راهنمای انتخاب لباس مناسب برای خانم های جوان ۲۰ تا ۳۰ سال

مجله علمی هنری آموزشی پزشکی تک فارس شامل مطالب جدید و جالب با موضوعات پزشکی و سلامتی، روانشناسی، نکات آرایشی، دکوراسیون منزل، خانه داری، آموزش آشپزی

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
تک فارس

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

راهنمای انتخاب لباس مناسب برای خانم های جوان ۲۰ تا ۳۰ سال

image راهنمای انتخاب لباس مناسب برای خانم های جوان ۲۰ تا ۳۰ سال

●اگر میخواهید بیشتر فانتزی به نظر برسید بهتر است ادر انتخاب رنگ های دقت کنید ، زیرا هر رنگی را نباید انتخاب کنید و بعضی از رنگ ها شما را پیرتر نشان می دهند ، اگر چنین قصدی دارید بهنر است از ضمائم فانتزی استفاده کنید مانند گوشواره ها ی و یا زیورآلات فانتزی و بهتر است رنگ ها را برای این کار دخالت ندهید. اگر هم میخواهید از رنگ ها استفاده کنید از رنگ های استفاده کنید که تضادی با هم داشته باشند اما نه در حد زیاد مانند : آبی و زرد . و البته باید یک نکته را هم در مورد این دو رنگ یعنی آبی و زرد را متذکر شویم : رنگ زرد بیشتر به افرادی می آید که دارای پوستی مات هستند و میتوانند با پوشیدن لباس های با این رنگ زیبایی خود را افزایش دهند و رنگ آبی ، البته بیشتر به افرادی می آید که دارای پوستی روشن هستند .

●در سن و دهه ی بیست سالگی شما در بهترین سنی هستید که انتخاب های زیادی برای لباس پوشیدن دارید و می توانید تمام رنگ ها را با هم ترکیب کنید و تک تک رنگ ها استفاده کنید زیرا شما جوان هستید و زیبایی کامل را دارید و حتی اگر رنگی تیره را بپوشید ، باز هم زیبایی ذاتی شما به علت سن کمی که دارید حفظ می شود . و معمولا رنگ های سفید و مشکی به دختر خانم ها و خانم ها توصیه می شود زیرا حذابیت آنها را چند برابر میکند.

●با پوشیدن لباس های با رنگ های کم رنگ و ملایم بیشتر حالت رمانتیک و عاشقانه ای را به خود می دهید.

● اگر میخواهید جلب توجه بیشتری داشته باشید و جذاب تر به نظر برسید ، به شما توصیه می کنیم که از رنگ های شاد و به اصطلاح قوی استفاده کنید . منظور از رنگ های قوی ، همان رنگ های گرم می باشند .

تکفارس آی آر

●حال بر عکس باید از چه رنگ هایی دوری کنیم و رنگ هایی را که متعلق به این دهه ی و سن شما نیستند را نپوشیم ؟ بهتر است از لباس های که طرح ها و شکل های بزرگ دارند و یا عکس هایی روی آنها چاپ شده است را نپوشید و البته نباید لباس های راه راه را فراموش کنید زیرا آنها نیز مهم هستند و اگر لاغر هستید بهتر است از لباس های با راه راه های افقی استفاده کنید و اگر چاق تر هستید بهتر است از لباس های با راه راه های عمودی استفاده کنید و این راه راه هر رنگی را میتوانند داشته باشند و توصیه ی خاصی که برای شما داریم این است که در این دهه ی بیشتر از رنگ های شاد و گرم استفاده کنید . و به کرات بهتر است از زیورآلات زیبا و فانتزی استفاده کنید که مناسب این سن هستند و برای شما زیبایی دو چندانی را به همراه می آورند .

●کمربند نیز جزو ضمائم محسوب می شود . و بهتر است از کمربندهای شکل دار و هم چنین تزیین شده و نگین دار استفاده کنید . و در آخر هم یک نکته را متذکر می شویم و آن این است که سادگی بهترین و قشنگ ترین زیبایی را به شما هدیه میکند .

تصاویر زندگینامه و اطلاعات یشیم بازیگر سریال عمر گل لاله
  1. توصیه های اسلام برای داشتن خواب خوب شبانه
  2. کدهای پیشواز همراه اول مرتضی پاشایی یکی هست
  3. دیدن خواب وسایل و ابزار جراحی پزشکی چه تعبیری دارد
  4. معرفی آداب و رسوم جالب در عید نوروز برای کودکان
  5. دانلود ۱۵ قسمت سریال هوش سیاه ۱ رایگان و مستقیم
  6. عکس و توضیحات تمام جاهای دیدنی مسکو روسیه

مطالب پربازدید

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب محبوب