خداحافظی تلخ کتایون ریاحی از بازیگری برای همیشه

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

خداحافظی تلخ کتایون ریاحی از بازیگری برای همیشه

image خداحافظی تلخ کتایون ریاحی از بازیگری برای همیشه

بخش گزیده های مصاحبه جدید کتایون ریاحی:

عشق ابدی است

در حال نوشتن قصه ای هستم که گفته بودم در باره صلح است. نام این قصه هست “عشق ابدی است”. بخشی از این قصه را نوشته ام. این روزها چون اولویت اصلی ام کارهای بنیاد کمک است کمی از قصه فاصله گرفته ام اما بزودی دوباره سراغش خواهم رفت و قصه را تمام می کنم. انشالله این قصه در قالب کتابی منتشر خواهد شد.

موزیکتاب؛ کار جدید من و پسرم پوریا

تکفارس آی آر

در حال کار روی یکaudio book (کتاب صوتی) هستیم. کتاب قبلا ترجمه شده بود ولی ما به کمک یک گروه مترجم آن را دوباه ترجمه کردیم. روی کار خودم نظارت داشتم. قرار است من همراه خانم ژاله علو این کتاب را به صورت صوتی در بیاوریم. همزمان پسرم پوریا در حال ضبط موسیقی کار بود. در نهایت به این نتیجه رسیدیم که این دو کار را به صورت پکیج آماده کنیم. این پکیج شامل یک audio book است که بخشی از موسیقی متن آن کار پوریاست و سی دی دیگری که فقط موسیقی است و قرار است سه قطعه آن هم خواننده داشته باشد. کار ضبط موسیقی کار به پایان رسیده ویرایش ترجمه کتاب هم انجام شده . فقط ما باید متن را در استودیو بخوانیم. قرار است ترانه های این قطعات را هم آقای روزبه بمانی بسرایند.

دلم برای بازیگری تنگ نشده

من در حال ایفای نقش جدیدم هستم که بسیار زنده و پویاست. بنابراین دلم برای بازیگری تنگ نشده. برای سینما و تلویزیون امروز که اصلا دلم تنگ نشده . فکر کنم همین یک جمله کفایت کند. میتوانم بگویم بیش از اینکه دلم برای سینما و تلویزیون تنگ شده باشد دلم برایش می سوزد.

روزی که با آرزوی یک کودک سیستانی درد کشیدم

نمی دانم باید بگویم متاسفانه یا خوشبختانه برخلاف بزرگترها بچه ها چندان هم متوجه شرایطشان نیستند؛ برایشان فرقی نمیکند پابرهنه بازی کنند یا با کفش آدیداس. در این بازی ها هم می خندند و شادند. دیدن این شادی ها من را سرشار از خوشی میکند. اما آن لحظه ای برای من دردناک است که این بچه ها با این همه انرژی کودکانه و دوست داشتنی به دلیل سوء تغذیه یا مشکلاتی از این دست توان کودکی کردن را از دست می دهند. در سیستان و بلوچستان از یکی از بچه ها پرسیدم الان آرزویت چیست که برایت برآورده شود. گفت من یک ظرف میوه می خواهم، فقط یک ظرف میوه. این لحظات برای من خیلی درناک است و بار سنگینی را روی دوش من میگذارد. حتی یادآوری اش هم دردناک است.

www.takfars.ir

مطلوب ترین نقطه جهان

من عاشق کیش ام. عشق مان هم دو طرفه است. کیش هم مرا دوست دارد. همسرم اینجا کنارم است. خانه و زندگی ام اینجاست. به همین دلیل کیش برای من مطلوب ترین نقطه جهان است. طبیعت آرامش و زیبایی کیش را خیلی دوست دارم.

آیا فیلم من مادر هستم ساخته فریدون جیرانی بالاخره اکران شد یا خیر
  1. آنجلینا جولی برای همیشه بازیگری را کنار گذاشت

  2. کتاب زیبای عشق ابدی است کار جدید کتایون ریاحی

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات