تفریحات سالمی که می توان آخر هفته پاییزی با خانواده انجام داد

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

تفریحات سالمی که می توان آخر هفته پاییزی با خانواده انجام داد

image تفریحات سالمی که می توان آخر هفته پاییزی با خانواده انجام داد

از یک مزرعه دیدن کنید

رفتن به مزرعه و چیدن سیب یا انتخاب یک کدوحلوایی از کارهایی است که حتما باید در پاییز انجام دهید (و ایده‌های خوبی برای قرار گذاشتن پیدا کنید. ) به علاوه ایده‌های خوبی برای لحظات اینستاگرامی هستند (و لحظات زندگی واقعی هم). همچنین باید اضافه کرد که سیب و کدوحلوایی هر دو خوشمزه‌اند و می‌توان با آنها چیزهای خوشمزه‌ای، مثل کلوچه درست کرد. چیزی که من را به سمت نکته بعدی می‌برد.

چیزی بپزید.

اگر مثل من همه‌ی کربوهیدرات ها و شکر را دوست دارید، پس الان زمان آشپزی است. کلوچه‌ها (چه شیرین و چه شور)، رول‌ها، نان، کیک یزدی پیشنهادات بی‌پایان است و شما می‌خواهید راهی برای استفاده از سیب هایی که چیده‌اید پیدا کنید. اگر این کار را با خانواده انجام دهید، امتیاز بیشتری دارید.

تکفارس آی آر

گشتی بزنید و برگ ها را نگاه کنید

می‌دانم برگ ها همیشه در دسترس هستند حتی وقتی در شهر هستید هم می‌توانید آنها را ببینید، اما اگر می‌توانید ارزش دارد که رنگ های پاییز را جایی که مقدار زیادی از آنها هستند، ببینید. کلیشه‌ای است اما کلیشه خوبی است. حتی بهتر از این، یک اتاق برای گریز خانوادگی پاییزی اجاره کنید و به خودتان شانس استراحتی کوتاه بدهید.

چیزی در کارامل فرو ببرید

ترجیحا سیب، اما نمی‎خواهم انتخاب هایتان را محدود کنم (مارشمالو هم قابل قبول است).

یک جای دنج درست کنید

www.takfars.ir

این کار معمولا شامل یک یا دو شمع معطر، و تعداد زیادی رو تختی و کوسن است. اگر می‌توانید یک گرم کننده نورانی درست کنید عالی است. جوراب های راحتی بخرید (به من اعتماد کنید). پلیور و ساق بافتنی بپوشید و زیر یک پتوی بافتنی بروید. این موقع از سال می‌توانید چند لایه لباس بپوشید و گرمتان شود. خوشحال باشید. خانواده را دور هم جمع کنید (یا تجهیزات راحتی‌تان را به خانه پدر و مادرتان ببرید) و با هم یک فیلم تماشا کنید یا در جمع گرم مونوپلی بنشینید (یا حتی بهتر، آن کتاب هیجان انگیزی که می‌خواستید بخوانید را بیاورید و به آرامی در کنار پدر و مادرتان باشید).

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

اگر کودک شما دچار وسواس شده راه چاره اینجاست
  1. آن چه که باید یاد بگیرید تا خوشبخت و سالم باشید

  2. خانواده همسرم را دوست ندارم باید چه کنم

  3. شوهرم خیلی به خانواده اش وابسته است چه کنم

  4. آیا میخواهید زندگی سالم و فعالی داشته باشید

  5. فرزند اول وسط و آخر خانواده چه نقاط مثبت و منفی دارند

  6. چطور می شود یک عشق ابدی را در خانواده حفظ کرد

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات