داستان کوتاه و آموزنده آزاد کردن پرنده ها

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

داستان کوتاه و آموزنده آزاد کردن پرنده ها

image داستان کوتاه و آموزنده آزاد کردن پرنده ها

دو تا پرنده خریدیم و آن ها را آزاد کردیم . پرنده ها پر زدند و به آسمان رفتند ، دور دور ، جایی نزدیک فرشته ها

من و دایی عباس به خیابان رفته بودیم که من ، یک خیابانپرنده فروشی دیدم . به دایی گفتم : « به دایی گفتم برای من دو تا پرنده کوچک می خرید » دایی پرسید :

-« می خواهی با آن چه کنی ؟»

گفتم : « می خواهم آن ها را در یک قفس کوچک و قشنگ نگه دارم .» دایی گفت :« در خانه حضرت علی علیه السلام مرغابی هایی بودند که آن ها را کسی به ا مام حسین علیه السلام هدیه داده بود . یک روز حضرت علی به دخترشان گفتند :

تکفارس آی آر

این ها زبان ندارندکه وقتی گرسنه یا تشنه می شوند بتوانند چیزی بگویند یا از تو چیزی بخواهند . آن ها را رها کن تا از آن چه خدا روی زمین آفریده ، بخورند و آزاد باشند .»

به پرنده های بیچاره نگاه کردم . به دایی گفتم :« دو تا پرنده برایم می خرید؟» دایی گفت : قفس هم می خواهی ؟» گفتم :« نه ! می خواهم آن ها را آزاد کنم .» دایی گفت :« در روز تولد حضرت علی علیه السلام تو با آزاد کردن پرنده ها ، قشنگترین هدیه را به ایشان می دهی .» من و دایی دو تا پرنده خریدیم و آن ها را آزاد کردیم . پرنده ها پر زدند و به آسمان رفتند ، دور دور ، جایی نزدیک فرشته ها .

تصویری از ولادیمیر پوتین در مراسم عروسی وزیر خارجه اتریش
  1. دیدن آب روان و خروشان در خواب چه تعبیری دارد
  2. نکته های خواندنی درباره ﻃﻮﻃﯽ ﻣﻠﻨﮕﻮ یا پاراﮐﯿﺖ ﻃﻮق دار ھﻨﺪی
  3. زندگینامه و معرفی فیلم های نیما شاهرخ شاهی
  4. چطور اندازه فونت را در گوشی های ایفون تغییر دهیم
  5. یک شو سگ در نیویورک
  6. عکس هایی زیبا از حیوانات بامزه

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

۱ نظر
  1. زهرا مرادی

    سلام . بعضی از پرنده ها نیاز به مراقبت جدی دارند خرید و آزاد کردن پرنده هایی که همیشه در قفس بودن ممکنه جان اون ها رو به خطر بندازه و علاوه بر اون قادر به پیدا کردن غذا نباشن . بهترین راه ممکن شاید این باشه که اون ها رو در یک فضای آزاد و بزرگ رها کنیم. جایی که درخت و آب داره اما مراقب شون هم باشیم . باز باید از صاحب نظران این حرفه سوال بپرسید . به امید روزی که هیچ پرنده ای در قفس نباشه . واقعاً گناه دارن . لطفاً قبل از رها کردن اون ها در هر فضایی از چند نفر در مورد این کار بپرسید. باغ و درخت و آب و دوست دارند