خبر های جالبی درباره ذخیره سازی بنزین توسط مردم

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

خبر های جالبی درباره ذخیره سازی بنزین توسط مردم

image خبر های جالبی درباره ذخیره سازی بنزین توسط مردم

مصطفی کشکولی درباره آخرین وضعیت ذخیره سازی بنزین ۴۰۰ تومانی در کارتهای هوشمند سوخت، گفت: در حال حاضر حدود ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون لیتر بنزین نیمه یارانه ای در کارتهای هوشمند سوخت خودروها و موتورسیکلت‌ها ذخیره سازی شده است.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با اعلام اینکه از این میزان تعداد ۲۲۵ هزار کارت هوشمند سوخت دارای ذخیره بیش از یکهزار لیتر بنزین ۴۰۰ تومانی هستند، تصریح کرد: ۱۸۸ هزار موتورسیکلت دارای ذخیره بنزین بیش از ۴۰۰ لیتر هستند.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه تاکنون هیچگونه محدودیت زمانی برای استفاده از ذخیره بنزین ۴۰۰ تومانی در کارتهای هوشمند سوخت تعریف نشده است، در خصوص میزان فروش بنزین آزاد و نیمه یارانه‌‍ ای در جایگاه‌های سوخت، توضیح داد: در دی ماه سالجاری به طور متوسط روزانه ۵۴.۴ میلیون لیتر بنزین معمولی و بیش از ۱.۷ میلیون لیتر سوپر در جایگاه‌ها به فروش رسیده است.

وی با یادآوری اینکه از ابتدای فصل زمستان تاکنون روزانه بیش از ۴۵ میلیون لیتر بنزین معمولی با نرخ ۴۰۰ تومان و نزدیک به ۱۰ میلیون لیتر بنزین معمولی با نرخ آزاد به فروش رسیده است، بیان کرد: همچنین در این مدت روزانه بالغ بر ۱.۳ میلیون لیتر بنزین سوپر با نرخ ۵۰۰ تومان و ۳۵۳ هزار لیتر بنزین سوپر با نرخ آزاد ۸۰۰ تومانی فروخته شده است.

تکفارس آی آر

این عضو هیات مدیره شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با اشاره به اینکه متوسط مصرف بنزین از ابتدای سالجاری تاکنون رشدی حدود ۵.۷ درصدی را تجربه کرده است، تاکید کرد: این در حالی است رشد مصرف این فرآورده نفتی در دی ماه سالجاری در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته رشدی ۶.۵ درصدی داشته است.

کشکولی متوسط مصرف بنزین از ابتدای سالجاری تاکنون را حدود ۶۳.۳ میلیون لیتر در روز اعلام کرد و افزود: با این وجود از ابتدای فصل زمستان تاکنون مصرف این محصول نفتی به طور میانگین روزانه به حدود ۶۰ میلیون لیتر رسیده است.

آغاز عرضه برنج آرژانتینی با قیمت ۱۹۰۰ تومان بهمن
  1. عکسی از خانه چادری بی خانمان های دهلی هند
  2. زن معترض در مقابل سازمان مرکزی بازرسی لبنان بیروت
  3. نتیجه بازی سایپا استقلال دوشنبه ۱۱ دی ماه چند چند
  4. کد آهنگ های پیشواز رایگان ایرانسل
  5. دانلود سرود انقلابی بهمن ۵۷ با نام خجسته باد
  6. دیوار کشیدن بین زنان و مردان در کشور عربستان

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات