توصیه هایی برای جذاب شدن آقایان با ریش و ته ریش

مجله علمی هنری آموزشی پزشکی تک فارس شامل مطالب جدید و جالب با موضوعات پزشکی و سلامتی، روانشناسی، نکات آرایشی، دکوراسیون منزل، خانه داری، آموزش آشپزی

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
تک فارس

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

توصیه هایی برای جذاب شدن آقایان با ریش و ته ریش

image توصیه هایی برای جذاب شدن آقایان با ریش و ته ریش

۱- ته‌ ریش

یکی از ساده ترین و بی دردسرترین مدل هایی که می توانید روی صورتتان اعمال کنید همین مدل است. اگر از تازه وارد ها در این زمینه هستید کافیست یکی دو روزی به ریشتان دست نزنید تا کمی بلند شود. سپس ماشین موزر خود را برداشته و با شماره های بین ۱ الی ۲ میلی متر شروع به کوتاه کردن کنید. با این مدل می توانید یک مدل مثبت و موجه روی صورت خود داشته باشید و ضمنا این مدل قابل استفاده در اکثر موقعیت ها نیز هست. ته‌ ریش زیبایتان را با پیراهن های فلانلی ست کنید و جذاب تر به نظر برسید. ضمنا این مدل از مدل های مورد علاقه خانم های نیز هست.

چگونه آن را اعمال کنیم؟

یکی دو روزی صورت خود را اصلاح نکنید. سپس ماشین موزر خود را برداشته و با پایین ترین شماره های آن شروع به تراشیدن کنید.

تکفارس آی آر

۲- ر‌یش کامل

شاید از آن دسته افرادی هستید که به قدر کافی ته ر‌یش را امتحان کرده اید و برایتان دیگر جذابیت خاصی ندارد و به دنبال تنوع هستید. از طرفی نمیخواهید ر‌یش را به صورت کامل هم بتراشید. در این مواقع پیشنهاد ما به شما این است که گذاشتن ر‌یش به صورت کامل روی صورت خودتان را نیز امتحان کنید. این مدل یک مدل کلاسیک است و مدتی طول می کشد تا به آن عادت کنید.

چگونه آن را اعمال کنیم؟

کافیست اجازه دهید ریشتان بلند شود و با وسوسه تراشیدن و یا تمیز کردن آن مقابله کنید تا به طول دلخواهتان برسد. در مرحله بعد یک شماره متوسط برای ریش تراشتان انتخاب کنید و کل صورتتان را یکبار با آن بتراشید. شماره ریش تراش را تیز تر کنید و زیر چانه‌تان را با آن بتراشید. ضمنا بالای گونه هایتان که موی کمی روییده است را نیز تمیز کنید.

۳- ریش مدل دار

www.takfars.ir

شاید از آن دسته آقایانی هستید که نمی توانید ریش بلند کنید. هربار بعد از چند روزی که از بلند کردن ریشتان می گذرد متوجه می شوید که چقدر ریش شما پرز و کرک دارد و قادر نخواهید بود آن را بلند کنید. بهتر است با واقعیت کنار بیایید و سعی کنید از آنچه روی صورت شما روییده است بهترین استفاده را بکنید. شما می توانید خط ریش‌های زیبایی روی صورت خود اعمال کنید. مدل های مختلف را در اینترنت جستجو کنید و آن ها را روی صورت خود اعمال کنید. بسته به فرم صورت شما انتخاب هایی مثل ریش بزی، سبیل به تنهایی، سبیل دسته دار و … را خواهید داشت.

چگونه آن را اعمال کنیم؟

بگذارید ریش شما به مدت یک هفته یا بیشتر بلند شود. همه جای صورت به غیر از مکان هایی که میخواهید در آن ها مو باقی بماند را بتراشید و با استفاده از تیغ، وضوح خاصی برای قسمت های تراشیده شده قرار دهید.

نکات :

استفاده از روغن ریش و کرم ریش را حین تراشیدن آن به شما پیشنهاد می کنیم.

با دقت تمام و با حوصله شروع به تراشیدن ریش بکنید.

ریشتان را مانند سنگی ببینید که قرار است از آن مجسمه زیبایی بسازید. پس به همه جزییات به خوبی توجه کنید.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

سریع ترین راه برای کم کردن پف چشم ها
  1. آموزش نحوه بخور صورت برای برطرف کردن جوش
  2. بعد از تمرینات ورزشی چطور خیلی سریع آماده و آراسته شویم
  3. چطور چشم هایی شاداب داشته باشید
  4. علت چرب شدن موهای سر و روش های برطرف کردن آن
  5. عکس زیباترین مدل های موی کوتاه برای خانم ها
  6. چطور با یک متر ساده سایز لباس مناسب خود را پیدا کنید

مطالب پربازدید

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب محبوب