رازهای خوشتیپی و جذاب بودن مخصوص پسرها

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

رازهای خوشتیپی و جذاب بودن مخصوص پسرها

image رازهای خوشتیپی و جذاب بودن مخصوص پسرها

اعتماد به نفس داشته باشید

بهترین لباس ها، زیباترین مدل مو، خوشبوترین عطر و هیچ چیز دیگر نمی تواند جای تاثیر اعتماد به نفس را در نگرش دیگران نسبت به شما پر کند. خود را بشناسید، نگرش تان نسبت به خود را بهبود ببخشید، و اعتماد به نفس داشته باشید. به یاد داشته باشید که نمی توان ادای افراد با اعتماد به نفس را درآورد، بلکه باید این خصوصیت را از درون داشت.

▪ صاف بایستید

قوز کردن نه تنها موجب بروز مشکلاتی در سلامتی شما می شود، بلکه نمایی کم اعتماد به نفس و غیر جذاب از شما جلوه می دهد. پس در موقع ایستادن و نشستن، کمر خود را صاف نگه دارید، کمی سینه خود را رو به جلو بدهید، و گردنتان را در حالت راست و کشیده حفظ کنید.

تکفارس آی آر

▪ لبخند بزنید

لبخند زدن باعث می شود تا شاد، با اعتماد به نفس و دوست داشتنی به نظر برسید. این کار همچنین آثار خستگی و ناراحتی چهره شما را کاسته و شما را جذاب تر جلوه می دهد.

▪ به چشمان دیگران نگاه کنید

در هنگام صحبت کردن با دیگران به چشمان آن ها نگاه کنید. لازم نیست خیره شوید، بلکه گاهی هم به اجزای دیگر صورت شان هم نگاه کنید. به یاد داشته باشید که برقرار کردن ارتباط چشمی خوب باعث می شود تا طرف مقابل تان، شما را فردی با اعتماد به نفس و مطمئن ارزیابی کند.

استایل خود را بهبود دهید

www.takfars.ir

لباس ها و نحوه پوشیدن آنها، حرف های زیادی در مورد شما خواهند زد و بر برداشت دیگران از شما تاثیر می گذارند. پوشیدن لباس های نامتناسب و یا بد سایز باعث می شود تا دیگران فکر کنند شما به ظاهر خود اهمیت نمی دهید.

دنبال کردن یک سبک استایل خاص به تنهایی کافی نیست، بلکه باید به نحوه لباس پوشیدن خود نیز توجه داشته باشید. فرقی ندارد که استایل شما مطابق با مد روز، کژوال، اسپورت یا هر جور دیگری به نظر برسد، فقط کافیست لباسی که می پوشید برای شما مناسب باشد. مثلا اگر ۳۰ ساله باشید و مثل یک پسر ۱۵ ساله لباس بپوشید، کسی نمی گوید که شما یک نوجوان مد روز هستید، بلکه احتمالا می گویند تیپ شما نامناسب است. این موضوع در مورد استایل های دیگر نیز صدق می کند؛ اگر استایلی برای شخص شما مناسب نباشد، تصنعی و یا مسخره به نظر خواهد آمد و باعث خوش تیپ شدن تان نخواهد شد.

▪ به افراد خوش تیپ توجه کنید

وقتی در مرکز خرید یا خیابان راه می روید، به پسرهایی که در نظر شما خوش تیپ هستند توجه کنید. اولین مواردی که به چشم شما می آید چه چیزهایی هستند؟

بیشتر خانم ها به کفش های مردان توجه می کنند، یعنی دقیقا چیزی که اغلب مردها از آن غافل هستند. به دلیل همین غفلت است که اگر روی کفش خود زمان گذاشته و بهترین مورد را انتخاب و خریداری کنید، احتمالا بسیار خوش تیپ تر از پسرهای دیگر به نظر خواهید آمد.

▪ با افراد حرفه ای در زمینه مد و لباس مشورت کنید

برخی از افراد هستند که هر چقدر هم برای استایل خود خرج می کنند، باز هم لباس های آن ها به چشم نمی آید. پس بهتر است این افراد با یک فرد حرفه ای در زمینه مد (مثلا یک طراح یا استایلیست) مشورت کنند. این افراد به شما کمک می کنند تا استایل مناسب برای خود را بشناسید و لباس های متناسب با این استایل را شناسایی و خرید کنید.

اگر چنین فردی را در اطراف خود نمی شناسید، می توانید با یک دوست یا آشنای خوش سلیقه که استایل او را می پسندید به خرید بروید.

به توصیه های این افراد گوش کنید، اما به این نکته هم توجه داشته باشید که ممکن است سبک استایل مورد علاقه آن فرد حرفه ای با شما تفاوت داشته باشد. اگر اغلب پیشنهادهای او به نظرتان بد می آمد، خود را به پیروی از سلیقه او اجبار نکنید. از آن فرد تشکر کرده و سپس یک فرد دیگر با سلیقه نزدیک تر را پیدا نمایید.

