تسکین کمردرد مزمن با خواندن به طور مرتب و روزانه

مجله علمی هنری آموزشی پزشکی تک فارس شامل مطالب جدید و جالب با موضوعات پزشکی و سلامتی، روانشناسی، نکات آرایشی، دکوراسیون منزل، خانه داری، آموزش آشپزی

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
تک فارس

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

تسکین کمردرد مزمن با خواندن به طور مرتب و روزانه

image تسکین کمردرد مزمن با خواندن به طور مرتب و روزانه

حداکثر نیروهای فشاری ایجاد شده در طی حالت نماز بسیار پایین‌تر از حدود ایمنی تعیین شده توسط موسسه ملی ایمنی و بهداشت شغلی می‌باشد و نماز می‌تواند به خوبی یک درمان بالینی برای کمر درد در نظر گرفته شود. درمانی که به طور منظم نیاز به حرکات مختلف بدن انسان دارد.

حرکات فیزیکی در هنگام خواندن نمازهای روزانه مانند رکوع و زانو زدن اگر به طور منظم و به درستی انجام شوند می‌توانند درد کمر را تسکین دهند.

ما می توانیم به این حرکات به شکل تمرینات شفابخش فیزیک درمانی نگاه کنیم که برای درد کمر بسیار مفید هستند.نماز می‌تواند استرس فیزیکی و اضطراب را از بین ببرد وعلاوه بر این تحقیقات نشان می‌دهند که نماز خواندن می‌تواند یک درمان بالینی موثر برای اختلالات عصبی عضلات اسکلتی باشد.

وضعیت زانو در حالت سجود نیز به گونه‌ای است که کشش مفاصل را افزایش می‌دهد و به افراد مبتلا به کمردرد توصیه می‌شود زمان بیشتری را در وضعیت سجود قرار بگیرند.

تکفارس آی آر

تحقیقات روی نماز مسلمانان تمرکز دارد، و محققان گفته‌اند که حرکات فیزیکی مشابه در مراسم مذهبی نماز مسیحیان و یهودیان به همراه حرکات فیزیکی درمانی نیز می‌توانند تاثیرات مشابهی داشته باشند.

یافته‌های این مطالعه از آنالیز آماری بر اساس حرکات دیجیتالی تولید شده توسط کامپیوتر از مدل بدن مردان و زنان سالم با قومیت‌های هندی، آسیایی و آمریکایی و همچنین مدل مشابه بیماران با درد کمر به دست آمده‌ است.

آن‌ها دریافتند که رکوع کردن می‌تواند بیشترین فشار را به پایین کمر وارد بیاورد، اما در افراد مبتلا به کمردرد، در صورت تنظیم زاویه درست زانو و قرار دادن بدن در جهت مناسب، رکوع نیز می‌تواند درد کمر را تخفیف دهد.

معنی و تفسیر دیدن قطار در خواب چیست
  1. ایده های جالب برای شروع کسب و کار پولساز و موفق
  2. عکس و توضیحات راجع به جزیره سیشیل
  3. ترفندهای از بین بردن خش صفحه گوشی موبایل
  4. دیدن پارچه مخمل در خواب چه تعبیری دارد
  5. تست هوش تصویری بچگانه برای پیدا کردن فرق دو عکس
  6. حقیقت تلخ اما خنده دار عکس های فیسبوکی

مطالب محبوب

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید