ترفندهای جالب برای استفاده بهتر از گوگل

مجله علمی هنری آموزشی پزشکی تک فارس شامل مطالب جدید و جالب با موضوعات پزشکی و سلامتی، روانشناسی، نکات آرایشی، دکوراسیون منزل، خانه داری، آموزش آشپزی

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
تک فارس

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

ترفندهای جالب برای استفاده بهتر از گوگل

دیکشنری

image ترفندهای جالب برای استفاده بهتر از گوگل

امکان دیگری که اکثرا هم با آن آشنایی دارید دیکشنری گوگل است . شما برای استفاده از این امکان باید طبق الگوی زیر Define سپس کلمه ی مورد نظر را تایپ کرده تا خروجی را به شما بدهد . همچنین برای شنیدن تلفظ آن کلمه شما می توانید روی علامت بلند گو کلیک کنید .

علاوه بر اینها می توانید به کمک سایت گوگل پرواز های فرودگاه ها را پیگیری کنید .برای این کار نام شرکت هواپیمایی و شماره ی پرواز را وارد کنید تا اطلاعات کامل آن پرواز در اختیار شما قرار گیرد .

پیگیری مرسوله ارسالی

تکفارس آی آر

image ترفندهای جالب برای استفاده بهتر از گوگل

در ادامه ی این لیست امکان Package tracking قرار دارد که به کمک آن می توانید یک بسته را رد یابی و دنبال کنید . برای این کار کافی است تا UPS یا USPS را وارد کرده و یا اینکه مستقیما شماره ی پیگیری بسته ی خود را وارد کنید تا گوگل شما را به صفحه ی آن بسته لینک کند .

اطلاعات پرواز

image ترفندهای جالب برای استفاده بهتر از گوگل

یک امکان دیگر نیز در زمینه ی اطلاعات پروازی در سایت گوگل قرار دارد که اطلاعات پرواز های موجود را برای یک مبدا و مقصد مشخص را به همراه نام شرکت هواپیمایی آن و قیمت بلیط آن را به طور کامل ارائه می دهد . برای این کار باید عبارت flight from نام شهر تا شهر بعدی را تایپ کنید تا اطلاعات کامل در اختیار ما قرار گیرد .

www.takfars.ir

برنامه فیلم ها

image ترفندهای جالب برای استفاده بهتر از گوگل

امکان جالب دیگری که گوگل در اختیار کاربرانش قرار داده است برنامه ی فیلم های سینماهاست . شما با تایپ کلمه ی movies و سپس کد پستی تان می توانید از آخرین فیلم هایی که بر روی سینماهای محل زندگی شما قرار دارد با خبر شوید .

اطلاعات شهری

image ترفندهای جالب برای استفاده بهتر از گوگل

امکان دیگری که گوگل دارد دادن هر گونه داده در مورد یک شهر است . مثلا با تایپ عبارت population نام شهرتان می توانید به اطلاعات آماری دقیق در مورد جمعیت شهر مورد نظر دسترسی پیدا کنید .

دادن اطلاعات انبارهای مختلف هم از دیگر ویژگی های این سایت است . گوگل اطلاعاتی راجع به موجودی انبار و قیمت کالاهای آن را در احتیار کاربرانش قرار می دهد . فقط کافیست تا نماد نام آن انبار را در کادر جستجو تایپ کنید .

آموزش تصویری بافت و ساخت دستبند شیک گره ای
  1. عکس شیک ترین لباس های بچگانه پاییزی
  2. راه های مفید برای افزایش سرعت اینترنت
  3. عکس دختر چوپان در برف منطقه جنوب شرق ترکیه
  4. عکس بزرگترین شکلات جهان کتاب رکوردهای گینس
  5. معرفی خواص دارویی قارچ خوراکی صدفی
  6. عکس های دیدنی از یک مدل عجیب وغریب تلفن همراه در جهان

مطالب پربازدید

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب محبوب