راهنمای انتخاب لباس مناسب برای مهمانی رسمی

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

راهنمای انتخاب لباس مناسب برای مهمانی رسمی

image راهنمای انتخاب لباس مناسب برای مهمانی رسمی

▪ هماهنگ کردن استایل با مهمانی

اگر می خواهید به یک مهمانی رسمی بروید بهتر است در ارتباط با سبک پوشیدن لباس مهمانان اطلاعاتی داشته باشید. شما می توانید تم مهمانی را هم بپرسید تا متناسب با آن لباس خود را انتخاب کنید. انتخاب یک بلوز یا شلوار شیک به تنهایی نمی تواند کار شما را راه بیاندازد بلکه باید استایل شما به صورت کلی جذاب باشد و در هماهنگی با هم باشد.

استفاده از اکسسوری ها و آرایش مو هم در کنار لباس انتخابی شما می تواند مهم باشد . همچنین زمان مهمانی هم مهم است. برای مثال اگر این مهمانی رسمی روز بود گزینه های شما بسیار زیاد خواهد بود یا آنکه برای مهمانی در فضای باز می توانید از یک پیراهن بلند یا شلوار جین و شومیز استفاده کنید.

▪ داشتن استایل شخصی

تکفارس آی آر

زمانی که به یک مهمانی دعوت شدید بهتر است مدل خاص و شیک خود را داشته باشید تا منحصر به فرد ظاهر شوید. اگر در استایل شما کفش پاشنه بلند جایی ندارد و با آن احساس راحتی نمی کنید می توانید از یک جفت کفش کالج یا پاشنه تخت که با لباس شما ست باشد استفاده کنید. استفاده از جوراب شلواری برای خانم ها همواره می تواند تیپ شما را خاص تر کند. بسیاری از خانوم ها همراه با انواع تونیک یا پیراهن از جوراب شلواری زنانه مجلسی استفاده می کنند که این موضوع استایل آنها را خاص و متفاوت می کند. در روزهای سرد و در فضاهای باز می توان از یک مدل جوراب شلواری بافت و زمستانی و در تابستان و فضاهای بسته می توان از جوراب شلورای های لانه زنبوری استفاده کرد. برای خرید جوراب شلواری برند مهم تر از قیمت آن است تا بتوانید برای مدت بیشتری از آن استفاده کنید. جوراب های رنگی و طرح دار می توانند لباس های ساده را جذاب تر کنند.

▪ لباس متناسب با رنگ پوست

بهتر است برای انتخاب لباس پیش از مهمانی، لباسی را انتخاب کنید که رنگ آن متناسب با پوست شما باشد. به عنوان مثال اگر رنگ آبی روی مد است نباید صرفا به دلیل مد بودن آن را انتخاب کنید. بنابراین اول رنگ پوست خود را مد نظر قرار دهید و سپس رنگ لباس را انتخاب کنید.

رنگ پوست روشن: اگر شما پوست خیلی روشنی دارید، بهتر است از یک لباس مجلسی با رنگ تیره یا پر رنگ استفاده کنید. استفاده از لباس هایی با رنگ روشن برای افرادی با پوست روشن، ظاهر آنها را بی روح نشان می دهد.

رنگ پوست گندمی یا زرد رنگ: زمانی که پوست شما گندمی یا زرد رنگ است بهتر است از رنگ های روشن تر برای لباس خود استفاده کنید زیرا با این کار رنگ پوست شما طبیعی و نرمال تر نمایش داده می شود.

www.takfars.ir

رنگ پوست تیره: معمولا افرادی که رنگ پوست تیره ای دارند بهتر است که لباس مجلسی با رنگ های روشن را انتخاب کنند زیرا در این صورت جذاب تر خواهند شد.

رنگ پوست برنزه یا زیتونی: بسیاری از افراد رنگ پوست برنزه یا زیتونی دارند و برای این افراد گزینه های زیادی وجود دارد و آنها می توانند به جز رنگ های تیره، پوشیدن سایر رنگ ها مثل رنگ های روشن و یا نئونی را هم انتخاب کنند زیرا همه آنها می توانند بر روی پوست آنها زیبا باشد.

▪ لباس متناسب با رنگ مو

این گزینه هم می تواند به انتخاب بهتر لباس شما کمک کند. پیشنهاد ما به شما آن است که زمانی که موهای شما مشکی و یا تیره است از لباس هایی با رنگ خاکستری و سرمه ای استفاده کنید و زمانی که رنگ موهای شما روشن و بلوند است به سراغ رنگ هایی با زمینه آبی رنگ و یا رنگ های روشن تر بروید.

▪ لباس متناسب با فرم بدن

یکی از مهم ترین نکاتی که برای انتخاب لباس قبل از مهمانی باید در نظر بگیرید فرم بدن شما است. در این صورت بهتر متوجه خواهید شد که کدام لباس بر روی بدن شما بهتر خواهد بود. برای مثال افرادی که از ناحیه شکم یا پهلو دچار اضافه وزن هستند بهتر است به سراغ لباس هایی با پارچه ضربدری بروند یا افراد بسیار چاق نباید لباس هایی خیلی گشاد بپوشند.

انتخاب جوراب زنانه هم می تواند گزینه خوبی برای آن دسته از خانوم هایی باشد که پاهایی پر دارند تا در این صورت پاها ظریف تر نشان داده شود. استفاده از جوراب زنانه شیشه ای نازک ساق کوتاه یا ساق بلند یا انواع پارازین می تواند گزینه خوبی به همراه یک دامن کوتاه یا میدی باشد. جوراب های روفرشی یا بافتنی مجلسی هم می توانند به جای دمپایی روفرشی یا کفش استفاده شوند. جوراب های فانتزی یا جوراب ساده سفید یا مشکی را می توانید برای زیباتر نشان دادن پاها به همراه دامن بلند یا کوتاه استفاده کنید.

▪ توجه به قد لباس

معمولا قد لباس ها به خصوص لباس های مجلسی متفاوت است و لباس های ماکسی تا بالای زانو دارای تنوع زیادی هستند. بنابراین شما باید با توجه به نیاز خود لباس انتخاب کنید و ببینید که آیا لباس بلند می خواهید یا لباس کوتاه. در این زمینه باید به قد خودتان هم دقت کنید. معمولا افرادی با قد کوتاه بهتر است از لباس های خیلی بلند استفاده نکنند. پیشنهاد به افرادی با قد کوتاه آن است که از مدل های امپراطوری استفاده کنند که از زیر سینه کمی گشاد شده و تا زانو ادامه دارد. نکات بیشتر درباره انتخاب لباس برای خانم های قد کوتاه را در اینجا بخوانید.

خانم های قد بلند گزینه های بیشتری برای پوشیدن دارند و می توانند از یک لباس مجلسی کوتاه یا بلند استفاده کنند. معمولا استفاده از لباس های بسیار کوتاه برای این افراد موجب می شود تا بسیار بلند قد به نظر برسند.

تک فارس

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

درست کردن مدل موی زنانه شکل بوکل ساده با بافت
  1. آموزش ست کردن مدل های مختلف ساعت مردانه با لباس

  2. آموزش پوشیدن لباس های مختلف با پلیور مردانه

  3. راهنمای خرید چکمه مناسب برای زمستان

  4. آموزش شیک لباس پوشیدن برای خانم های باردار

  5. راهنمای کامل برای خرید عطر مردانه و زنانه

  6. چطور در هر مهمانی و جمعی جذاب ترین باشید

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات