حرفهایی که مردها هیچ وقت به هیچ زنی نخواهند گفت

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

حرفهایی که مردها هیچ وقت به هیچ زنی نخواهند گفت

image حرفهایی که مردها هیچ وقت به هیچ زنی نخواهند گفت

ما نمی توانیم ذهن شما را بخوانیم

آقایان قادر به خواندن ذهن خانم ها نیستند بنابراین انتظار نداشته باشید که ناراحتی شما را، بی آنکه در مورد آن کلامی به زبان آورید، تشخیص دهند. اگر مشکلی هست یا ناراحت نشوید یا اینکه در مورد آن با شریک زندگی تان سخن بگویید.

با گریه کار خود را پیش نبرید

زمانی که خانم ها گریه میکنند، آقایان دیگر کاری جز گوش دادن به حرف خانم ها یا بند آوردن گریه آنها نخواهند داشت، بنابراین بهتر است که به جای گریه با آرامش حرف خود را بزنید. گریه سلاح خوبی نیست زیرا تنها در کوتاه مدت جواب می دهد.

تکفارس آی آر

هر چه میخواهید، به زبان آورید

همانطور که گفتیم آقایان بلد نیستند فکر خانم ها را بخوانند، بنابراین اگر چیزی از آنها میخواهید بهتر است که به زبان آورید. آنها در بازی حدس زدن همیشه شکست میخورند.

با بله یا خیر جواب دهید

اگر مرد زندگی تان سوالی از شما پرسید که جواب آن آره یا خیر است، بهتر است که بدون توضیحات اضافه جواب صریح خود را در یک کلمه بدهید. گفتن نمی دانم یا خودت می دانی کار به جایی نمی برد.

به دنبال راه حل باشید، نه همدردی

www.takfars.ir

زمانی که با مرد زندگی تان در مورد مشکلی صحبت میکنید، او به تنها چیزی که می اندیشد یافتن راه حل است. اما اگر فردی را میخواهید که با شما همدردی کند، بهتر است که حرف هایتان را به دوستان صمیمی تان بزنید. آنها بهتر از هر کس دیگری میتوانند این حس را به شما منتقل کنند.

مشکلات گذشته را وسط نکشید

آقایان آنچه در ۶ ماه گذشته اتفاق افتاده را به یاد ندارند بنابراین بحث کردن در مورد آن عادلانه نیست. در این شرایط آنها هیچ راهی ندارند جز اینکه با شما موافقت کنند.

نپرسید که چاقم یا لاغر

اگر از همسرتان می پرسید که چاق است یا لاغر و انتظار دارید که او حقیقت را به شما بگوید، پس چرا از شنیدن جواب ناراحت می شوید؟

منظور ما را وارونه برداشت نکنید

معمولا هر جمله ای دو معنی دارد و خانم ها اکثر مواقع بدترین منظور را برداشت میکنند. پس بهتر است قبل از هر برداشت و سوتفاهمی از همسرتان بخواهید که بیشتر توضیح دهد یا اینکه مثبت اندیش تر باشید.

یا خودت کاری را انجام بده یا تماما به من بسپار

اگر از مردی خواستید که وسیله ای را تعمیر کند یا کاری را برای شما انجام دهد به شیوه آن کاری نداشته باشید. بالای سر آنها ایستادن و دستور دادن باعث می شود که آنها کار را رها کرده و به خودتان محول کنند.

برخی از رفتارهای خانم ها برای آقایان غیر قابل تحمل است

تک فارس

تنها در زمان های پیام بازرگانی صحبت کنید

آقایان وقت کافی برای تماشای برنامه مورد علاقه شان را ندارند، بنابراین اگر دیدید که همسرتان در حال تماشای یک بازی فوتبال یا فیلم مورد علاقه اش است، با او صحبت نکنید. بهتر نیست اگر تا شروع پیام بازرگانی صبر کنید؟

به آنها آدرس ندهید

اگر مردی پشت فرمان ماشینی نشسته است، بهتر است که کل فرمان را به او بدهید. آنها از اینکه شما مدام به آنها بگویید از این سمت یا آن سمت برو، بیزارند.

رنگ صورتی، صورتی است

دانستن تنها چند رنگ اصلی برای آقایان کافی است. آنها علاقه ای ندارند که تونالیته های مختلف رنگ ها را بشناسند، بنابراین رنگ صورتی چرک با صورتی ملیح برای آنها هیچ فرقی ندارد.

هیچی معنی دیگری جز خودش نمی دهد

اگر مردی از شما پرسید که مشکل چیست و شما جواب دادید هیچی، دیگر انتظار نداشته باشید که او به دنبال جواب دیگری باشد. او هیچ معنی دیگری از این کلمه برداشت نخواهد کرد.

اگر به دنبال جواب نیستید، سوال نکنید

اگر واقعا به دنبال پاسخی نمی گردید، بهتر است که از آقایان سوال نپرسید. در این شرایط اگر با خودتان صحبت کنید بهتر است.

T A K F A R S

هر چه دوست دارید بپوشید و به شیوه لباس پوشیدن ما هم گیر ندهید

خیلی برای آقایان فرقی نمیکند که شما چه لباسی به تن کنید. بنابراین آنها خودشان هم دوست ندارند که شما به شیوه لباس پوشیدن آنها گیر دهید. آنها با هر لباسی که احساس راحتی بیشتری کنند، ارتباط برقرار میکنند.

اگر دوست ندارید در مورد فوتبال بدانید، سوال نکنید

حتما می دانید که اکثر آقایان عاشق ورزش و فوتبال هستند، اما اگر شما علاقه ای به آن ندارید احتیاجی نیست که به عنوان مثال بپرسید کدام تیم قهرمان شد. این کار تنها آنها را آزار می دهد.

شما به اندازه کافی لباس دارید

شما از نظر آقایان یک دنیا لباس دارید اما اگر خودتان احساس میکنید که کافی نیست و دوست دارید که هر هفته به خرید بروید، مشکلی نیست اما مرد زندگی تان را مجبور نکنید تا هر بار شما را همراهی کند.

من از هیکل ام راضی ام

همه آقایان مثل هم نیستند. همه آقایان نمیتوانند که شکم ۶ تکه داشته باشند بنابراین مرد زندگی تان را همانگونه که هست دوست بدارید زیرا که او نیز از ظاهرش راضی است.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

علت تفاوت نگاه آدم ها به دنیا در چیست
  1. مواردی که هنگام دوست داشتن یک نفر بی اهمیت میشوند
  2. چطور اتفاقات گذشته را که دوس ندارید فراموش کنید
  3. چه کار کنیم کودکان از مدرسه رفتن نترسند
  4. چیزهایی که در زندگی مانع شاد بودن شما هستند را بشناسید
  5. فرزند من خیلی حسود است چکار کنم
  6. چطور خیلی سریع درس ها را یاد بگیرید

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات