تک فارس
حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
محصولات معتبر محصولات معتبر
مطالب جالب

تصاویر جالبی از بدلکاری های خطرناک در دنیا

بسیاری از بدلکاران افراد شجاعی هستند و کارهای خاصی را انجام میدهند اما در گذاشته این افراد شیرین کاری های خاصی را انجام میدادند و بسیار مورد پسند همه مردم بودند.
قدم زدن میان برج های دوقلو

image تصاویر جالبی از بدلکاری های خطرناک در دنیا

با برج های دو قلو آشناییت دارید و می دانید که این روزها دیگر آن ها وجود ندارند اما در سال ۱۹۷۴ یک بدلکار فرانسوی به نام :فیلیپیه پتیت بین دو ساختمان تنها روی یک سیم راه رفت. او این مسیر را یک بار رفت و بازگشت که در کل ۴۵ دقیقه بین دو ساختمان معلق بود. این درحالی است که او تنها یک چوب تعادل به همراه داشت و هیچ وسیله ایمنی در کنارش وجود نداشت. او پس از یان نمایش به مرد روی سیم معروف شد.
بالا رفتن از برج های مالزی

image تصاویر جالبی از بدلکاری های خطرناک در دنیا

آلین رابرت بدون دلیل به مرد عنکبوتی فرانسوی مشهور نشده است چرا که او واقعا باور نکردنی از دیوارها و ساختمان های معروف بالا می رود و هیچ وسیله ای جز کفش صخره نوردی به همراه ندارد. به گزارش ایران ناز او در سال ۲۰۱۱ از برخ خلیفه در دبی بالا رفت اما مقداری وسیله ایمنی به همراه داشت اما او سه بار از برج های مالزی بالا رفته است که به خاطر هر سه آن ها مدتی را نیز در زندان گذرانده است.
پرواز در آسمان و در دل کوه

تکفارس آی آر

image تصاویر جالبی از بدلکاری های خطرناک در دنیا

جب کورلیس کسی است که می توان او را به یک پرنده و یا یک هواپیما تشبیه کرد اما او تنها یک بدلکار شجاع است که با یک لباس بال دار از یک هلیکوپتر در ارتفاع دو کیلومتری زمین به بیرون پرید و وارد فضای میانی کوه تیمن در چین شد.
آویزان شدن از هواپیما

image تصاویر جالبی از بدلکاری های خطرناک در دنیا

شاید دیدن کسی که از یک هواپیما آویزان شده است ویا روی بال آن راه می رود باور کردنی نباشد اما این دقیقا کاری بود که اورنر لاکلیر انجام می داد. او یک خلبان در جنگ جهاین اول بود و برای تعمیر موتور هواپیما مجبور بود تا روی بال آن حرکت کند تا اینکه این کار به بدلکاری مخصوص خودش تبدیل شد. او از هواپیما آویزان می شد، روی بال آن حرکت می کرد و یا اینکه از هواپیمایی به هواپیمای دیگر میپرید. او در آخر بر اثر سانحه هوایی در حین بدلکاری جانش را از دست داد.
سقوط از ارتفاع ۷۰ متری

image تصاویر جالبی از بدلکاری های خطرناک در دنیا

www.takfars.ir

شاید به نظر ارتفاع خیلی کمی باشد که بتوان از آن به عنوان یک شجاعت نام برد اما نکته ای در دل این سقوط ازاد نهفته است که باید آن را یادآور شویم. دار رابینسون برای بازی در یک صحنه فیلم از ارتفاع ۷۰ متری به پشت و بدون هیچ وسیله ایمنی به پایین پرید و به روی تشک بادی فرود آمد. به گزارش ایران ناز این در نوع خود به عنوان یک رکورد به ثبت رسید.
رکورد سرعت بانوان

image تصاویر جالبی از بدلکاری های خطرناک در دنیا

بدلکار خانم حرفه ای کیتی اونیل رکورد سرعت در میان بانوان را در سال ۱۹۷۶ به ثبت رساند و به عنوان یکی از شجاع ترین زنان شناخته می شود. او در یک مسیر رفت و برگشت با خودروی موشکی اش به سرعت ۹۹۰ کیلومتر برساعت برسد و این رکورد را به نام خودش به ثبت برساند. این درحالی است که در آن زمان خودروها ایمنی زمان حال را نداشته اند.

مطالب محبوب بیشتر ››