تسکین کمردرد مزمن با خواندن به طور مرتب و روزانه

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

تسکین کمردرد مزمن با خواندن به طور مرتب و روزانه

image تسکین کمردرد مزمن با خواندن به طور مرتب و روزانه

حداکثر نیروهای فشاری ایجاد شده در طی حالت نماز بسیار پایین‌تر از حدود ایمنی تعیین شده توسط موسسه ملی ایمنی و بهداشت شغلی می‌باشد و نماز می‌تواند به خوبی یک درمان بالینی برای کمر درد در نظر گرفته شود. درمانی که به طور منظم نیاز به حرکات مختلف بدن انسان دارد.

حرکات فیزیکی در هنگام خواندن نمازهای روزانه مانند رکوع و زانو زدن اگر به طور منظم و به درستی انجام شوند می‌توانند درد کمر را تسکین دهند.

ما می توانیم به این حرکات به شکل تمرینات شفابخش فیزیک درمانی نگاه کنیم که برای درد کمر بسیار مفید هستند.نماز می‌تواند استرس فیزیکی و اضطراب را از بین ببرد وعلاوه بر این تحقیقات نشان می‌دهند که نماز خواندن می‌تواند یک درمان بالینی موثر برای اختلالات عصبی عضلات اسکلتی باشد.

وضعیت زانو در حالت سجود نیز به گونه‌ای است که کشش مفاصل را افزایش می‌دهد و به افراد مبتلا به کمردرد توصیه می‌شود زمان بیشتری را در وضعیت سجود قرار بگیرند.

تکفارس آی آر

تحقیقات روی نماز مسلمانان تمرکز دارد، و محققان گفته‌اند که حرکات فیزیکی مشابه در مراسم مذهبی نماز مسیحیان و یهودیان به همراه حرکات فیزیکی درمانی نیز می‌توانند تاثیرات مشابهی داشته باشند.

یافته‌های این مطالعه از آنالیز آماری بر اساس حرکات دیجیتالی تولید شده توسط کامپیوتر از مدل بدن مردان و زنان سالم با قومیت‌های هندی، آسیایی و آمریکایی و همچنین مدل مشابه بیماران با درد کمر به دست آمده‌ است.

آن‌ها دریافتند که رکوع کردن می‌تواند بیشترین فشار را به پایین کمر وارد بیاورد، اما در افراد مبتلا به کمردرد، در صورت تنظیم زاویه درست زانو و قرار دادن بدن در جهت مناسب، رکوع نیز می‌تواند درد کمر را تخفیف دهد.

آقایان چطور بهترین کت و شلوار را انتخاب کنند
  1. طرح باور نکردنی نقش یک کبوتر روی خاک سرخ سیاره مریخ
  2. یک نوجوان روستایی در کنگو
  3. عکس های دیدنی از دریاچه زیبای آبی در نیوزلند
  4. حمل آب از سوی صدها زن هندی شرکت کننده در یک فستیوال آیینی
  5. اسم پژمان فونت نستعلیق رنگارنگ دستنویس
  6. عکسی بسیار زیبا و دیدنی از گورخرها

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات