خلاصه موضوع توضیحات و داستان سریال شمیم عشق

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

خلاصه موضوع توضیحات و داستان سریال شمیم عشق

image خلاصه موضوع توضیحات و داستان سریال شمیم عشق

این سریال تولید سال ۲۰۱۰ ساخته شده همان شرکت سریال "عمر گل لاله" است .

سال تولید: ۲۰۱۰

تعداد قسمت های پخش شده : ۹۶

مدت (زمان) هر قسمت : ۹۰ دقیقه

تکفارس آی آر

سریال با بازی بیرجه آکالایی و مورات اونالمیش که هر دو از لحاظ رده بازیگری در سطح پایین قرار دارد آغاز می شود .

سلن سویدر هم که در یک فصل و نیم این سریال با نقش توپراک خواهر هاوا بازی می کرد با همان نقش به سریال عمر گل لاله می رود .این موضوع در دنیا برای اولین بار اتفاق افتاده .

مورات بازیگر کارکتر یوسف ،نقش اصلی سریال پس از بازی در تقریبا ۲ فصل سریال تصمیم به جدا شدن از سریال می گیرد .دلیل این تصمیم و جدا شدن او از سریال تکلیف نقش دیگر به او بوده اما سریال جدید مورات پس از ۴ قسمت پایان می یابد .

همسرش بیرجه بازیگر کارکتر هاوا نیز پس از جدا شدن مورات ،تقاضای مرگ کارکترش را می دهد و با مرگ هاوا و یوسف بیرجه و مورات از سریال جدا می شوند .اما سریال همچنان با وجود مرگ دو کارکتر اصلی ادامه می یابد و به جای دو بازیگر اصلی نقش های جدید اضافه می شود .حتی برای مراسم ختم کارکتر هاوا خواهرش توپراک از سریال عمر گل لاله دوباره به این سریال می آید و در یک قسمت آن بازی میکند .

پس از مرگ دو کارکتر اصلی سریال ، دو نقش جدید اضافه شده بوراک هاکی و ملیسا اسلی پاموک که بازیگر نبوده و هیچ تجربه ای نداشته وارد سریال می شوند .هر دو بازیگر جدید سریال با صدای اصلی خودشان بازی نمیکنند و برای آنها صداگذاری می شود .

www.takfars.ir

موضوع سریال

در فصل اول دو خواهر هاوا و توپراک عاشق مردی ثروتمند بنام یوسف می شوند که بسیار خوش گذران بوده و از دختری بدون ازدواج با رابطه ای یک شبه دارای فرزندی شده .مادر او شب دنیا آمدنش میمیرد و یوسف که فرزندش را به خانه آورده باعث دردسر او می شود .

مادر یوسف در شهر به دنبال مادری می گردد تا بتواند نوه اش را شیر دهد و توپراک که تازه دخترش را از دست داده این مسئولیت را قبول میکند . توپراک از همسرش اجازه گرفته و به خانه یوسف می رود و آنجا عاشق او می شود و اما خواهرش هاوا را نیز با خود می برد .هاوا نامزد بوده اما به ثروت بزرگ یوسف چشم می دوزد و کم کم از او خوشش می آید و به دنبال نقشه برای نزدیک تر شدن به او می شود .اما به دلیل اختلاف بین بازیگرها و جدایی آنها از سریال در سناریو تغییرات زیادی انجام می شود .

توپراک که کارکتر اصلی سریال بوده به دلیل حسادت زیاد بیرجه به نزدیک شدن سلن سویدر و همسرش مورات از سریال جدا شده و به عمر گل لاله می رود به همین دلیل یک سقوط شدید پیدا کرده و موضوع سریال و سناریو کلا تغییر پیدا میکند .

در فصل دوم به دلیل رفتن توپراک و ازدواج او با چنار ،کارکتر جدیدی وارد سریال شده و جنگیدن بین هاوا و این کارکتر برای یوسف را نشان میدهد .در اواخر فصل دوم نیز با مرگ یوسف تغییرات بزرگی ایجاد می شود و پس از مدت زمانی نیز هاوا هم میمیرد و از سریال بیرجه جدا می شود .

ساخت زیباترین مرد و زن جهان با آزمایشات عملی
  1. متن های کوتاه و زیبا با موضوع درد دل با خدا

  2. خلاصه قسمت آخر سریال دیلا خانم و عکس های دیدنی آن

  3. متن شعر عشق را درد مگویی که بلایی بودست شاعر هلالی جغتایی

  4. آموزش مراحل دقیق ساخت حساب جیمیل عکس به عکس با توضیحات

  5. داستان زیبای کسی که یک روز زیست اما هزار سال زندگی کرد

  6. متن های کوتاه با موضوع زمستان برای کپشن

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات