ترفند جالب ارسال پیامک بدون نشان دادن نام فرستنده

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

ترفند جالب ارسال پیامک بدون نشان دادن نام فرستنده

image ترفند جالب ارسال پیامک بدون نشان دادن نام فرستنده

این ترفند خصوصیاتی دارد که باید گوشی فرستنده و دریافت کننده آن را دارا باشد به عبارتی برروی گوشی هایی قابل اجراست که قابلیتی به نام Email gateway را دارا باشند.

گوشی هایی که این قابلیت رو دارند اکثرأ سونی اریکسون هستند همانند W800 , W810 , W550 ,K750 , S700و برای استفاده از این ترفند باید هر دو گوشی فرستنده و دریافت کننده قابلیت Email gateway را دارا باشند. پس پیش از هرکاری این موضوع را یقین پیدا کنید.

ابتدا از منوی اصلی وارد قسمت Messaging شوید. سپس به قسمت Settings رفته و به بخش Text Messaging وارد شوید. در قسمت بعد به Email gateway رفته و شماره فردی که میخواهید SMS را برایش ارسال کنید را وارد کرده و Addکنیم.

حالا به عقب بازگردید ، پس از وارد شده مجدد به بخش Messaging ، قسمت Write New را انتخاب کنید. Text Message را انتخاب کنید ، متن مورد نظر را تایپ نمایید و Continue را انتخاب کنید. اکنون گزینه اول یعنی Enter Email Address را انتخاب کرده و ایمیل info@tarfandestan.com را وارد نمایید. در پایان پیام را ارسال کنید.اکنون فرد مورد نظر به هنگام دریافت پیام به جای شماره شما آدرس ایمیلی که وارد کردید را مشاهده خواهد کرد.

تکفارس آی آر

گزارش تصویری کشیدن یک نقاشی واقع گرایانه دیدنی
  1. شعر زیبای خواهم شدن پاره خطی تا امتدادم بماند
  2. نامه زیبا و آموزنده مدیر مدرسه به والدین دانش آموزان
  3. متن های جدید زیبا و کوتاه برای تشکر در روز معلم
  4. عکسی زیبا از برگزاری جشن آب ها در مجارستان
  5. عکس های دیدنی بازیگران کشتی
  6. زمستانی ترین کارت پستال های جهان برای تبریک شب یلدا

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات