image ترفند های لباس پوشیدن برای آدم های چاق

پارچه های نرم و لطیف، می تواند قسمت بالا و پایین بدن شما را تزئین کند و بپوشاند، در حالی که پارچه های سفت ، خطوطی غیر طبیعی ایجاد میکنند.

یقه وی شکل، برای بالاتنه های بزرگ، بلوزی که کمی دگمه بالای آن باز است یا یقه وی « V » شکل که کمی برگشته است، می تواند اثر مشابهی بگذارد.

آنچه که شما را نامناسب و غیر جذاب نشان می دهد و باید ازآن خودداری کنید:

•کفش های بند دار در قوزک پا:

وجود نواری بر روی قوزک پا، پایین ساق پا را درشت تر و بزرگتر نشان می دهد، شما می توانید درعوض پاشنه های سه گوش را امتحان کنید:

ضخامت کف پا را با ماهیچه ساق پای شما متناسب و متعادل میکند و همچنین نسبت به پاشنه های بلند معمولی، تکیه گاه بهتری برای شما ایجاد میکند.

•ژاکت ها و پلوورهای بزرگ و شل و ول:

یک پلوور بزرگ شما را بزرگ و چاق تر از آنچه هستید، نشان می دهد.

بدترین ژاکت ها آنهایی هستند که بر روی کمر و پا ها خطوط و راه های برجسته ای دارند، که باعث جلب توجه دیگران به آن قسمت ها می شود و خط کلی بدن شما را تفکیک میکند و مشخص میکند.

•شلوارهای باریک شونده نوک تیز(خمره ای شکل):

شلوارهایی که در قوزک پا باریک می شوند، پا های شما را درمقایسه با آن، حتی پهن تر و بزرگ تر از آنچه هست نشان می دهند. درعوض می توانید از شلوارهایی که از بالا به سمت پایین مستقیم و راسته هستند، استفاده کنید.

•بالاتنه شلوغ:

از پوشیدن هر نوع پیراهن وتی شرتی که قسمت بالای آن موج دار و شلوغ یا قلابدوزی شده باشد یا هر نوع تزئین دیگری داشته باشد، خود داری کنید؛ چون این نوع لباس تنها به حجم نیمه بالایی بدن شما می افزاید.

•کیف های کوچک:

کیف های دستی ممکن زیبا و جذاب به نظر برسند، اما حمل کردن آن شما را به طور نامناسبی بزرگ نشان می دهد. اطمینان حاصل کنید که کیف شما به اندازه کافی بزرگ هست تا بدن شما را مناسب نشان بدهد.