تخم مرغ غذای جادویی برای رژیم لاغری

مجله علمی هنری آموزشی پزشکی تک فارس شامل مطالب جدید و جالب با موضوعات پزشکی و سلامتی، روانشناسی، نکات آرایشی، دکوراسیون منزل، خانه داری، آموزش آشپزی

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
تک فارس

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

تخم مرغ غذای جادویی برای رژیم لاغری

image تخم مرغ غذای جادویی برای رژیم لاغری

این غذای سرشار از پروتئین احساس سیری و پر بودن شکم را به شما می دهد و به این ترتیب شما دیگر تمایلی برای خوردن بیش تر نخواهید داشت.

تحقیقات نشان می دهد خوردن تخم مرغ در وعده صبحانه می تواند باعث کاهش وزن شود.یک تخم مرغ در روز می تواند میزان مصرف کالری را در طول روز تا ۱۸ درصد کاهش دهد.

تحقیقات نشان می دهد مردانی که در وعده صبحانه خود تخم مرغ میخورند در مقایسه با مردانی که صبحانه ای سرشار از کربوهیدات مصرف میکنند در هنگام ناهار تمایل کمتری به خوردن غذا دارند و کالری کم تری را وارد بدن خود میکنند.

خوردن تخم مرغ در وعده صبحانه به افراد دارای اضافه وزن کمک میکند تا نسبت به دیگر افرادی که رژیم می گیرند ۶۵ درصد بیشتر وزن خود را کم کنند و در طول روز انرژی بیش تری داشته باشند.

تکفارس آی آر

نکته: افرادی که در هنگام صبح تخم مرغ مصرف میکنند در هنگام ناهار به طور متوسط ۱۱۲ کالری کم تر غذا میخورند و در طول ۲۴ ساعت بعد هم میزان مصرف مواد غذایی آن ها تقریبا ۴۰۰ کالری کم تر است.آزمایش خون نشان می دهد میزان هورمون گرلین که اشتها را تنظیم میکند در افرادی صبحانه کربوهیدراتی مصرف میکنند بیش تر است.

“ارزش غذایی یک عدد تخم مرغ معادل است با ۳۰ گرم انواع گوشت (قرمز، مرغ و ماهی) معادل دو تکه متوسط خورشتی، نصف لیوان حبوبات پخته، یک چهارم لیوان حبوبات خام و یک چهارم لیوان انواع مغزها مانند، بادام، پسته، فندق، گردو است.

تخم مرغ یک ماده غذایی بی نظیر و سرشار از پروتئین، مواد معدنی و ویتامین های مورد نیاز بدن است که کمبود برخی از آنها موجب بروز بیماریهای مختلف از جمله بیماریهای ذهنی، پوستی و چشم می شود.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

در فصل های گرم سال چطور باید ورزش کنید
  1. غذاهایی که خوردن آنها اسهال شما را بدتر میکند
  2. مصرف سماق با غذا یا بدون غذا چه خاصیتی برای بدن دارد
  3. معرفی نحوه غذا خوردن سلامت و خوراکی های مفید
  4. سبزیجات لبنیات و مواد غذایی موثر در کاهش فشارخون
  5. با گرسنگی شبانه هنگام رژیم چه کنیم
  6. خواص جالب تخم شربتی برای زیبای سلامتی اعصاب

مطالب محبوب

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

محصولات معتبر