خانم های خانه دار در نظافت خانه دقت کنند

مجله علمی هنری آموزشی پزشکی تک فارس شامل مطالب جدید و جالب با موضوعات پزشکی و سلامتی، روانشناسی، نکات آرایشی، دکوراسیون منزل، خانه داری، آموزش آشپزی

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
تک فارس

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

خانم های خانه دار در نظافت خانه دقت کنند

image خانم های خانه دار در نظافت خانه دقت کنند

بر اساس تحقیقات انجام گرفته در درصد زیادی از آنها مواد شیمیایی و ترکیباتی وجود دارد که به‌خصوص برای کودکان عوارض زیادی به همراه دارد. این ترکیبات می‌توانند وارد معده شده یا از طریق تنفس به ریه‌ها راه پیدا کنند و همچنین ارتباط آنها با بیماری‌هایی مانند مشکلات بینایی و برخی سرطان‌ها به اثبات رسیده است.

بسیاری از محصولات شوینده ترکیباتی دارند که به‌شدت روی سلامت انسان تأثیر منفی می‌گذارند، در حالی که ادعا می‌شود بسیاری از این محصولات بی‌خطر هستند.

در بسیاری از موارد ترکیبات سازنده محصولات شوینده به‌طور کامل روی بسته‌های آنها ثبت نمی‌شود و به این ترتیب نمی‌توان در مورد بی‌خطر بودن آنها اطلاع پیدا کرد. برای مثال بسیاری از شوینده‌های سطوح و کف زمین حاوی متوکسی‌دیگلیکل هستند که به جنین در حال رشد در رحم مادر آسیب وارد می‌کند. نمونه‌های دیگر هم هیدروبوتوکسی اتانول دارند که از راه پوست جذب بدن شده و علاوه بر آزرده کردن چشم‌ها به سلول‌های قرمز خون آسیب وارد می‌کند. بسیاری از لکه‌برها هم تا ۷درصد موادی دارند که خواص سرطان‌زایی آنها به اثبات رسیده است.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

چه غذائی باید برای سالمندان درست کنیم
  1. راه های درمان انحراف بینی و عوارض آن
  2. غذاهایی که می توانیم به جای گوشت مصرف کنیم
  3. طرز تهیه و خواص شربت هل
  4. ترفندهای کاهش خر و پف در خواب شبانه
  5. قرص پروپانتلین عوارض جانبی موارد مصرف منع دارویی
  6. خمیازه طولانی یعنی اینکه مغز بزرگتری دارید

مطالب پربازدید

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب محبوب