درمان سریع سردرد فقط با فشار دادن یک نقطه از بدن

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

درمان سریع سردرد فقط با فشار دادن یک نقطه از بدن

image درمان سریع سردرد فقط با فشار دادن یک نقطه از بدن

با فشار نقطه ای به نام هگو یا ( Large Intestine 4) که بین انگشت شست و اشاره در قسمت انحنا و گوشتی عضله دست قرار دارد می توانید بدون مصرف مسکن سردرد و میگرن خود را تسکین ببخشید.

با فشار این نقطه که به طور مخفف نقطه LI4 نیز نامگذاری می شود می توان دندان‌درد، خونریزی و گرفتگی بینی، درد گردن و شانه، درد آرتروز و مشکل یبوست را درمان کرد.

باید توجه داشت که فشار این نقطه با انرژی سایر نقاط بدن در ارتباط است و به همین دلیل زنان باردار نباید این کار را کار را برای تسکین دردها انجام دهند.

image درمان سریع سردرد فقط با فشار دادن یک نقطه از بدن

تکفارس آی آر

طب فشاری و سوزنی از روش های درمانی است که پیشینه آن به طب باستان چین (TCM) باز می گردد.بر اساس طب چینی، ۱۲ کانال اصلی در بدن وجود دارد که هر کانال به چند ارگان ارتباط دارد و به حفظ سلامت فرد کمک می‌کند.

برخی دردهای شایع مانند دندان درد و میگرن سراغ هر فردی می آید که اغلب از مسکن استفاده میکنند اما در طب فشاری تنها با فشار یک نقطه می توان این دردها را تسکین بخشید.

اگر یکی از نقاط طب فشاری یا سوزنی در مسیر کانال انرژی دچار اختلال شود می‌تواند موجب ایجاد درد یا بیماری در فرد شود.

متخصصان طب فشاری از انگشتان، کف دست‌ و آرنج‌ها استفاده می‌کنند تا با فشار یکی از نقاط مشخص شده انرژی موجود در کانال‌ها را دوباره به جریان بیندازند.

بسیاری از افراد برای تسکین درد به متخصص طب فشاری مراجعه می‌کنند و متخصص طب فشاری به کمک نقاطی به نام مریدین در تسکین درد به فرد کمک میکند.

www.takfars.ir

مریدین مسیرهای رگ مانندی هستند که بر اساس طب باستانی چین مسیر حرکت انرژی در بدن هستند و در طب سوزنی و طب فشاری به آنها نقاط رفلکسی می گویند و برای درمان بیماری ها از تحریک این نقاط از فشار یا سوزن استفاده می‌شود.

هر مریدین با یک عضو یا سیستم بدن در ارتباط است، در طب فشاری به جای سوزن از فشار استفاده می کنیم تا فشارهای عمیق بر روی نقاط موثر ایجاد و از آن به عنوان یک روش برای تسکین درد و علائم برخی بیماری ها استفاده کنیم.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

بیماری آپاندیسیت یا آپاندیس چیست علل و درمان آن
  1. ورزشکاران برای جلوگیری از کم آب شدن بدن باید چه کنند

  2. بهترین درمان و راهکارها برای رهایی از زخم معده

  3. نشانه های کمبود ویتامین دی در بدن چیست

  4. هر میوه چه خاصیتی برای سلامتی بدن دارد

  5. مصرف بیش از حد قرص های ویتامین برای سلامتی بدن چه ضررهایی دارد

  6. تمام راهکارهای علمی و خانگی برای درمان شپش سر

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات