جاستین بیبر چطور ورزش میکند و رژیم میگیرد

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

جاستین بیبر چطور ورزش میکند و رژیم میگیرد

image جاستین بیبر چطور ورزش میکند و رژیم میگیرد

جاستین بیبر این خواننده جوان بیشتر ساعات روزش را با تمرین‌های ورزشی می‌گذراند و این روزها بیشتر از هر زمانی برای انتخاب و حفظ یک رژیم غذایی سالم تلاش می‌کند.

اگر شما هم دوست دارید مثل جاستین ظاهری لاغر اما ورزشکاری برای خودتان درست کنید، رازهای سلامتش را در این صفحه بخوانید. ما به شما می‌گوییم هنرمند محبوب‌تان چه می‌خورد و چطور زندگی می‌کند.

حتی اگر جاستین بیبر تمام عمرش را در باشگاه‌های ورزشی صرف کند به آرنولد بدل نمی‌شود. از نظر بدنی، بیبر یک اکتومورف ( لاغر پیکر ) به شمار می‌آید. اکتومورف‌ها حتی اگر قدبلند باشند، لاغرند و حجم چربی و عضله بدن‌شان کم است. این ویژگی به علاوه داشتن شانه‌ها و باسن کوچک باعث می‌شود که اکتومورف‌ها قدرت و توان عضلانی پایینی داشته باشند و آسان‌تر آسیب ببینند.

بیبر هم از این قاعده مستثنا نیست. او لاغر است و با وجود رژیم غذایی خاص و ورزش‌هایی که هر روز انجام می‌دهد، ظاهری ظریف دارد. به همین دلیل جاستین نمی‌تواند رژیم غذایی پرکالری و سنگینی را که بدنسازها برای عضله‌سازی می‌گیرند انتخاب کند و مجبور است برای خورد و خوراکش اصول خاص‌تری را مورد توجه قرار دهد.

تکفارس آی آر

راز تناسب اندام جاستین بیبر چیست؟

جاستین با کمک مربی بدنسازی و رژیم‌ درمانگرش، توانسته حجم چربی بدنش را تا یک‌رقمی شدن پایین بیاورد و با عضلانی‌تر کردن بدنش تا آنجا که برای یک اکتومورف مقدور است، هیکل سالم و ورزشکاری برای خود بسازد. می‌خواهید راز خوش‌تیپی او را بدانید و به یک جاستین بیبر تبدیل شوید؟ نیازی نیست صبح تا شب روی تردمیل بدوید و وزنه‌های سنگین‌ بردارید. از سال ۲۰۱۳ تا امروز، جاستین هر روز چهار وعده ۴۰ دقیقه‌ای ورزش می‌کند. انتخاب چنین شیوه‌ای برای اکتومورفی مثل بیبر که بدنی ظریف دارند، منطقی است چرا که بدن اکتومورف‌ها زیر تمرین‌های سنگین بدنسازی تاب نمی‌آورد. پس اگر شما هم یکی از آنها هستید و ایده‌آل زیبایی اندام از نظرتان جاستین است، بیهوده همه روزتان را به ورزش‌های سنگینی که می‌توانند شما را از پا دربیاورند، اختصاص ندهید.

ورز هاش جاستین بیبر برای تناسب اندام اش

حرکات ورزشی که او در وعده‌های ۴۰ دقیقه‌ای‌اش انجام می‌دهد، پیچیده و سنگین نیست. راز زیبایی اندام بیبر این است که در تمرین‌های ورزشی‌اش، حرکاتی را انتخاب می‌کند که همزمان اعضای مختلف بدنش را درگیر می‌کنند. او برای هر قسمت از بدنش، سه تمرین را انجام می‌دهد و این تمرین‌ها را در چهار نوبت انجام می‌دهد؛ یعنی برای هر گروه عضلانی  ۱۲بار تمرین انجام می‌دهد و با همین تکرار حرکات، تاثیر آنها را بیشتر می‌کند.

ورزش‌های مورد علاقه بیبر، پلایومتریک (نوعی از تمرین‌های ورزشی بر پایه حرکات سرعتی، قدرتی و بهبود عملکرد سامانه عصبی- عضلانی است که برای افزایش کارایی در یک رشته ورزشی خاص انجام می‌شود) و ورزش‌های پرشی است.

www.takfars.ir

چربی سوزی جاستین بیبر با چای سبز

گرچه تمرین‌های کوتاه اما مستمر ورزشی این هنرمند به سوختن چربی‌های مازاد بدنش کمک می‌کند اما بیبر در رژیم غذایی‌اش هم اصولی را رعایت می‌کند که به فرآیند چربی‌سوزی کمک بیشتری کنند. نوشیدن آب و چای سبز فراوان چیزی است که بیبر آن را به جزئی ثابت از زندگی‌اش تبدیل کرده است.

چای سبز، یک چربی‌سوز طبیعی است و سرشار از آنتی‌اکسیدان‌هایی است که می‌تواند سلامت او را تضمین کنند. گذشته از این، در این نوشیدنی میزان زیادی کافئین خوب گنجانده شده که انرژی بیبر برای انجام فعالیت‌هایش را بیشتر می‌کند. او به برنامه غذایی روزانه‌اش مقداری پروتئین هم اضافه می‌کند تا مطمئن شود عضلاتش همه چیزهایی که برای رشد نیاز دارند را در اختیار گرفته‌اند.

