خرید و فروش فیشهای حج عمره ممنوع

مجله علمی هنری آموزشی پزشکی تک فارس شامل مطالب جدید و جالب با موضوعات پزشکی و سلامتی، روانشناسی، نکات آرایشی، دکوراسیون منزل، خانه داری، آموزش آشپزی

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
تک فارس

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

خرید و فروش فیشهای حج عمره ممنوع

image خرید و فروش فیشهای حج عمره ممنوع

غلامرضا رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت: موضوع خرید و فروش فیش‌های حج عمره در همه جای شهر در قالب تراکت، آگهی‌های جراید و روزنامه‌ها مشاهده شده است که به طور کلی نقل و انتقال فیش‌های حج عمره ممنوع است.

وی گفت: تعدادی کلاهبردار هستند که به وسیله این کار سر مردم را کلاه می‌گذارند. ما روزانه بیش از ۱۰ مراجعه کننده در سازمان حج و زیارت داریم که احقاق حق می‌خواهند بکنند که ما فیش‌های خود را فروخته‌ایم و سرمان را کلاه گذاشته‌اند.

معاون حج سازمان حج و زیارت تصریح کرد: واگذاری فیش به هیچ وجه به غیر مجاز نیست و فقط به خانواده درجه یک و بستگان طراز اول مجاز است.

رضایی بیان کرد: در حال حاضر دلالان خرید و فروش فیش‌های حج در شهر فعالیت می‌کنند و فیش‌ها را از مردم خریداری کرده و به آنها وعده‌های پول‌های کلان می‌دهند.

وی افزود: این دلالان با این کار مبلغ فیش‌های حج عمره و حج تمتع را افزایش می‌دهند که با این کار هم خریدار فیش خود را از دست می‌دهد و هم فیش را از فروشنده گرفته‌اند که در نهایت آن فروشنده نه راه پس دارد و نه راه پیش و سپس با مراجعه به مراجع قضائی و سپس به سازمان حج و زیارت برای حل مشکلشان که متاسفانه کاری از دست ما هم ساخته نیست.

تکفارس آی آر

وی تاکید کرد: خرید و فروش فیش‌های حج عمره غیر مجاز و ممنوع است.

  1. فهرست وقایع و رویدادهای تاریخی مهم ۳۱ فروردین
  2. عکس های زیبا از برگزاری جشن کریسمس در شهر های بزرگ دنیا
  3. تعطیلی مدارس تهران سه شنبه ۲۸ آذر
  4. تاریخ دقیق کنسرت های نوروزی خوانندگان داخل ایران
  5. تمدید ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته ۹۷ تا ۳ خرداد
  6. عکس های جالب مردم بوشهر در صف برنج هندی ۲۸ هزار تومانی

مطالب محبوب

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

محصولات معتبر