تصاویر و گفتگوی آیدا فقیه زاده بازیگر نقش بهار در سریال زمانه

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

تصاویر و گفتگوی آیدا فقیه زاده بازیگر نقش بهار در سریال زمانه

آیدا فقیه زاده گفت: قبل از زمانه در مجموعه “هرسه” کاری از عبدالحسین برزیده، به ایفای نقش پرداخته بودم که هنوز پخش نشده است.

image تصاویر و گفتگوی آیدا فقیه زاده بازیگر نقش بهار در سریال زمانه

وی افزود: من از شاگردان کلاس های بازیگری “امین تارخ” بودم و برای سریال “زمانه” و همچنین کار قبلی ام تحت عنوان “هرسه” توسط وی به “حسن فتحی” معرفی شدم و حتی پیش از این قرار بود “امین تارخ” نیز در “زمانه” بازی کند که بنابه دلایلی این اتفاق نیافتاد.

فقیه زاده در خصوص نقش خود در این سریال گفت: بارزترین ویژگی شخصیت “بهار” مهربانی او است که در عین حال منطقی هم است و سعی در انجام کار درست و منطقی دارد من در زندگی عادی نیز از این افراد زیاد دیدم.

image تصاویر و گفتگوی آیدا فقیه زاده بازیگر نقش بهار در سریال زمانه

تکفارس آی آر

وی در خصوص کار اظهار داشت: برای بازی در این نقش، یک سری تحقیقات انجام دادم و همچنین حسن فتحی نیز خود در نظر داشت که تمام بازیگران از نزدیک با کارکترهای خود آشنا شوند تا نقش ملموس و به واقعیت نزدیک باشد.

“فقیه زاده” در خصوص کار با “حسن فتحی” عنوان کرد: در کار فتحی نقص وجود ندارد و هر بازیگر در کار با او متوجه این موضوع خواهد شد و تمام راهنمایی ها و تلاش وی برای این بود که نتیجه کار بهترین باشد.

وی در ادامه تصریح کرد: درکار “زمانه” یک هماهنگی و انرژی مثبت وجود داشت که علی رغم سختی و مسائل کاری که در ساخت هر سریالی وجود دارد با این هماهنگی شعی شد همه در خدمت کار باشند.

فقیه زاده در خصوص استقبال و برخورد مردم عنوان کرد: با توجه به بازخوردی که از دوستان و آشنایان دیدم کار نتیجه خوب و مثبتی داشته است.

وی نظر خود را در خصوص بازی در این سریال اینگونه بیان کرد: در مجموع بازی در این سریال را دوست داشتم. حسن فتحی به عنوان یه وزنه در کار محسوب می شود و کار با او همیشه در حد خوب و شاهکار خواهد شد به همین دلیل بخشی از نگرانی من بدلیل حضور وی از بین رفت و در کل از بازی در “زمانه” راضی هستم.

www.takfars.ir

“فقیه زاده” در پایان در خصوص استاد بازیگری خود “امین تارخ”، خاطر نشان کرد: کسانی که در کلاس بازیگری “تارخ” شرکت میکنند ،همیشه از حمایت پدرانه و دلسوزانه او حتی بعد از اتمام کلاس ها برخوردارند؛ “تارخ” خود را وقف هنر کرده و بدلیل تمام تلاشهایی که برای من انجام داده از او سپاسگذار هستم.

image تصاویر و گفتگوی آیدا فقیه زاده بازیگر نقش بهار در سریال زمانه

کدام هنرپیشه زن ایرانی در اینستاگرام معروف تر است
  1. عکسی دیدنی از خطای دید با دایره های چرخان
  2. جدیدترین عکس از مرسدس بنز ایی کلاس کوپه مدل
  3. دریافت ویدئوی گانگنام استایل اثر سای
  4. اسم آرتا فونت نستعلیق رنگارنگ دستنویس
  5. متن ادبی زیبا در مورد فضایل روز عرفه
  6. عکسی جالب و دیدنی از ماشین جدید کیم کارداشیان

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

۱ نظر
  1. مهدی

    سلام، خیلی بازیگر مهربان و حرفه ای هستن واقعا تو هر سه سریالی که بازی کردن خیلی خوب نقششون رو ایفا کردن کاش بازم نقش جدید بازی میکردن براشون آرزوی بهترین هارو دارم