راهنمای ست کردن رنگ کفش با کت و شلوار مخصوص آقایان

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

راهنمای ست کردن رنگ کفش با کت و شلوار مخصوص آقایان

انتخاب رنگ و ترکیب مناسب بیشتر سلیقه ای بوده و قانون کلی برای آن وجود ندارد. شاید تنها موردی که بهتر است رعایت شود انتخاب کفش پررنگ تر از کت و شلوار است. مهم این است که در سبک انتخابی خود احساس خوبی داشته باشید.

با کت و شلوار مردانه قهوه ای چه کفشی بپوشیم؟

این کت و شلوار عمدتاً با بیشتر کفش هایی که دارای رگه های مختلف قهوه ای هستند، همخوانی دارد. فقط سعی کنید رنگ کت و شلوار با کفش یکسان نبوده و مقداری تیره تر باشد. در صورتی که رنگ آن ها یکسان باشد ظاهر جالبی نخواهد داشت. هیچ وقت کت و شلوار قهوه ای را با کفش مشکی ست نکنید.

image راهنمای ست کردن رنگ کفش با کت و شلوار مخصوص آقایان

با کت و شلوار مردانه سرمه ای چه کفشی بپوشیم؟

تکفارس آی آر

کت و شلوارهای سرمه ای کاربرد فراوانی داشته و تقریباً با بیشتر رنگ ها نیز مطابقت دارد. از آنجایی که کت و شلوارهای سرمه ای رنگ ملایمی دارند بیشتر کفش ها از رنگ غلیظ تری نسبت به آن برخردار بوده و به سادگی می توان آنها را ست کرد.

متداول ترین رنگ کفش برای این کت و شلوار عبارت است از: مشکی، قرمز تیره و قهوه ای. بسته به موقعیتی که پیش می آید می توان هرکدام از این رنگها را انتخاب کرده و با کت و شلوار خود بپوشیم. به خاطر همین انطباق بالاست که کت و شلوارهای سرمه ای عموماً در ادارات و برای افراد کارمند بیشترین استفاده را دارند.

با کت و شلوار مردانه نیلی چه کفشی بپوشیم؟

نیلی رنگی مابین آبی و بنفش محسوب شده و مقداری از سرمه ای روشن تر است. این نوع کت و شلوار مردانه حالت رسمی کمتری دارد و البته با بیشتر کفش ها نیز هماهنگی دارد. به خاطر ته مایه های آبی و سرزنده ی آن نیز برای تابستان ایده آل است. کفش های مناسب برای این کت و شلوار عبارت اند از: کفش های چرم طرح دار (brogues) به رنگ زرشکی و قهوه ای مایل به سرخ، کفش های چرم یکدست و بدون طرح (monk) به رنگ قهوه ای مایل به زرد و کفش های راحتی (loafer) مشکی

با کت و شلوار مردانه خاکستری چه کفشی بپوشیم؟

www.takfars.ir

کت و شلوارهای خاکستری به اندازه ی نوع سرمه ای پرکاربرد هستند و از طرفی هم کمتر حالت رسمی دارند. این لباس را تقریباً با بیشتر رنگ کفش ها می توان پوشید. اما کفش های مشکی بهترین گزینه برای کت و شلوار خاکستری کم رنگ به شمار می رود. یک پیراهن سفید و دستمال گردن، سبک شما را کامل میکند. رنگ خاکستری آنچنان که باید رسمی نیست و از طرفی برای موقعیت هایی که کت و شلوار نیاز است. اما محیط خیلی رسمی نیست (مثل اداره) گزینه ی مناسبی به شمار می رود. برای هر دو نوع خاکستری روشن و کم رنگ کفش های مشکی، قهوه ای، قرمز و شرابی مناسب است.

با کت و شلوار مردانه بژ چه کفشی بپوشیم؟

مراسم های عروسی خصوصاً در تابستان بهترین موقعیت برای پوشیدن این کت و شلوار است. چون این رنگ، روشن است. پس با کفش های رنگ روشن تطبیق بهتری دارد. کفش های سفید، سرمه ای و قهوه ای کمرنگ گزینه های مناسبی برای این سبک به شمار می روند.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

چطور خال های گوشتی زشت روی گردن را به سادگی نابود کنیم

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات