تک فارس
حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
محصولات معتبر محصولات معتبر
اخبار روز

خرید و فروش فیشهای حج عمره ممنوع

غلامرضا رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت: موضوع خرید و فروش فیش‌های حج عمره در همه جای شهر در قالب تراکت، آگهی‌های جراید و روزنامه‌ها مشاهده شده است که به طور کلی نقل و انتقال فیش‌های حج عمره ممنوع است.

وی گفت: تعدادی کلاهبردار هستند که به وسیله این کار سر مردم را کلاه می‌گذارند. ما روزانه بیش از ۱۰ مراجعه کننده در سازمان حج و زیارت داریم که احقاق حق می‌خواهند بکنند که ما فیش‌های خود را فروخته‌ایم و سرمان را کلاه گذاشته‌اند.

معاون حج سازمان حج و زیارت تصریح کرد: واگذاری فیش به هیچ وجه به غیر مجاز نیست و فقط به خانواده درجه یک و بستگان طراز اول مجاز است.

رضایی بیان کرد: در حال حاضر دلالان خرید و فروش فیش‌های حج در شهر فعالیت می‌کنند و فیش‌ها را از مردم خریداری کرده و به آنها وعده‌های پول‌های کلان می‌دهند.

وی افزود: این دلالان با این کار مبلغ فیش‌های حج عمره و حج تمتع را افزایش می‌دهند که با این کار هم خریدار فیش خود را از دست می‌دهد و هم فیش را از فروشنده گرفته‌اند که در نهایت آن فروشنده نه راه پس دارد و نه راه پیش و سپس با مراجعه به مراجع قضائی و سپس به سازمان حج و زیارت برای حل مشکلشان که متاسفانه کاری از دست ما هم ساخته نیست.

تکفارس آی آر

وی تاکید کرد: خرید و فروش فیش‌های حج عمره غیر مجاز و ممنوع است.

مطالب محبوب بیشتر ››