جدیدترین تصاویر و اطلاعات از گوشی ایفون۷

مجله علمی هنری آموزشی پزشکی تک فارس شامل مطالب جدید و جالب با موضوعات پزشکی و سلامتی، روانشناسی، نکات آرایشی، دکوراسیون منزل، خانه داری، آموزش آشپزی

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
تک فارس

جدیدترین تصاویر و اطلاعات از گوشی ایفون۷

image جدیدترین تصاویر و اطلاعات از گوشی ایفون۷

شرکت اپل برای طراحی جدید گوشی های جدید آیفون ۷ روی قسمت دوام باطری توجه ویژه ای کرده است.

گوشی های آیفون ۷ اولین مدل گوشی های این شرکت خواهند بود که دکمه Home آن حذف شده و به جای آن صفحه ای کاملا لمسی و سه بعدی خواهند داشت.

به گفته «Marek Weidlich» طراح گوشی اپل، طراحی ۷ گوشی های آیفون ۷ بسیار ساده بوده و در واقع گوشی های نسل آینده تبدیل به یک صفحه نمایش خواهند شد. آیفون ۷ از دیگری تلفن های سری آیفون نازکتر هستند.

image جدیدترین تصاویر و اطلاعات از گوشی ایفون۷

تکفارس آی آر

این طراح در ادامه گفت: طراحی ساده برای شرکت اپل بسیار اهمیت دارد، به همین دلیل من این گوشی را با صفحه نمایشی منحنی، بدون قاب و دکمه Home طراحی کرده ام. دور تا دور پشت گوشی با نوعی آلمینیوم ونوارهای پلاستیکی پوشانده شده است که باعث می شود گوشی خوش دست تر شود حتی کاربران میتوانند نوارهای پلاستیکی را که قابل جابه جایی هستند به سلیقه خود قرار دهند.

طراحی آیفون ۷ با آیفون ۶/اس ۶ کاملا متفاوت است. با حذف دکمه Home از روی گوشی های آیفون، کاربران گوشی هایی جمع و جورتر و با صفحه نمایش بزرگتر خواهند داشت. با این تغییرات، اپل مجبور است سنسور لمسی ID را به تمام نقاط صفحه نمایش منتقل کند.

فهرست وقایع و رویدادهای تاریخی مهم ۲۳ مهر
  1. فهرست وقایع و رویدادهای تاریخی مهم ۲۳ بهمن
  2. تصویر دیدنی هشدار کمبود آب کره جنوبی
  3. زمان دقیق پیش فروش بلیتهای نوروزی ۹۲
  4. مجری افتتاحیه جشنواره بهمن
  5. نان تا فروردین گران نمی شود
  6. معافیتهای جدید سال ۹۲

مطالب پربازدید

مطالب محبوب