ترفند برق انداختن سریع ظرف های استیل

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

ترفند برق انداختن سریع ظرف های استیل

image ترفند برق انداختن سریع ظرف های استیل

تمیز و براق کردن ظروف استیل با آب گرم

خیلی وقت ها ظروف استیل، تنها با استفاده از آب گرم پاک می شوند. اگر ظرف چرب نباشد، کافی است آب گرم را روی آن بریزید و با یک دستمال نرم خشک کنید. در صورت تمایل برای تمیزتر و راحت تر شدن شست وشو می توانید از یک ماده شوینده هم استفاده کنید.

بعضی مواقع، مواد معدنی آب، روی ظرف های استیل لکه بر جا می گذارند، برای حفظ درخشش ظروف بهتر است آنها را بعد از شستن، با یک حوله خشک، پاک کنید.

▪ تمیز و براق کردن ظروف استیل با شوینده های ملایم

تکفارس آی آر

در مورد لکه های کباب پز یا سینک به جای سیم، از شوینده های ملایم استفاده کنید. لکه غذای باقی مانده روی تابه، قابلمه استیل، سینک آشپزخانه یا کباب پز را با استفاده از پودرهای ملایم شوینده از بین ببرید. مواد شوینده همراه با آب گرم و پارچه یا برس نرم برای این کار مناسبند. یادتان باشد که سیم یا سایر برس ها سطح استیل را خش می اندازند.

تمیز و براق کردن ظروف استیل با سرکه

یکی از بهترین پاک کننده ها برای ظروف استیل آشپزخانه، سرکه است. کافی است مقداری سرکه سفید را به صورت اسپری روی وسیله مورد نظر بپاشید و با پارچه نرم آن را پاک کنید. اسید استیک موجود در سرکه به تمیز شدن ظرف های استیل کمک می کند. بعضی افراد از آب لیمو برای این کار استفاده می کنند که تاثیری مشابه دارد. کافی است این مواد را روی ظرف بریزید و روی آن دستمالی نرم بکشید.

▪ تمیز و براق کردن ظروف استیل با استفاده از شیشه شوی

برای حفظ درخشندگی ظرف های استیل از شیشه پاک کن استفاده کنید. برای از بین بردن جای انگشتان از روی گاز، مایکروفر یا یخچال استیل، از شیشه شوی ها کمک بگیرید و به راحتی آنها را تمیز کنید.

www.takfars.ir

تمیز و براق کردن ظروف استیل با الکل و حلال های شیمیایی دیگر

بر اثر استفاده از روغن و سرخ کردن مواد غذایی، به مرور مواد چسبناکی روی هود یا بالای گاز ایجاد می شود. برای تمیز کردن آ نها کافی است کمی الکل را روی پارچه نرم بریزید و تا از بین رفتن آنها، روی سطح مورد نظر بمالید.

از الکل می توانید برای تمیز کردن سطح کتری و سایر ظرف های چرب شده هم استفاده کنید. بعد از مالیدن دستمال الکلی، آنها را با آب گرم بشویید، خشک کنید و متوجه برق افتادن آنها بشوید.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

آموزش کاشت لوبیا سبز در خانه و حتی در گلدان
  1. ترفندهای کاربردی برای پاک کردن لکه چسب قطره ای

  2. ترفند نرم کردن پتوی زبر شده بعد از شستشو

  3. ترفندهای عملی برای نابودی بوی بد کانال ظرفشویی

  4. ترفندهای افزایش باد کولر آبی در تابستان

  5. چه کنید تا در زمستان برق و گاز کمتری مصرف کنید

  6. ترفندی سریع برای از بین بردن بوی دود لباس

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات