خلاصی از شوره سر با این راهکارها

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

خلاصی از شوره سر با این راهکارها

image خلاصی از شوره سر با این راهکارها

موثرترین راه برای درمان و کنترل شوره‌ی سر، استفاده از شامپوی ضد شوره و داروهای مخصوص پوست سر است. برای گرفتن بهترین نتیجه، نکات زیر را که از متخصصین پوست می‌باشد، دنبال کنید:

▪ دستورالعمل‌های روی بطری شامپوی ضد شوره را دنبال کنید:

شامپوهای ضد شوره‌ی بسیار متنوعی وجود دارند، و هر کدام از آنها برای کنترل علائم، مواد تشکیل دهنده‌ی فعال مختلفی دارند. برای گرفتن بهترین نتیجه، همیشه به دستورالعل‌های روی بطری عمل کنید. بعنوان مثال، بعضی از شامپوهای ضد شوره را باید روی مو و پوست سرتان کف بیاورید و قبل از آبکشی، حدود ۵ دقیقه روی موهایتان باقی بگذارید. بقیه‌ی شامپوها لازم نیست روی پوست سر باقی بمانند.

▪ اگر آسیایی هستید، هر روز موهایتان را بشویید و هفته‌ای دو بار از شامپوی ضد شوره استفاده کنید:

تکفارس آی آر

اگر استفاده از یک شامپوی ضد شوره به شما کمک نکرد، بصورت متناوب از شامپوهای ضد شوره با مواد تشکیل دهنده‌ی فعال مختلف استفاده کنید.

▪ هنگام استفاده از شامپوی ضد شوره‌ای که حاوی کول تار است مراقب باشید:

این نوع شامپوها می‌توانند رنگ موهای بلوند، خاکستری یا سفید را تغییر دهند، بنابراین اگر موهای رنگ شده‌ی روشن دارید، شاید بخواهید که یک شامپوی ضد شوره‌ی دیگر را امتحان کنید.

این شامپوها همچنین، پتانسیل آن را دارند که پوست سر شما را نسبت به نور خورشید، حساس‌تر کنند. اگر شما از این نوع شامپوی ضد شوره استفاده می‌کنید، باید هنگامیکه بیرون منزل هستید با گذاشتن کلاه از پوست سرتان در برابر خورشید محافظت کنید و هر زمانی که ممکن است به سایه بروید.

درمان شوره سر برای اکثر افراد به مراقبت پزشکی نیاز ندارد. با اینحال، گاهی اوقات پوسته و خارشی که شبیه شوره بنظر می‌رسد، در واقع یک بیماری است مانند درماتیت شوره‌ای، پسوریازیس، عفونت‌های قارچی پوست سر یا اگزما.

www.takfars.ir

اگر علائم شما بعد از استفاده از شامپوی ضد شوره همچنان ادامه داشت، با یک متخصص پوست دارای برد تایید شده مشورت کنید. یک متخصص پوست می‌تواند بیماری شما را براحتی تشخیص دهد و یک برنامه‌ی درمانی توصیه کند که متناسب با نیازهای شما باشد.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

معرفی عطرهای مردانه مناسب برای فصل های گرم سال
  1. آموزش نحوه بستن روسری یا شال اسلامی به روش روبانی
  2. با این توصیه ها قدبلند میشوید
  3. آموزش درست کردن شیشه پاک کن جادویی خانگی
  4. لو رفتن رازهای حرفه ای گریم آرایش معروف ترین آرایشگر دنیا
  5. چرا موی سر میریزد و برای تقویت آن باید چه خوراکی های خورد
  6. تمام راه حل های درمان سیاهی و پف دور چشم در یک مقاله

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات