درمان التهاب لثه با مصرف ماهی و امگا۳

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

درمان التهاب لثه با مصرف ماهی و امگا۳

image درمان التهاب لثه با مصرف ماهی و امگا۳

مصرف روغن ماهی موجب بهبود علائم بالینی بیماران مبتلا به التهاب لثه می شود.برای برخورداری از اثرات سودمند اسیدهای چرب امگا- ۳ از جمله سلامت قلب و عروق، سلامت روان و همچنین کمک به درمان بیماری های لثه، از ماهی های چرب در رژیم غذایی خود استفاده کنید.

التهاب بافت های اطراف دندان ها در بیش از نیمی از بزرگسالان مشاهده می شود. این بیماری خطر سکته و سایر مشکلات قلبی را افزایش می دهد.

میزان امگا- ۳ توصیه شده برای بزرگسالان ۵۰۰ میلی گرم در روز می باشد و این مقدار امگا- ۳ از طریق مصرف ماهی های چرب (مانند سالمون و قزل آلا) دو بار در هفته تامین می شود.در صورتی که ماهی نمیخورید، می توانید تحت نظر پزشک یا متخصص تغذیه از مکمل های روغن ماهی استفاده کنید.

مصرف روغن ماهی عوارض خطرناکی به همراه ندارد. امگا- ۳ در دوزهای بسیار بالا و بیش از نیاز روزانه ممکن است موجب تاخیر در زمان انعقاد خون و گاهی نیز احساس ناراحتی در معده شود.افرادی که از داروهای رقیق کننده خون مانند آسپرین و وارفارین استفاده میکنند، بهتر است قبل از مصرف مکمل های روغن ماهی با پزشک مشورت کنند.

تکفارس آی آر

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

معرفی خواص خرما در درمان سرطان و چاقی
  1. آموزش دوش گرفتن صبحگاهی برای سرحال بودن در کل روز
  2. چه خوراکی هایی برای گرفتگی رگ های بدن مفید هستند
  3. معرفی خوراکی هایی که خام خوردن آنها خطرناک است
  4. دمکرده زنجبیل داروی تضمینی برای درمان کم خونی
  5. خوراکی هایی که هم مقوی هستند و هم ارزان قیمت
  6. بهترین موقع برای گرفتن تست بارداری

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات