جزئیات چاقو زدن در خیابان شهید مدنی تهران به همراه عکس

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

جزئیات چاقو زدن در خیابان شهید مدنی تهران به همراه عکس

image جزئیات چاقو زدن در خیابان شهید مدنی تهران به همراه عکس

حسین ۲۳ ساله: من در یک خانواده از هم پاشیده بزرگ شدم اما نه سیگار می‌کشم و نه به مواد مخدر اعتیاد دارم حالا هم هیچ حسی نسبت به قربانیان خود ندارم…مدتی بود صدایی در سرم به من دستور می‌داد که چه کارهایی را انجام دهم. روز حادثه نیز آن صدا از من خواست که با چاقو به مردم حمله کنم. ابتدا می‌خواستم از یک مغازه چاقو فروشی در مجیدیه چاقو تهیه کنم که موفق به این کار نشدم بعد هم وارد یک قصابی شدم و به بهانه خرید گوشت، خود را به چاقوی سلاخی مردم قصاب رساندم.
در حال حاضر متهم برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان اداره مبارزه با قتل پلیس آگاهی قرار دارد تا پس از اعلام نظریه پزشکی قانونی در خصوص سلامت روحی و روانی حسین پرونده‌اش با صدور کیفرخواست به دادگاه فرستاده شود.

حسین ۲۳ ساله ظهر روز دوشنبه هفته گذشته در اقدامی جنون آمیز به سوی عابران حمله ور شد و ۱۲ زن و مرد را با ضربات چاقو مجروح کرد. او سپس با فرار از محل جنایت به قم گریخت و ۶ ساعت پس از جنایت، با مراجعه به ماموران تسلیم شد. در حالی که تحقیقات در این زمینه ادامه داشت، یکی از مجروحان که مرد ۳۰ ساله‌ای بود بر اثر شدت جراحات جان خود را از دست داد.

حسین در بازجویی‌های اولیه مدعی شد مدتی است یک صدای نا‌شناس به او دستور می‌دهد و روز حادثه آن صدا از او خواسته بود به مردم حمله کند. در حالیکه به نظر می‌رسد متهم با طرح این موضوع قصد دارد انگیزه اصلی خود مخفی نگه دارد، بازپرس جنایی تهران او را برای بررسی سلامت روحی و روانی و همچنین اعتیادش به پزشکی قانونی معرفی کرد.
از سویی دیگر حسین در اداره آگاهی به بازسازی صحنه قتل پرداخت و در تشریح حادثه گفت: مدتی نزد پدرم در یک کشتارگاه کار می‌کردم و به همین خاطر کار با چاقو را می‌دانستم. بعد از مجروح کردن مرد قصاب به خیابان آمده و هر فردی که در سر راهم بود، با چاقو می‌زدم، زن یا مرد بودن قربانیان برایم هیچ فرقی نداشت. آخرین قربانی من پسر قوی هیکلی بود که چاقو را گرفت من هم از محل متواری شدم. وقتی به خودم آمدم در قم بودم کمی در آن شهر پرسه زدم بعد هم به یک پاسگاه پلیس رفته و خود را تسلیم کردم.

تکفارس آی آر

طالع بینی هندی زن متولد مهر ماه
  1. تعبیر خواب آزمایش گرفتن یا آزمایش دادن چیست
  2. عکس هایی دیدنی از سریال دونگ یی – جدید
  3. لیست هنرپیشه های بیکار در سال
  4. عکس های زیبا ا زفواره های آبی و آب نماهای معروف دبی
  5. لباس های زمستانی و بافتنی جدید
  6. معنی و تعبیر در آغوش گرفتن در خواب چیست

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات