ترفندهای جالب برای رسیدن به سلامتی در یک دقیقه

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

ترفندهای جالب برای رسیدن به سلامتی در یک دقیقه

image ترفندهای جالب برای رسیدن به سلامتی در یک دقیقه

▪ خلاصی از سردرد

زمانی که سردرد به سراغ شما می آیند می توانید به راحتی یک دست خود را زیر آب سرد نگه داشته و با دست دیگر آن را فشار دهید این عمل به شما کمک میکند تا کم کم سر درد شما کاهش پیدا کند

▪ رفع خواب آلودگی

برای رفع خواب آلودگی نفس خود را نگه داشته و بدن خود را بکشید این عمل باعث می شود که قلب شما شروع به تپیدن بیشتر کرده و بدن شما را از خواب کاملاً بیدار کند.

تکفارس آی آر

▪ جلوگیری از عطسه

اگر در جایی هستید که نمی توانید عطسه کنید و مجبور هستید که آن را نگه دارید می توانید براحتی نوک بینی خود را گرفته و به سمت پایین بکشید این عمل باعث می شود که جلوی عطسه گرفته شود.

▪ جلوگیری از خندیدن بی موقع

گاهی اوقات برای ما پیش می آید که در جاهای نامناسب خنده مان می گیرد و ما هیچ گونه نمی توانیم کنترلی بر روی آن داشته باشیم . در این مواقع می توانید نوک زبان خود را گاز گرفته و یا بازوی خود را نیشگون بگیرید این عمل باعث می شود که خنده شما پند بیاید

▪ توقف سکسکه

www.takfars.ir

موثرترین راه برای جلوگیری از سکسکه نگه داشتن نفس برای مدت زمانی که توانایی آنرا دارید ؛ می باشد.

▪ خلاصی از سوزش سر دل

سوزش سر زن معمولاً زمان خواب و در حالتی که به سمت راست دراز کشیده ای اتفاق می افتد . سعی کنید در زمان خواب به سمت پهلوی چپ دراز بکشید تا از سوزش سردل شما کاسته شود

▪ رفع چهره عبوس

اگر حس میکنید که چهره عبوس ای دارید و نیاز دارید که چهره شما خندان باشد این تمرین را انجام دهید . یک مداد را در میان دندان های خود بگذارید به طوری که دو طرف مداد از دهانتان بیرون زده باشد و مدتی در این حالت بمانید ؛ بعد از چند مدت شاهد این خواهید بود که چهره شما رفته رفته از حالت عبوس به خندان تبدیل میشود.

▪ جلوگیری از خروپف

یکی از علل شایع خروپف خوابیدن به پشت می باشد شما می توانید براحتی برای جلوگیری از این عارضه در زمان خواب به پهلو دراز بکشید . این عمل تنفس شما رو بهبود می بخشد و کمک میکند تا دیگر خروپف نکنید.

▪ خلاصی از آکنه

برای خلاصی از آکنه های روی پوست و صورت تا می توانید پوست خود را با آب سرد بشویید

▪ تسکین خارش از گزش حشرات

تک فارس

برای کاهش خارش ناشی از گزش پشه می توانید از روغن یا مام ضد عرق استفاده نمایید.

▪ جلوگیری از گریه

برای جلوگیری از گریه بی موقع و نشان ندادن آن به دیگران چشم های خود را باز نگه داشته و به بالا خیره شوید چند لحظه به همین صورت بمانید تا کم کم گریه شما بند بیاید.

▪ کاهش درد شکستگی یا دررفتگی

شاید برای شما جالب باشد که بدانید زمانی که در رفتگی یا شکستگی رخ می دهد یکی از عواملی که می تواند به کاهش درد کمک کنند پرخاش یا فریاد باشد . مثل اینکه این عمل را سیستم بدن انسان بصورت خودکار انجام میدهد .

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

در فصل های گرم سال چطور باید ورزش کنید
  1. تمرینات مفید ورزشی برای لاغری سریع شکم و پهلو
  2. چه بخوریم تا سریع سیر شویم اما چاق نشویم
  3. درمان های کاربردی و خانگی برای رهایی از اسهال
  4. درمان گیاهی و خانگی تضمینی برای نابودی خلط گلو
  5. معجون های جادویی ضد سردرد و طرز تهیه و مصرف آن ها
  6. اگر دیابت دارید برای درمان آرام راه بروید

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات