توصیه های مفید برای رهایی از پف زیر چشم

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

توصیه های مفید برای رهایی از پف زیر چشم

▪ سیب زمینی

یک سیب زمینی خام را برش بزنید و به مدت چند دقیقه آن را در یخچال بگذارید. حالا سیب زمینی را روی چشم‌هایتان بگذارید. چشم‌ها را ببندید و ۳۰ دقیقه صبر کنید. پس از آن متوجه تأثیر شگفت انگیز آن می‌شوید و پف چشم‌ها بسیار کم می‌شود.

▪ راه شیری

اگر پف چشم‌هایتان دائمی است این روش می‌تواند به‌عنوان یک روش دائمی به کار برود. یک پد پنبه‌ای را در شیر فرو کنید و آن را روی چشم‌هایتان بگذارید و ۳۰ دقیقه استراحت کنید. این روش براحتی پف چشم‌ها را از بین می‌برد و باعث احساس خنکی می‌شود.

▪ روش روغنی

تکفارس آی آر

کمی آب را در بطری کوچکی بریزید و مقداری ویتامین ای به آن اضافه کنید و آن را بخوبی مخلوط کنید. با یک پد پنبه‌ای مقداری از این محلول را روی چشم‌ها بگذارید. ۲۰۰ دقیقه صبر کنید. پس از آن خواهید دید چگونه پف چشم‌ها از بین می‌رود.

▪ تسکین با خیار

خیار یکی از بهترین محصولات طبیعی برای از بین بردن پف چشم‌هاست. دو تکه خیار حلقه شده را در یخچال بگذارید و آن را روی چشم‌ها قرار دهید. ۲۵دقیقه منتظر بمانید و سعی کنید کمی بخوابید. این کار برای رفع خستگی، سیاهی و پف چشم‌ها مؤثر است.

▪ سفیده تخم مرغ

کمی سفیده تخم مرغ را هم بزنید و آن را به آرامی اطراف چشم بمالید. سفیده تخم مرغ تیرگی‌ها را کاهش می‌دهد و بسرعت پف چشم را از بین می‌برد. برای این روش هم شما به ۲۰ دقیقه زمان نیاز دارید. پس از آن سفیده تخم مرغ را با پد پنبه‌ای مرطوب از اطراف چشم پاک کنید و سپس صورت را به طور کامل بشویید.

www.takfars.ir

▪ چای سبز

با یک پد پنبه‌ای مقداری چای سبز دم کشیده را اطراف چشم بمالید. خاصیت شفا بخش چای کیسه‌ای به شما کمک می‌کند تا چشم‌های شفاف و چهره‌ای با نشاط داشته باشید.

▪ آبرسانی به بدن

برای از بین بردن خستگی و پف چشم تا جایی که می‌توانید آب بنوشید. هر چقدر بیشتر آب بنوشید پوست شاداب‌تر و ظاهر با نشاط تری خواهید داشت. وقتی متوجه می‌شوید چشم‌هایتان پف کرده است چند لیوان آب بنوشید.

▪ چای تسکین دهنده

اگر عجله دارید و می‌خواهید خیلی فوری این مشکل را حل کنید از چای کیسه‌ای استفاده کنید. چای کیسه‌ای را داخل آب سرد قرار دهید و سپس آن را روی چشم‌ها بزنید. این کار فقط به ۵۵ دقیقه زمان نیاز دارد. برای اثرات مثبت بیشتر می‌توانید بیشتر از این نیز صبر کند و ۳۰ دقیقه به آن زمان بدهید. پس از آن صورت را با آب سرد بشویید.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

چطور تیپ تابستانی و شیک داشته باشید مخصوص آقایان
  1. بهترین درمان برای ریزش مو در زنان
  2. راهنمای تصویری انتخاب مدل مو برای صورت های کشیده
  3. آیا خوردن رژ لب برای خانم ها کشنده است
  4. ایده های جالب و زیبا برای تزیین یقه لباس های زنانه
  5. توصیه هایی مفید برای شیک لباس پوشیدن مخصوص خانمها
  6. ترفند درآوردن انگشتری که در انگشت گیر کرده

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات