راهنمای ست کردن رنگ کفش با کت و شلوار مخصوص آقایان

مجله علمی هنری آموزشی پزشکی تک فارس شامل مطالب جدید و جالب با موضوعات پزشکی و سلامتی، روانشناسی، نکات آرایشی، دکوراسیون منزل، خانه داری، آموزش آشپزی

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
تک فارس

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

راهنمای ست کردن رنگ کفش با کت و شلوار مخصوص آقایان

انتخاب رنگ و ترکیب مناسب بیشتر سلیقه ای بوده و قانون کلی برای آن وجود ندارد. شاید تنها موردی که بهتر است رعایت شود انتخاب کفش پررنگ تر از کت و شلوار است. مهم این است که در سبک انتخابی خود احساس خوبی داشته باشید.

با کت و شلوار مردانه قهوه ای چه کفشی بپوشیم؟

این کت و شلوار عمدتاً با بیشتر کفش هایی که دارای رگه های مختلف قهوه ای هستند، همخوانی دارد. فقط سعی کنید رنگ کت و شلوار با کفش یکسان نبوده و مقداری تیره تر باشد. در صورتی که رنگ آن ها یکسان باشد ظاهر جالبی نخواهد داشت. هیچ وقت کت و شلوار قهوه ای را با کفش مشکی ست نکنید.

image راهنمای ست کردن رنگ کفش با کت و شلوار مخصوص آقایان

با کت و شلوار مردانه سرمه ای چه کفشی بپوشیم؟

تکفارس آی آر

کت و شلوارهای سرمه ای کاربرد فراوانی داشته و تقریباً با بیشتر رنگ ها نیز مطابقت دارد. از آنجایی که کت و شلوارهای سرمه ای رنگ ملایمی دارند بیشتر کفش ها از رنگ غلیظ تری نسبت به آن برخردار بوده و به سادگی می توان آنها را ست کرد.

متداول ترین رنگ کفش برای این کت و شلوار عبارت است از: مشکی، قرمز تیره و قهوه ای. بسته به موقعیتی که پیش می آید می توان هرکدام از این رنگها را انتخاب کرده و با کت و شلوار خود بپوشیم. به خاطر همین انطباق بالاست که کت و شلوارهای سرمه ای عموماً در ادارات و برای افراد کارمند بیشترین استفاده را دارند.

با کت و شلوار مردانه نیلی چه کفشی بپوشیم؟

نیلی رنگی مابین آبی و بنفش محسوب شده و مقداری از سرمه ای روشن تر است. این نوع کت و شلوار مردانه حالت رسمی کمتری دارد و البته با بیشتر کفش ها نیز هماهنگی دارد. به خاطر ته مایه های آبی و سرزنده ی آن نیز برای تابستان ایده آل است. کفش های مناسب برای این کت و شلوار عبارت اند از: کفش های چرم طرح دار (brogues) به رنگ زرشکی و قهوه ای مایل به سرخ، کفش های چرم یکدست و بدون طرح (monk) به رنگ قهوه ای مایل به زرد و کفش های راحتی (loafer) مشکی

با کت و شلوار مردانه خاکستری چه کفشی بپوشیم؟

www.takfars.ir

کت و شلوارهای خاکستری به اندازه ی نوع سرمه ای پرکاربرد هستند و از طرفی هم کمتر حالت رسمی دارند. این لباس را تقریباً با بیشتر رنگ کفش ها می توان پوشید. اما کفش های مشکی بهترین گزینه برای کت و شلوار خاکستری کم رنگ به شمار می رود. یک پیراهن سفید و دستمال گردن، سبک شما را کامل میکند. رنگ خاکستری آنچنان که باید رسمی نیست و از طرفی برای موقعیت هایی که کت و شلوار نیاز است. اما محیط خیلی رسمی نیست (مثل اداره) گزینه ی مناسبی به شمار می رود. برای هر دو نوع خاکستری روشن و کم رنگ کفش های مشکی، قهوه ای، قرمز و شرابی مناسب است.

با کت و شلوار مردانه بژ چه کفشی بپوشیم؟

مراسم های عروسی خصوصاً در تابستان بهترین موقعیت برای پوشیدن این کت و شلوار است. چون این رنگ، روشن است. پس با کفش های رنگ روشن تطبیق بهتری دارد. کفش های سفید، سرمه ای و قهوه ای کمرنگ گزینه های مناسبی برای این سبک به شمار می روند.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

بهترین روش جرم گیری دندان در خانه و بدون هزینه

مطالب محبوب

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید