قسمت آخر سریال ترکی کوزی گونی به طور کامل با جزئیات

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

قسمت آخر سریال ترکی کوزی گونی به طور کامل با جزئیات

image قسمت آخر سریال ترکی کوزی گونی به طور کامل با جزئیات

حالا زمان حال هست و کوزی از زندان آزاد می شود و به محله بر می گردد. در آن طرف دختری ثروتمند عاشق گونی می شود و درست چند روز بعد از نامزدی گونی با جمره به نوعی روابط این دو را بهم می زند تا خود حاکم قلب گونی شود…

در این بین کوزی که در زندان بوکسور ماهری شده است برای امرار معاش به مسابقه های خیابانی بوکس روی می آورد تا اینکه فرهاد کسی که در زندان کوزی را اذیت می کرد را می بیند و به دنبال او می افتد تا انتقام بگیرد و …

image قسمت آخر سریال ترکی کوزی گونی به طور کامل با جزئیات

▪ خلاصه آخر داستان سریال کوزی گونی

تکفارس آی آر

کوزی و گونی دو برادر از یک خانواده متوسط هستند و پدرشان نانوا محله هست و آدمی خشن و مستبد است. در همسایگی این دو برادر دختری به نام جمره زندگی میکند که دو برادر پنهانی به او علاقه دارند تا اینکه شبی کوزی با خریدن هدیه ای می خواهد راز دلش را برای جمره فاش کند اما برادرش گونی زودتر از او رسیده و کوزی خشمگین به خانه بر می گردد و با پدرش درگیر می شود و از خانه بیرون می رود.

گونی به خانه بر می گردد و وقتی از ماجرا اطلاع پیدا میکند به دنبال کوزی می رود و او را در خیابان میابد و سوار ماشین میکند.

در ماشین بحث شان بالا می گیرد و در این بین گونی که راننده بود با پسری تصادف میکند و پسر کشته می شود اما کوزی این تصادف را به گردن می گیرد و راهی زندان می شود…

image قسمت آخر سریال ترکی کوزی گونی به طور کامل با جزئیات

حالا زمان حال هست و کوزی از زندن آزاد می شود و به محله بر می گردد…

www.takfars.ir

در آن طرف دختری ثروتمند عاشق گونی می شود و درست چند روز بعد از نامزدی گونی با جمره به نوعی روابط این دو را بهم می زند تا خود حاکم قلب گونی شود.

در این بین کوزی که در زندان بوکسور ماهری شده است برای امرار معاش به مسابقه های خیابانی بوکس روی میاورد تا اینکه فرهاد کسی که در زندان کوزی را اذیت می کرد را می بیند و به دنبال او می افتد تا انتقام بگیرد و …..

کوزی به زینب نزدیکتر می شه ولی باباش اشتباه درک می کنه و فکر می کنه کوزی از سیمای خوشش میاد و از سیمای می خواد که بیاد و با اونا زندگی کنه. سیمای میاد خونه کوزی و زینب احساس می کنه که بهش خیانت شده در حالیکه پدر کوزی سامی سیمای رو مثل دختر خودش می دونه ولی هندان خانم از سیمای بدش میاد.

image قسمت آخر سریال ترکی کوزی گونی به طور کامل با جزئیات

گونی و بانو کارشون رو شروع می کنن که به واسطه بستن قرارداد توسط گونی این کار می گیره. زینب هم کارشو شروع می کنه و موفق هم هست بعد اتفاق مهمه دیگه ای که در این قسمت میفته اینه که تو یک جشن سیمای برای اولین بار بوسه کوزی و زینب رو می بینه.

بانو زینب و کوزی رو با هم در آنتالیا می بینه. سیمای خبر دار می شه که کوزی و زینب در آنتالیا با هم بودن و شب رو هم با هم گذروندن.

کوزی و زینب برمی گردن و کوزی زینب رو تا خونشون همراهی می کنه چرا که پدرش خیلی عصبانیه تو خونه بانو اینا هم خیلی درگیری می شه که به خاطر باریشه.

سیمای به شکل اتفاقی قضیه تصادف رو می فهمه و می خواد که از این فرصت نهایت استفاده رو بکنه و از طرفی خانواده بانو هنوز دچار درگیری های خانوادگی هستند که مامان گونی از گونی می خواد که با خانواده بانو بیشتر آشنا بشه.

سیمای هم که از خانواده طرد شده بود می خواد که دوباره با سومر تازکان ملاقات داشته باشه، از طرفی هم علی بهش شک می کنه و تعقیبش می کنه و می فهمه که سو ظنش بیجا نبوده.

سیمای در مورد تصمیمش برای ترک همیشگی خانواده تکین اوقلو تجدید نظر می کنه. خانواده گونی در مورد شرایط عقد اونا مطلع می شن و نظراتی در مورد موافقتشون با عقد گونی و بانو می دن که گونی رو تحت تاثیر قرار می ده و باعث می شه که گونی تمام تلاششو بکنه بنابراین از بانو جدا می شه.

تک فارس

کوزی از روابط سیمای با یکی دیگه باخبر می شه و از طرفی بانو بعد از اینکه گونی ترکش کرد حالش بدتر میشه و ابرو موافقت می کنه که شرایط ازدواج رو نادیده بگیره اگر که گونی برگرده. همچنین وعده یک موقعیت خوب در شرکت رو هم به گونی میده. گونی هم کوزی رو در جریان گسترش کارهای تجاریش قرار می ده که در اون برنامه هاش هیچ جایی رو برای کوزی در نظر نگرفته بود.

جمره عاشق کوزی میشه اما بخاطر یه اتفاقایی با باریش ازدواج میکنه اماآخرش باریش رو میکشه. گونی هم با اینکه هنوز عاشق جمره اس با بانو ازدواج میکنه (بانو به زور خودشو میندازه به گونی)

سامی از هنان خانوم جدا میشه و یه زن دیگه میگیره. گونی فرهاد رو میکشه که وقتی بانو میفهمه دیوانه میشه، آخرش خودکشی میکنه.

گونی به خاطر قتل فرهاد میره زندان و کوزی با جمره عروسی میکنه.

پایان.

عکس پیرترین دوقلوی جهان رکوردهای گینس
  1. چند عکس زیبا از زینب در سریال کوزی گونی

  2. دریافت رایگان سریال قلب یخی فصل اول به طور کامل و با سرعت بالا

  3. زندگینامه کامل چنار در سریال عمر گل لاله به همراه تصاویر

  4. تصاویری دیدنی از سریال زیبای میلیاردر

  5. همه چیز درباره تینا آخوند تبار بازیگر سریال زیبای دختران حوا

  6. زمان پخش و زمان تکرار سریال همسایه با خلاصه داستان

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

۱ نظر
  1. یه بنده خدا

    بسیار خر تو خر😂👌