شده اند و شما دیگر به آنها آلرژی نخواهید داشت.

یک بالش محکم:

اگر حرکت کردن بالش و جا به جایی آن را دوست ندارید می توانید از بالش های محکم استفادده کنید. بالش های محکمی که به راحتی می توانید سرتان را روی آنها بگذارید و کتاب بخوانید و آنقدر هم نرم و صاف باشند که احساس گرمای بیش از حد نکنید.

بالش پشمی:

www.takfars.ir

بالش پشمی گزینه ای بسیار خوب برای کسانی است که زیاد عرق میکنند و رطوبت بدن آنها زیاد است. بالش پشمی حالت فنری دارد و به راحتی بالا می آید و به شکل اولیه اش برمی گردد.

بالشی از پرهای غاز سفید اروپایی:

این بالش شاید خیلی کیفیت بالایی نداشته باشد. اما با بودن هوا در داخل این پرها و احساس جایگاهی ملایم، حسی فوق العاده برای خواب به شما می دهد و با حرکت دادن آن می توانید آن را به راحتی به شکل اولیه آن برگردانید.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

بهترین زمان برای تزریق آمپول چه ساعتی است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات