ترفند های آرایشی برای داشتن ابروهایی متناسب و خوش حالت

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

ترفند های آرایشی برای داشتن ابروهایی متناسب و خوش حالت

image ترفند های آرایشی برای داشتن ابروهایی متناسب و خوش حالت

▪ کمان ابروها باید طبیعی باشد

کمان های زاویه دار چهره ای متعجب و حتی عصبانی برای شما خلق میکنند ، حتی وقتی اصلا عصبانی نیستید . اگر شما مادرزادی چنین ابروهایی ندارید ، برای تعین میزان کمان و محل زاویه دار شدن آنها یک مداد چشم را بردارید و از سوراخ بینی به سمت چشم جهت دهید تا به مرکز چشم ها برسید . این دقیقا جایی است که می توانید برای ابروها کمانی طبیعی و متناسب ایجاد نمایید .

▪ از حرکات مقطع بریده بریده استفاده کنید

چه بخواهید داخل ابروها را با وسایلی مانند مداد ، سایه و یا ژل ابرو پر کنید و یا تنها برای آنها کادر بکشید ، باید حرکات دست شما تقلیدی از موهای ریز ابرو را ایجاد نمایند و به این منظور بهتر است از خطوط ریز ، از هم جدا و بریده بریده با مداد و یا براش مورب سایه ی ابرو استفاده کنید و تمام خطوطی که می کشید در جهت رویش موهای طبیعی ابروهای خودتان باشند .

تکفارس آی آر

▪ دم ابروها را در حد متعادل نگه دارید

اگر دم ابروها بیش از حد بلند باشد ، صورت شما شکسته و افتاده به نظر می رسد ابروها باید در جایی تمام شوند که چهره را بازتر و شاداب تر نشان دهند . برای آنکه بدانید انتهای ابروها باید دقیقا در چه نقطه ای باشد ، یک مداد را از سوراخ بینی به سمت چشم خود جهت دهید . جایی که مداد با استخوان ابرو برخورد میکند ، انتهای ابروها است .

▪ از خطوط غیر طبیعی اجتناب نمایید

بجای استفاده از خطوط طولانی و یکدست ، خطوطی را برای شکل دادن به ابروها بکشید که شبیه به موهای ریز ابرو باشند . حال برای اینکار می توانید هم از مداد ، هم از سایه و هم از ریمل ابرو استفاده نمایید .

▪ به ابروها شکل بدهید

www.takfars.ir

برخی از انواع ابروها شکلی نسبتا منظم و پر دارند . اما باید به ابروهای نامنظم ، کمی نظم و ترتیب ببخشید . در صورتی که به یک آرایشگر دسترسی ندارید و یا دوست دارید خودتان به ابروها رسیدگی کنید ، از شکل خود ابروها، یعنی جایی که حجم موهای ابرو بیشتر است ، پیروی نمایید و بقیه ی موهای اطراف ابرو را با یک موچین بردارید .

▪ به فکر قسمت های خالی ابروی خود باشید

اگر قسمتی از ابروهای شما خالی است و یا در گذشته ابروهای خود را بیش از اندازه با موچین برداشته اید و حال ابروها نازک و کم پشت شده اند ، قسمت های خالی را با یک براش مورب و سایه پر کنید و سپس با ریمل ابرو پودر سایه را فیکس نمایید .

▪ به جای هایلایتر از کانسیلر استفاده کنید

استفده از یک هایلایتر و یا مداد روشن زیر و بالای ابروها ، جلوه ای غیر طبیعی از خطوط اطراف ابروها ایجاد می نماید . به جای این نوع مداد ، از کانسیلری استفاده کنید که یکی دو درجه ی از پوست شما روشنن تر باشد .

▪ داخل ابروها را با میزان کمی از مواد آرایشی پر کنید

استفاده ی بیش از حد از هر نوع لوازم آرایشی نتیجه ی عکس خواهد داشت . اما چطور می توانید ابروهای پر تر اما طبیعی داشته باشید ؟ برای پر کردن نقاط خالی ازابروها ، ترفند هایی وجود دارند که در این مطلب کم و بیش به آنها اشاره کردیم ، اما اگر فقط میخواهید ابروهایتان کمی پر تر به نظر برسند ، ریمل ابرو وسیله ی آرایشی است که باید از آن استفاده کنید .

▪ خطوط را محو کنید

یکی از مهمترین نکات در آرایش ابروها این است که با استفاده از یک مداد خطوط پایین ابرو را کمی پر رنگ نمایید . اما فراموش نکنید این خطوط باید به سمت بالا و با وسیله ی مناسب مثل یک براش اسپویل کشیده و محو شوند تا قابل تشخیص نباشند .

تک فارس

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

آموزش شیک لباس پوشیدن برای خانم های باردار
  1. آیا پوست موز را می توان خورد یا کاربردی برای سلامتی و زیبایی دارد
  2. آموزش تهیه مرطوبکننده خانگی روغن بادام پوستهای حساس
  3. چکار کنیم لوازم آرایشی زود خراب و فاسد نشوند
  4. عکس جدیدترین مدل های طراحی ناخن شیک و ساده
  5. کاربردهای جالب نمک به جز مصرف خوراکی آن
  6. توصیه های مفید برای پوست خوب در آقایان

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات