راهنمای انتخاب باشگاه بدنسازی مناسب

مجله علمی هنری آموزشی پزشکی تک فارس شامل مطالب جدید و جالب با موضوعات پزشکی و سلامتی، روانشناسی، نکات آرایشی، دکوراسیون منزل، خانه داری، آموزش آشپزی

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
تک فارس

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

راهنمای انتخاب باشگاه بدنسازی مناسب

image راهنمای انتخاب باشگاه بدنسازی مناسب

▪ بهترین باشگاه باید در دسترس باشد.

یعنی برای مراجعه به آن پیاده، با خودرو، وسایل عمومی و دوچرخه برای اکثر افراد آن منطقه آسان باشد به عنوان مثال جای پارک داشته باشد و ایده ال است اگرنزدیک خیابان اصلی باشد.

▪ ابعاد سالن بهترین باشگاه باید استاندارد و فراتر از استاندارد باشد.

مساحت ۲۰۰ متر و سقف ۳ متر حداقل استاندارد یک سالن است هر چه این دو عدد در یک باشگاه بیشتر باشد در جهت کیفیت تمرین و بهبود استاندارد موثرتر است.

تکفارس آی آر

▪ بهترین باشگاه باید تجهیزات بدنسازی مدرن و کافی داشته باشد.

باشگاه نسبت به مساحت خود باید تجهیزات لازم را داشته باشد به طور معمول یک سالن ۲۵۰ متری ۱۲ دستگاه سیم کش ۶ دستگاه هوازی ۱۲ خرک و نیمکت اصلی و ۵/۱ تن وزنه دمبل هالتر را باید داشته باشد. بیشتر از آن امتیاز آن بالاتر ، البته متناسب با مساحت سالن که ما در اینجا به آن پرداخته ایم.

▪ بهترین باشگاه باید مدیریتی برنامه دار داشته باشد.

مدیر یک باشگاه بدنسازی باید از لحظه ورود ورزشکار تا خروج او برنامه داشته باشد و وسایل و خدمات مورد نیاز او را تهیه و در اختیارش بگذارد.

تبلیغ و جذب حفظ مشتری تامین رفاهیات و لوازم کافی ورزش نظارت بر کیفیت خدمات و برخورد محترمانه پرسنل با ورزشکار مدیریت عالی باشگاه به روزرسانی خدمات و تجهیزات از تیترهای برنامه های یک مدیر موفق است که ما در این سایت به آن به صورت مفصل پرداخته ایم.

www.takfars.ir

▪ بهترین باشگاه باید مربی فعال و با دانش داشته باشد.

یک مربی بدنسازی باهوش قلب تپنده یک باشگاه است. وظیفه او پیگیری اهداف ورزشی افراد طبق اصول علمی بدنسازی و مطابق با شرایط بدنی افراد می باشد. تغییر در اندام افراد طبق اهداف فرد و حفظ سلامت او در تمرین از وظایف اصلی یک مربی بدنساز است .

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

لیست تمام خاصیت های شکلات سیاه و تلخ
  1. اصطلاح مشکل سینه مردانه در ورزش بدنسازی و راه حل این مشکل
  2. بدنسازی هم یک ورزش است نه فقط قرص و پودر
  3. لاغر شدن بدون ورزش و باشگاه
  4. چطور فقط با خواب و خوراکی های مناسب به آرامش برسید
  5. چه مدل زانوبند طبی برای خرید مناسب است
  6. آیا از زانو درد هنگام تمرین و بدنسازی خسته شدید درمان شما اینجاست

مطالب پربازدید

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب محبوب