تک فارس
حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
محصولات معتبر محصولات معتبر
آرایشی

بهترین عطر های زنانه سال جدید

image بهترین عطر های زنانه سال جدید

تازه های بازار را از بهترین و شناخته شده ترین شرکت های عطرسازی به شما معرفی می کنیم تا براساس سلیقه و بوی مطلوب خودتان، بهترین انتخاب را انجام بدهید.

Valentina assoluto

در آخرین لحظه، یکبار دیگر جلوی آینه میزتوالت می ایستی، سرتا پایت را نگاه می کنی تا چیزی کم و کاست نباشد یا تکه ای مثل روسری، کیف، کفش یا… اشتباه انتخاب نشده باشد. اینجا مرحله آخر است که باید شیشه عطر را برداری و برازندگی و آراستگی ات را کامل کنی. اگر نوع پوستت به گونه ای است که بوی عطر را نگه می دارد، می توانی روی یکی از رگ های اصلی که نبض دارد مثل مچ دست یا گردن بزنی، چون با هربار نبض، بوی عطر منتشر می شود. لباس هایی با الیاف طبیعی مانند نخ یا ابریشم در این موارد لک می شوند. اگر می خواهی به لباست بزنی، شیشه عطر را با فاصله نگه دار و مطمئن باش که لباس از ج.ن.س.ی نیست که با عطر لک شود. برای کسانی که بوی عطر روی پوست آنها دوام و ماندگاری ندارد، بهترین و مطمئن ترین گزینه اسپری کردن عطر در هوا و رد شدن از آن است؛ اما پیش از همه این ظرافت ها، حسن سلیقه و وسواس در انتخاب عطر لازم است. ما تازه های بازار را از بهترین و شناخته شده ترین شرکت های عطرسازی به شما معرفی می کنیم تا براساس سلیقه و بوی مطلوب خودتان، بهترین انتخاب را انجام بدهید.

Madly kenzo

تکفارس آی آر

برند کنزو توسط یک طراح ژاپنی راه اندازی شد. او در پایان قرن بیستم بازنشسته شد و وارثان او راه کنزو را ادامه می دهند.

شرکت کنزو برای اغلب خانم ها به ویژه خانم هایی که حول و حوش ۳۰سالگی قرار دارند، نام خوش خاطره ای است. در عنفوان جوانی این خانم ها، کنزو یک شرکت بی رقیب در تولید عطرهای دوست داشتنی بود و عطرهایی مانند کنزو فلاور، محبوبیت باور نکردنی داشتند. آمار فروش این عطر برای چند سال پیاپی، موفقیت این عطر را نشان می دهد. کنزو همیشه به تولید عطرهایی با محبوبیت عمومی شهرت داشته است. جدیدترین محصول این شرکت Madly kenzo است که بویی مشابه عطر آزارو کوچر دارد. این عطر سال۲۰۰۸ تولید شد و می توان گفت موفق ترین عطر زمان خودش بود. یکی از دلایل موفقیت آن عطر، دوام آن بود. مدل کنزو به اندازه آزارو کوچر ماندگاری ندارد و دوام آن در حد متوسط است.

dot Marc Jacob

در حالیکه در اغلب عطرهای زنانه، بیش از همه از عصاره گل استفاده می شود، عطر جدید مارک جیکوب، ترکیب گل و میوه است. دلیل خوب و موثقی نیست ولی در سلیقه عمومی، چنین عطری بیشتر به دختران جوان و نوجوان توصیه می شود تا خانم های میانسال. این عطر به دلیل استفاده از میوه آلبالو، سنگینی بوی گل را ندارد و با حسی از شادابی همراه است. سازنده این عطر علاقه خاصی به میوه های استوایی داشته است، مثلا میوه اژدها که نوعی میوه استوایی خاص است.

Moschino Pink bouquet

www.takfars.ir

در حالیکه در اغلب عطرهای زنانه، بیش از همه از عصاره گل استفاده می شود، عطر جدید مارک جیکوب، ترکیب گل و میوه است. دلیل خوب و موثقی نیست ولی در سلیقه عمومی، چنین عطری بیشتر به دختران جوان و نوجوان توصیه می شود تا خانم های میانسال. این عطر به دلیل استفاده از میوه آلبالو، سنگینی بوی گل را ندارد و با حسی از شادابی همراه است. سازنده این عطر علاقه خاصی به میوه های استوایی داشته است، مثلا میوه اژدها که نوعی میوه استوایی خاص است.

Pour femme Dolce &Gabbana

بازهم یک شرکت ایتالیایی و یک عطر پرآوازه دیگر. شرکت دلچه اند گابانا، سال ها بعد از حضور جدی و پررنگش در دنیای طراحی لباس، در سال ۱۹۹۲ عطر زنانه تولید کرد. این عطر تبدیل به یکی از عطرهای ماندگار قرن گذشته شد و حالا بعد از ۲۰ سال، طراحی و تولید عطرهای مختلف سعی کرده عطری بسازد که خاطره خوش اولین عطر دلچه اند گابانا را زنده کند. این عطر هم ترکیب خوش بویی از عصاره میوه و گل است.

Gucci flora The garden

در سال جاری میلادی که بیشتر از دو، سه ماه تا پایان آن باقی نمانده، شرکت های ایتالیایی در رقابت با شرکت فرانسوی که خود را مدعی ساخت بهترین عطرهای دنیا می دانند، بیشتر فعال بودند و کارنامه پربارتری دارند. یکی دیگر از عطرهای جنجالی امسال، مجموعه ای بود که گوچی عرضه کرد. سال ها پیش گوچی، عطری با نام فلورا طراحی کرد. یک عطر ملایم زنانه با رایحه مطبوعی از گل که حتی در ابتدای استفاده از عطر، بوی سنگینی احساس نمی شد. گوچی در سال ۲۰۱۲، یکبار دیگر سراغ فلورا رفته و با همان ترکیب اصلی فلورا یک باغ از عطر گل ها ارائه کرده است. فلورای جدید مجموعه ای شامل ۵ عطر است که باغ نامگذاری شده و در هرکدام بوی یک گل بارز است. این مجموعه ۵تایی بنفشه بخشنده، مگنولیا سحرآمیز، شکوفه نارنج باشکوه، رز جذاب و مریم مهربان نامگذاری شده اند. با این نامگذاری مشخص است که در هرکدام عصاره چه گلی استفاده شده است.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

مطالب محبوب بیشتر ››