جملاتی که نباید موقع سخنرانی در ماکن های بزرگ و عمومی گفت

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

جملاتی که نباید موقع سخنرانی در ماکن های بزرگ و عمومی گفت

image جملاتی که نباید موقع سخنرانی در ماکن های بزرگ و عمومی گفت

۱- عذر می خواهم

عذرخواهی نا به جا از اعتبار شما کم و حواس شما را پرت میکند، پس زمانی عذرخواهی کنید که واقعا اشتباه بزرگی کرده اید. اگر یکی از حضار درخواست تکرار قسمتی از سخنرانی یا اسلایدی از فایل شما را کرد تا بیش تر توضیح دهید یا از شما خواست بلندتر سخن بگویید، با روی گشاده قبول کنید و هرگز برای انجام آن، عذرخواهی نکنید. یک سخنران خوب هرگز به خاطر اشتباه کوچک عذرخواهی نمیکند چرا که ممکن است توجه کسانی که حواس شان نبوده را جلب کند.

۲- من خسته ام

چه شب را بیدار مانده تا سخنرانی تان را تکمیل کنید، چه در مسیر بوده اید تا به مکان سخنرانی برسید و یا به هر دلیل دیگری خسته باشید، لازم نیست آن را اعلام کنید. این کار نه تنها یک بهانه ی کاملا غیر حرفه ای و نادرست است بلکه به حضار نشان می دهد که تمام تلاش تان را نکرده اید. سخنرانان برجسته به خستگی بها نمی دهند، چرا که به خوبی می دانند برنامه با هر شرایطی باید ادامه یابد.

تکفارس آی آر

۳- اضطراب دارم

استرس داشتن قبل از سخنرانی کاملا عادی است، اما نباید در سخنرانی ذکر شود. در عوض سعی کنید آن را مخفی نگه دارید و به خودتان اعتماد کنید. اگر بتوانید این استرس را به هیجان در صحبت تان تبدیل کنید، شاید بتوانید یک سخنرانی جالب نیز ارائه دهید.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

مردها از نظر احساسی چه فرقی با زن ها دارند
  1. علائم تشخیص داشتن اضطراب زیاد و نگرانی
  2. مرتبا ولخرجی میکنم چطور پول پس انداز کنم
  3. همه چیز درباره بیماری روانی ترس اجتماعی و راه درمان
  4. مقاله ای زیبا درباره فایده های ازدواج کردن
  5. چطور دفتر کار خود را در خانه برای کار آماده کنید
  6. آیا ازدواج با دختر بزرگتر از خود کار اشتباهی است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات