image ترفندهای خوشتیپ بودن برای مردها با موهای کم

هیچ درمان جادویی برای ریزش مو وجود ندارد. اما یک روال مراقبتی خوب از پوست و مو، به شما کمک می‌کند که به مدت طولانی‌تری پوست سری سالم و مویی ضخیم‌تر داشته باشید.

کوتاه کردن دور موها می‌تواند تغییر زیادی ایجاد کند. هر چه دور موهایتان کوتاه‌تر باشد، بالای موهایتان پر پشت‌تر بنظر می‌آید. از آرایشگرتان بخواهید که دور موهایتان را دو سانتی بزند و بالای موهایتان را کمی بلندتر از طول انگشت کوتاه کند. این مدل، باعث می‌شود که احساس کنید موهای پری دارید.

وقتی که می‌خواهید از ماشین اصلاح استفاده کنید، می‌توانید همان روش را بکار ببرید. اگر موی همه‌ی سرتان، یک اندازه باشد، صرفنظر از اینکه چقدر مو دارید، ظاهر جذابی نخواهید داشت. حتی با کوتاه‌ترین مو هم می‌توانید یک مدل زیبا ایجاد کنید. قاعده‌ی کلی که من از آن استفاده می‌کنم این است: هر درجه‌ای که برای کوتاه کردن پشت و دور موها بکار می‌برید، حداقل از دو برابر آن برای بالای مو استفاده کنید.

به یاد داشته باشید که هیچ مویی آنقدر کوتاه نیست که نتوانید از یک محصول مو روی آن استفاده کنید. مقدار کمی از یک نگهدارنده‌ی موی مات، آرایش موی شما را کامل می‌کند، و جلوی نازک شدن موهایتان را هم می‌گیرد.

چسب موی نامرئی برای آرایش موی کوتاه مناسب است. بافت سبک آن، به موها ظاهر طبیعی می‌دهد، و در عین حال آنها را محکم نگه می‌دارد.

اگر مطمئن باشید که پوست سرتان همیشه تمیز و عاری از باقی مانده‌ی محصولات شیمیایی است، به موهایتان کمک زیادی کرده‌اید.

از محصولات بدون روغن استفاده کنید، زیرا فولیکول‌ها را مسدود نمی‌کنند و به آنها آسیب نمی‌رسانند. پوست و پوست سر شما برای تغذیه و محافظت، چربی تولید می‌کند. اما گاهی اوقات، این غدد چربی بیش از اندازه فعالیت می‌کنند و باعث چرب شدن بیش از اندازه‌ی پوستتان می‌شوند. این مسئله فولیکول‌ها را مسدود می‌کند. محصولات متعددی در بازار وجود دارند که به پاکسازی پوست سر و پاک کردن سبوم اضافی از آن کمک می‌کنند. من ترجیح می‌دهم که بجای تکیه به مواد شیمیایی، از محصولات حاوی مواد طبیعی استفاده کنم.

تک فارس » آرایشی » ترفندهای خوشتیپ بودن برای مردها با موهای کم