حرکت های اشتباهی که انجام میدهد تا لاغر شوید

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

حرکت های اشتباهی که انجام میدهد تا لاغر شوید

دراز و نشست

آیا تاکنون با انجام ورزش دراز و نشست عرق کرده‌اید؟ احتمالاً خیر. پس باید این کار را متوقف کرده و در تمرین خود تجدید نظر کنید؛ زیرا این تمرین فیزیکی برای تقویت عضلات شکم طراحی شده و نمی‌تواند کالری اضافی بدن را به خوبی بسوزاند.

خم شدن به پهلو

خم شدن به پهلو، تمرین بی‌تأثیری است که به سوزاندن کالری کمکی نمی‌کند، حتی اگر این تمرین را با وزنه‌ها انجام دهید. همچنین در این تمرین فشاری غیرضروری به قسمت پایین کمر وارد می‌شود. بنابراین وقت خود را غنیمت بشمارید و تمرین‌هایی انجام دهید که باعث سوزاندن کالری شود.

پرس شانه

تکفارس آی آر

اگر فکر می‌کنید نگه داشتن میله در پشت گردن و بالا و پایین کردن آن به شما در سوزاندن کالری کمک می‌کند، مسلماً در اشتباه هستید. بنابراین اگر قصد کاهش وزن دارید، وقت خود را صرف پرس شانه نکنید.

تمریناتی که با دستگاه‌های شکم انجام می‌شوند

تمرین با دستگاه‌های شکم برای تقویت شانه‌ها و بازو‌ها طراحی شده‌اند و در نهایت به شما در کاهش وزن کمکی نخواهند کرد. به جای این کار بر روی یک توپ ثابت کرانچ شکم انجام دهید. این کار نه تنها کالری می‌سوزاند، بلکه باعث می‌شود شکمی صاف و خوش فرم داشته باشید.

چرخش از کمر

اگر می‌خواهید بدنی انعطاف‌پذیر داشته باشد، حتماً تمرین چرخش از کمر را انجام دهید؛ اما این تمرین برای کاهش وزن مناسب نیست و تنها باعث ناامیدی شما می‌شود.

www.takfars.ir

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

اثرات حذف خوردن قهوه از برنامه غذایی و جایگزین کردن نوشیدن چای
  1. با خواندن این هشدار ها دستگاه گوراش خود را معاینه کنید
  2. توصیه هایی جالب برای سلامتی بهتر شما
  3. هشدارهای شروع حمله قلبی در زنان چیست
  4. چه غذاهایی برای شب های سرد زمستان مناسب هستند
  5. مضرات تکان دهنده خوردن سوسیس و کالباس
  6. تسکین دهنده درد روماتیسم جوشانده جو دو سر

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات