خلاصه داستان و تصاویر بازیگران سریال جدید و طنز شهرکی ها

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

خلاصه داستان و تصاویر بازیگران سریال جدید و طنز شهرکی ها

image خلاصه داستان و تصاویر بازیگران سریال جدید و طنز شهرکی ها

تهیه کننده سریال شهرکی ها در پایان درباره شوخی هایی که در آن با موضوعات اجتماعی و دیگر مسایل می شود، اظهار کرد:به دلیل اینکه همیشه نسبت به شوخی ها یک عده ناراحت می شوند ما این بار سراغ خود تهیه کننده های تلویزیونرفتیم و شخصیت اصلی این داستان یک تهیه کننده است که مقروض می شود و حکم جلبش می آید. البته در کنار داستان این تهیه کننده تلویزیون با دیگر مسایل اجتماعی هم شوخی می شود.

مجموعه تلویزیونی «شهرکی ها» در ۷۰ قسمت ۳۰ دقیقه ای به کارگردانی علی شب خیز به زودی روی آنتن شبکه سه سیما می رود.

فرید شب خیز تهیه کننده سریال شهرکی ها درباره تولید این سریال در شبکه سه گفت:« شهرکی ها » یک کار کمدی است و لبخند به لب های بیننده می آورد یا حداقلش این است که اعصاب بیننده را خرد نمیکند.

وی با اشاره به اینکه تاکنون بیش از ۷۰ درصد از مجموعه ضبط و تصویربرداری شده است، توضیح داد:ما فعلا شب کار و از ساعت سه عصر تا سه صبح مشغول تصویربرداری هستیم. لوکیشن سریال هم در شهرک غزالی است و دکورهای عظیمی را در آنجا نصب کرده ایم. همچنین در قسمت هایی از تولید هم بنا به قصه در خارج از شهرک کار را ضبط می کنیم.

تکفارس آی آر

شب خیز درباره انتخاب شهرک غزالی به عنوان لوکیشن تصریح کرد:بخشی از این مساله به دلیل ترافیک بود تا بتوانیم دسترسی راحتی به حمل و نقل و مسیر داشته باشیم. با این حال ما در شهرک غزالی داخل یک سوله هستیم و در آن دکورهایی از یک بیمارستان، دفتر کار و خانه های شخصیت ها بر پا شده است.

این تهیه کننده با اشاره به فضای سریال شهرکی ها یادآور شد:فضای این مجموعه کاملا رئال است و ما موضوعات اجتماعی را دستمایه قرار داده ایم. البته در قسمت هایی هم به سمت فضای فانتزی حرکت می کنیم.

وی اضافه کرد:این کار با سه دوربین تصویربرداری می شود و تدوین نیز به صورت همزمان در حال انجام است چراکه تصویربرداری ما تا یک یا ۲ ماه دیگر ادامه دارد و باید آن را به شبکه سه برسانیم. ویژگی این اثر این است که ریتم تندی دارد و حوصله بیننده سر نمی رود.

image خلاصه داستان و تصاویر بازیگران سریال جدید و طنز شهرکی ها

بیژن بنفشه خواه در نقش بهرام گردآوری، روشنک عجمیان، عباس جمشیدی، سوسن پرور، نگین معتضدی، علی موسویان، ماهان عبدی، ثمیلا شفیعی و امیر کربلایی گروه بازیگران این سریال اپیزودیک را تشکیل می دهند.

www.takfars.ir

دیگر عوامل پروژه عبارتند از:تهیه کننده:فرید شب خیز، کارگردان:علی شب خیز، نویسنده:علی شب خیز سید محمد جواد حسینی سودابه بیضایی، مجری طرح و مدیر تولید:غلامرضا هاشم زاده، مدیر تصویر برداری:جمال شمس، مدیر صدا برداری:احمد پولی بابایی، طراح گریم:شهرام خلج، طراح صحنه و لباس:رضا مفاخری، تدوین:امیر ولی خانی، صدا گذاری و ترکیب صدا:حبیب ده بزرگی، موسیقی:پویا نیک پور، خواننده:سینا حجازی

بهرام گردآوری تهیه کننده ای مقروض است که کلیه عوامل حکم جلب او و مدیر تولیدش را گرفته اند. بهرام در تلاش است با گرفتن سفارشِ کار جدیدی از شبکه آبروی از دست رفته خویش را به دست آورد. این موضوع خط اصلی قصه می باشد.

image خلاصه داستان و تصاویر بازیگران سریال جدید و طنز شهرکی ها

روشنک عجمیان و بیژن بنفشه خواه در سریال شهرکی ها

روز نهم ذیالحجه روز نو شدن پرده خانه خدای مهربان و بخشنده
  1. تصاویر دیدنی از برخورد با اراذل اوباش دی ماه

  2. جدول پخش و معرفی کامل سریال های ماه محرم به همراه تصاویر

  3. داستان سفر جکی جان به ایران

  4. دریافت با لینک مستقیم آخرین قسمت سریال یلدا

  5. اطلاعات جالب درباره گوشی آیفون XR با تصاویر

  6. چه سریال هایی در ماه رمضان سال از هر شبکه پخش می شود

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات