خبر های جالبی درباره ذخیره سازی بنزین توسط مردم

مجله علمی هنری آموزشی پزشکی تک فارس شامل مطالب جدید و جالب با موضوعات پزشکی و سلامتی، روانشناسی، نکات آرایشی، دکوراسیون منزل، خانه داری، آموزش آشپزی

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
تک فارس

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

خبر های جالبی درباره ذخیره سازی بنزین توسط مردم

image خبر های جالبی درباره ذخیره سازی بنزین توسط مردم

مصطفی کشکولی درباره آخرین وضعیت ذخیره سازی بنزین ۴۰۰ تومانی در کارتهای هوشمند سوخت، گفت: در حال حاضر حدود ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون لیتر بنزین نیمه یارانه ای در کارتهای هوشمند سوخت خودروها و موتورسیکلت‌ها ذخیره سازی شده است.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با اعلام اینکه از این میزان تعداد ۲۲۵ هزار کارت هوشمند سوخت دارای ذخیره بیش از یکهزار لیتر بنزین ۴۰۰ تومانی هستند، تصریح کرد: ۱۸۸ هزار موتورسیکلت دارای ذخیره بنزین بیش از ۴۰۰ لیتر هستند.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه تاکنون هیچگونه محدودیت زمانی برای استفاده از ذخیره بنزین ۴۰۰ تومانی در کارتهای هوشمند سوخت تعریف نشده است، در خصوص میزان فروش بنزین آزاد و نیمه یارانه‌‍ ای در جایگاه‌های سوخت، توضیح داد: در دی ماه سالجاری به طور متوسط روزانه ۵۴.۴ میلیون لیتر بنزین معمولی و بیش از ۱.۷ میلیون لیتر سوپر در جایگاه‌ها به فروش رسیده است.

وی با یادآوری اینکه از ابتدای فصل زمستان تاکنون روزانه بیش از ۴۵ میلیون لیتر بنزین معمولی با نرخ ۴۰۰ تومان و نزدیک به ۱۰ میلیون لیتر بنزین معمولی با نرخ آزاد به فروش رسیده است، بیان کرد: همچنین در این مدت روزانه بالغ بر ۱.۳ میلیون لیتر بنزین سوپر با نرخ ۵۰۰ تومان و ۳۵۳ هزار لیتر بنزین سوپر با نرخ آزاد ۸۰۰ تومانی فروخته شده است.

تکفارس آی آر

این عضو هیات مدیره شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با اشاره به اینکه متوسط مصرف بنزین از ابتدای سالجاری تاکنون رشدی حدود ۵.۷ درصدی را تجربه کرده است، تاکید کرد: این در حالی است رشد مصرف این فرآورده نفتی در دی ماه سالجاری در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته رشدی ۶.۵ درصدی داشته است.

کشکولی متوسط مصرف بنزین از ابتدای سالجاری تاکنون را حدود ۶۳.۳ میلیون لیتر در روز اعلام کرد و افزود: با این وجود از ابتدای فصل زمستان تاکنون مصرف این محصول نفتی به طور میانگین روزانه به حدود ۶۰ میلیون لیتر رسیده است.

  1. راه های جدید برای سریع تر شدن کامپیوتر
  2. مه غلیظ بر فراز شهر دالاس آمریکا
  3. فهرست وقایع و رویدادهای تاریخی مهم ۵ مهر
  4. فهرست وقایع و رویدادهای تاریخی مهم ۲۰ فروردین
  5. فهرست وقایع و رویدادهای تاریخی مهم ۲۴ فروردین
  6. خلاصه و تصاویر دیدنی سریال ویلای من کارگردان مهران مدیری

مطالب محبوب

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید