تغییر قطعی تاریخ کنکور سراسری از خرداد به تیر ماه

مجله علمی هنری آموزشی پزشکی تک فارس شامل مطالب جدید و جالب با موضوعات پزشکی و سلامتی، روانشناسی، نکات آرایشی، دکوراسیون منزل، خانه داری، آموزش آشپزی

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
تک فارس

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

تغییر قطعی تاریخ کنکور سراسری از خرداد به تیر ماه

image تغییر قطعی تاریخ کنکور سراسری  از خرداد به تیر ماه

پس از قطعی شدن زمان ثبت نام در آزمون سراسری سال ۹۲، از سوی مسئولان سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شد که این کنکور برای نخستین بار از روزهای پایانی خردادماه کلید میخورد و در واقع طی سالهای گذشته این نخستین تغییر در زمان برگزاری آزمون سراسری به شمار می آمد.

همچنین تغییرات دیگری در برگزاری این آزمون سرنوشت ساز رقم خورد و با حذف کنکور در دانشگاه آزاد اسلامی، داوطلبان رشته های کارشناسی این دانشگاه به جمع متقاضیان سازمان سنجش پیوستند.

با نزدیک شدن به روزهای پایانی ثبت نام در کنکور سراسری ۹۲، مسئولان سنجش در گفتگو با خبرنگار مهر اعلام کردند که برای دومین بار زمان برگزای این آزمون تغییر خواهد کرد و در واقع کنکور ۹۲ با اندکی تاخیر برگزار خواهد شد.

به گفته یکی از مسئولان سازمان سنجش، به علت برگزاری انتخابات دولت یازدهم در خردادماه سال آینده، زمان برگزاری کنکور سراسری که پیش از این روزهای ۳۰ و ۳۱ خردادماه همچنین اول تیرماه اعلام شده بود، تغییر میکند.

جلال طباطبایی تاکید کرد که در هفته جاری قطعاً تکلیف زمان برگزاری این کنکور به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

تکفارس آی آر

معاون سازمان سنجش اعلام کرد که بر اساس تاکیدات مسئولان سازمان سنجش، آنچه محرز به نظر می رسد این است که برگزاری کنکور به تیرماه موکول شده است.

فهرست وقایع و رویدادهای تاریخی مهم ۲۰ تیر
  1. فهرست وقایع و رویدادهای تاریخی مهم ۱۴ مرداد
  2. فهرست وقایع و رویدادهای تاریخی مهم بهمن
  3. جام جهانی
  4. فهرست وقایع و رویدادهای تاریخی مهم ۶ بهمن
  5. خوراکی های گران در خرج های ماهانه یک خانواده کدام است
  6. تاریخ آزمون دستیاری ۹۲

مطالب پربازدید

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب محبوب