ترفند پاک کردن لکه لباس روی لباس هنگام اتو کشیدن

مجله علمی هنری آموزشی پزشکی تک فارس شامل مطالب جدید و جالب با موضوعات پزشکی و سلامتی، روانشناسی، نکات آرایشی، دکوراسیون منزل، خانه داری، آموزش آشپزی

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
تک فارس

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

ترفند پاک کردن لکه لباس روی لباس هنگام اتو کشیدن

image ترفند پاک کردن لکه لباس روی لباس هنگام اتو کشیدن

در اکثر مواقع، لکه هایی که به این روش ایجاد می شود قابل پاک شدن نیستند زیرا اختلال رنگ صورت می گیرد و با کشیده شده اتوی داغ بر روی آن، این تداخل رنگ تثبیت می شود و عملا دیگر نمی توان آن را پاک نمود.

بعضی ها عادت دارند هنگام اتو کشیدن برای اینکه آسیبی به پارچه لباس وارد نشود، یک پارچه روی لباس خود پهن کنند و سپس شروع به اتوکشی نمایند. باید توجه نمایید که برای این کار همیشه از یک ملحفه سفید ساده استفاده نمایید و از چادر نمازی یا ملحفه گلدار برای این کار استفاده ننمایید چون ممکن است لکه ای بر روی لباستان ایجاد نماید.

▪در صورتیکه رنگ های منتقل شده بر روی همدیگر نباشند و همچنین رنگ لباس سفید باشد، می توان از هیدروژن پراکساید استفاده کرد. این ماده از سفید کننده بسیار قویتر است اما برای استفاده لازم است حتماً رقیق شود زیرا باعث پوسیده شدن لباس می شود. اما اگر لباس رنگی باشد، این ماده مناسب نخواهد بود زیرا منجر به رنگبری پارچه می شود.

تکفارس آی آر

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

چرا نمیتوانم شکل ابروهایم را خوب درست کنم
  1. چطور ناخن های محکم و سالم داشته باشید
  2. روش های واقعی برای داشتن ابرو های پرپشت در خانم ها
  3. معرفی لباس های پاییزی و گرم مردانه با کیفیت عالی
  4. آموزش تصویری و مرحله ای لاک زدن به طور مرتب و حرفه ای
  5. چطور در میانسالی موهایی شاداب با ریشه محکم داشته باشید
  6. راهکارهایی برای خوشبو شدن دهان و نفس

مطالب پربازدید

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب محبوب