▪ یک نوع لباس مخصوص به خود داشته باشید

تک فارس

داشتن یک نوع لباس مخصوص باعث می شود تا نسبت به دیگران متمایز شده و توجه ها را به سمت استایل خود جذب کنید. مثلا لباس مخصوص استیو جابز را در ذهن بیاورید؛ تی شرت مشکی یقه اسکی، شلوار جین آبی و کفش ورزشی.

استفاده از یک اکسسوری خاص مانند انگشتر، گردنبند و یا ساعت خاص نیز می تواند برای شما مناسب باشد.

استفاده از یک عینک آفتابی متناسب با فرم صورت تان هم می تواند روش خوبی بهبود استایل شما باشد.

از زدن عطرهای همه پسند خودداری کرده و عطری بزنید که هر کسی با آن آشنایی ندارد. بیش از حد عطر نزنید تا عطر زدن شما اثر منفی در ذهن دیگران نگذارد.

▪ روی صدا و طرز بیان خود کار کنید

همه ما حرف زدن را بلد هستیم، اما واضح و رسا حرف زدن و تاکید مناسب در قسمت های گوناگون کلام می تواند تاثیر مثبتی در ذهن دیگران ایجاد کند. به یاد داشته باشید که صدای شما جزئی از تیپ تان است.

دستان و ناخن هایی تمیز و مرتب داشته باشید

دست های خود را مرتبا بشویید و نگذارید آلودگی در زیر ناخن های تان جمع شود. ناخن های خود را نیز همیشه کوتاه نگه دارید و از جویدن آن ها خودداری کنید، زیرا علاوه بر غیر بهداشتی بودن، باعث می شود تا بدون اعتماد به نفس و عصبی به نظر برسید.

▪ برای موهای خود وقت بگذارید

موهای ژولیده و به هم ریخته (در اغلب مواقع) باعث بد تیپ به نظر آمدن شما می شود. موهای خود را مرتبا بشویید و مدلی مناسب برای آن انتخاب کنید. اگر وقتی برای موهای خود ندارید، از ژل یا تافت کمک بگیرید. هیچ گاه از محصولات پوست و مو بیش از حد استفاده نکنید، زیرا ظاهر شما را بد جلوه خواهد داد.

T A K F A R S

▪ از پوست خود مراقبت کنید

اغلب افراد، حتی به اشتباه، داشتن پوست بد را نتیجه رعایت نکردن بهداشت می دانند. بعد از هر فعالیت بدنی صورت خود را کاملا بشویید. اگر پوست تان جوش می زند، راه های درمان آن را پیدا کرده و یا به یک پزشک مراجعه کنید.

▪ بهداشت فردی را رعایت کنید

هر روز به حمام بروید. این کار نه تنها باعث می شود تا خوش تیپ تر به نظر برسید، بلکه حس و حال بهتری نیز به شما خواهد داد.

▪ غذاهای سالم بخورید

خوردن غذاهای سالم باعث می شود تا وزن شما متعادل شود، اندامی زیبا داشته باشید و سطح انرژی شما نیز بالا بماند.

▪ خوب بخوابید

خوابیدن حداقل ۸ ساعت در شبانه روز باعث بهبود چشمگیر وضعیت جسمانی، انرژی و ظاهر شما می گردد.

▪ ورزش کنید

خوش تیپ بودن مستلزم داشتن اندامی متناسب است. ورزش کردن نه تنها موجب بهبود ظاهر، اندام و سطح انرژی شما می گردد، بلکه موجب ترشح اندورفین در بدن تان شده و حس و حال شما را خوب می کند، و همین موضوع باعث می شود تا در نظر دیگران جذاب به نظر برسید.

تک فارس www.takfars.ir

خودتان باشید و از شخصیت و استایلی که با آن راحت نیستید تبعیت نکنید.

برای خوش تیپ به نظر رسیدن لازم نیست مدام در موهای خود دست کشیده و یا ژست بگیرید. در غیر این صورت، اطرافیان فکر می کنند که توهم خوش تیپ بودن دارید.

در هنگام انتخاب استایل خود بر اساس ترجیحات خود عمل کنید و نگذارید کسی چیزی را به شما تحمیل کند.

زیاد خود را درگیر ظواهر نکنید، زیرا تلاش زیاد برای ظاهر سازی موجب تحت تاثیر قرار گرفتن زندگی تان می شود.

مثبت باشید و به خود افتخار کنید. اعتماد به نفس مهم ترین رکن خوش تیپ بودن است.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

اگر کودک شما دچار وسواس شده راه چاره اینجاست
  1. راهکارهایی برای جذاب بودن در هر جمعی

  2. چطور برای شوهرم همیشه جذاب باشم

  3. چطور در همه جا مرکز توجه باشید و جذاب

  4. چرا بعضی آدم ها خیلی جذاب و خوشتیپ به نظر می رسند

  5. پسرهای متولد ماه آذر چه خصوصیاتی دارند

  6. چطور شوهرم را تبدیل به مرد بهتری برای زندگی کنم

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات