تصاویر و گفتگوی آیدا فقیه زاده بازیگر نقش بهار در سریال زمانه

مجله علمی هنری آموزشی پزشکی تک فارس شامل مطالب جدید و جالب با موضوعات پزشکی و سلامتی، روانشناسی، نکات آرایشی، دکوراسیون منزل، خانه داری، آموزش آشپزی

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
تک فارس

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

تصاویر و گفتگوی آیدا فقیه زاده بازیگر نقش بهار در سریال زمانه

آیدا فقیه زاده گفت: قبل از زمانه در مجموعه “هرسه” کاری از عبدالحسین برزیده، به ایفای نقش پرداخته بودم که هنوز پخش نشده است.

image تصاویر و گفتگوی آیدا فقیه زاده بازیگر نقش بهار در سریال زمانه

وی افزود: من از شاگردان کلاس های بازیگری “امین تارخ” بودم و برای سریال “زمانه” و همچنین کار قبلی ام تحت عنوان “هرسه” توسط وی به “حسن فتحی” معرفی شدم و حتی پیش از این قرار بود “امین تارخ” نیز در “زمانه” بازی کند که بنابه دلایلی این اتفاق نیافتاد.

فقیه زاده در خصوص نقش خود در این سریال گفت: بارزترین ویژگی شخصیت “بهار” مهربانی او است که در عین حال منطقی هم است و سعی در انجام کار درست و منطقی دارد من در زندگی عادی نیز از این افراد زیاد دیدم.

image تصاویر و گفتگوی آیدا فقیه زاده بازیگر نقش بهار در سریال زمانه

تکفارس آی آر

وی در خصوص کار اظهار داشت: برای بازی در این نقش، یک سری تحقیقات انجام دادم و همچنین حسن فتحی نیز خود در نظر داشت که تمام بازیگران از نزدیک با کارکترهای خود آشنا شوند تا نقش ملموس و به واقعیت نزدیک باشد.

“فقیه زاده” در خصوص کار با “حسن فتحی” عنوان کرد: در کار فتحی نقص وجود ندارد و هر بازیگر در کار با او متوجه این موضوع خواهد شد و تمام راهنمایی ها و تلاش وی برای این بود که نتیجه کار بهترین باشد.

وی در ادامه تصریح کرد: درکار “زمانه” یک هماهنگی و انرژی مثبت وجود داشت که علی رغم سختی و مسائل کاری که در ساخت هر سریالی وجود دارد با این هماهنگی شعی شد همه در خدمت کار باشند.

فقیه زاده در خصوص استقبال و برخورد مردم عنوان کرد: با توجه به بازخوردی که از دوستان و آشنایان دیدم کار نتیجه خوب و مثبتی داشته است.

وی نظر خود را در خصوص بازی در این سریال اینگونه بیان کرد: در مجموع بازی در این سریال را دوست داشتم. حسن فتحی به عنوان یه وزنه در کار محسوب می شود و کار با او همیشه در حد خوب و شاهکار خواهد شد به همین دلیل بخشی از نگرانی من بدلیل حضور وی از بین رفت و در کل از بازی در “زمانه” راضی هستم.

www.takfars.ir

“فقیه زاده” در پایان در خصوص استاد بازیگری خود “امین تارخ”، خاطر نشان کرد: کسانی که در کلاس بازیگری “تارخ” شرکت میکنند ،همیشه از حمایت پدرانه و دلسوزانه او حتی بعد از اتمام کلاس ها برخوردارند؛ “تارخ” خود را وقف هنر کرده و بدلیل تمام تلاشهایی که برای من انجام داده از او سپاسگذار هستم.

image تصاویر و گفتگوی آیدا فقیه زاده بازیگر نقش بهار در سریال زمانه

نکته های جالب و خواندنی درباره بدن انسان
  1. چه ویژگی هایی هنگام خرید تلویزیون جدید مهم هستند
  2. ایمان انسان چرا کم و زیاد می شود
  3. چطور با استفاده از سایت اینترنتی به موفقت در فروش برسیم
  4. چطور تیپ های پاییزی شیک و باکلاس بزنیم
  5. گزارش تصویری حضور نیکی کریمی در هیات داوران جشنواره ابوظبی
  6. ترانه علیدوستی و سحر دولتشاهی کنار هم در جشنواره کن

مطالب محبوب

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

نظرات
  1. مهدی گفت:

    سلام، خیلی بازیگر مهربان و حرفه ای هستن واقعا تو هر سه سریالی که بازی کردن خیلی خوب نقششون رو ایفا کردن کاش بازم نقش جدید بازی میکردن براشون آرزوی بهترین هارو دارم

محصولات معتبر