رژیم غذایی جاستین بیبر

اگر شما هم مثل جاستین بیبر یک اکتومورف باشید، عضله ساختن برای‌تان کار آسانی نخواهد بود. اکتومورف‌ها به‌راحتی نمی‌توانند وزن‌شان را بالا ببرند به همین دلیل بیبر حواسش هست که با تغذیه مناسب، انرژی بیشتری دریافت کرده و همه‌چیز را برای بالا رفتن وزنش فراهم کند.

جاستین بیبر رژیم غذایی سالمی دارد اما به‌خاطر اینکه برای انجام ورزش‌ها، تمرین‌ها و پرورش عضلاتش کالری لازم را دریافت کند، هر روز بین چهار تا شش وعده غذا می‌خورد و اگر روز پرکار و پرجنب و جوشی داشته باشد، تعداد این وعده‌ها را بیشتر هم می‌کند.

او نظم غذایی‌اش را حفظ می‌کند و برای آسان شدن هضم غذا، سراغ وعده‌های کوچک با تعداد بیشتر می‌رود. همین افزایش تعداد وعده‌های غذایی به جای بالا بردن حجم غذا در یک وعده، باعث می‌شود بیبر در عضله‌سازی موفق‌تر از همتایانش شود و تاثیر انجام حرکات ورزشی روی بدن و عضلاتش چندبرابر بیشتر دیده شود.

بیشترین ابزاری که در ورزش‌های بیبر به او کمک می‌کند‌، دمبل است. برای قوی کردن عضلات کمرش بیبر سراغ دمبل زدن به شیوه‌های مختلف می‌رود اما در میان همه تمرین‌هایی که انجام می‌دهد، آن دسته از حرکات را که مربوط به سینه و بازو است بیشتر از همه حرکات دوست دارد و به عضله‌سازی در این دو قسمت بدن بیشتر اهمیت می‌دهد.

تمرینات مربوط به سینه، مورد علاقه جاستین بیبر است. پرس سینه، هالتر، پرس شانه و دمبل از تمریناتی است که او برای تقویت این ناحیه انجام می‌دهد.

تقویت عضلات بازو هم کاری است که بیبر به آن علاقه دارد و روزی را که قرار است روی تمرین‌های بازو کار کند «روز سرگرم‌کننده» می‌نامد. او با دمبل و کمک گرفتن از میز پرس، سعی می‌کند این عضله‌ها را تقویت کند.

تک فارس

بیبر که تا چند سال پیش حاشیه‌ ساز بود، این روزها برای انتخاب سبک زندگی سالم‌تری تلاش می‌کند.

او نوشیدنی‌های ناسالم را کنار گذاشته، زیاد سراغ فست‌فود نمی‌رود و کلیپ‌هایی که از علاقه‌مند شدنش به آشپزی خبر می‌دهد را در فضای مجازی منتشر می‌کند. جاستین بیبر آشپز اختصاصی خودش است. او خوب می‌داند برای سالم و آراسته ماندن چه چیزهایی را باید از برنامه پخت و پزش حذف کرده و چه مواد غذایی را باید به رژیم هر روزه‌اش وارد کند.

در تغذیه جاستین بیبر خبری از هله و‌ هوله‌ خواری آخر شب نیست و شاید به همین دلیل است که می‌تواند از همه کارهایی که در طول روز برای داشتن تناسب اندام انجام داده بهترین نتیجه را بگیرد. او اگر در انتهای شب هوس خوردن چیزی را کند، ترجیح می‌دهد گرسنگی و میلش به خوراکی خوردن را با مصرف پروتئین از بین ببرد.

بیبر عاشق پنیر کبابی است و در سال‌های گذشته هم یک استیک گوشت‌خور حرفه‌ای بوده اما این روزها سعی می‌کند وگان (گیاهخواران لبنیات خور) باشد و دور گوشت را خط بکشد و استیک‌هایی که با سبزیجات درست شده‌اند را جانشین گوشت کند؛ البته غلات کامل و سبوس‌دار هم جزئی جدانشدنی از برنامه غذایی جاستین بیبر هستند که به او در عضله‌سازی بیشتر کمک می‌کنند.

گیاهخواری جاستین بیبر

علاقه جاستین بیبر به گیاهخواری یا بهتر بگوییم کم کردن سهم پروتئین‌های حیوانی و افزایش میزان غذاهای گیاهی در رژیمش، تنها در وعده‌های غذایی‌اش خود را نشان نمی‌دهد. او عاشق نوشیدنی‌های سبز است و حتی اغلب وقتی در خانه است هم آنها را سفارش می‌دهد و روزی نیست که بدون نوشیدن آنها برای جاستین بیبر شب شود؛ البته او همیشه عاشق این نوشیدنی‌ها نبوده و اوایل تنها برای حفظ سلامتش سراغ آنها رفته است اما این روزها طعم نوشیدنی‌ها و اسموتی‌های سبز یکی از طعم‌های مورد علاقه جاستین بیبر است. بیبر میوه‌ها را هم از رژیم روزانه‌اش حذف نمی‌کند؛ البته او با مصرف آبمیوه میانه‌ای ندارد و ترجیح می‌دهد میوه‌های تازه را به جای عصاره‌شان مصرف کند.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

آمپول کلسی تونین عوارض جانبی موارد مصرف منع دارویی
  1. چطور وزن کودک خود را بعد از شش ماهگی افزایش دهید
  2. کارهای وحشتناکی که با گوش خود انجام می دهیم
  3. بهترین روغن برای مصرف در رژیم های لاغری چیست
  4. وقتی مریض هستیم خوردن چه غذاهایی مضر هستند
  5. آموزش تصویری کشش گردن به جانب
  6. کودک من خیلی بد غذا شده و چیزی نمیخورد باید چه کنم

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات