تک فارس
حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
محصولات معتبر محصولات معتبر
آرایشی

بهترین راه جلوگیری از خشکی پوست در پاییز

image بهترین راه جلوگیری از خشکی پوست در پاییز

مرطوب کننده

شما باید همیشه مرطوب کننده همراه خود داشته باشید و اگر احساس خشکی در دست خود کردید در هر ساعت از شبانه روز از آن استفاده کنید. در این فصل بعد از دوش آب گرم پوست شما قابلیت خشکی بالایی دارد، یادتان نرود بعد از حمام حتما از مرطوب کننده استفاده کنید.

بالم لب

لب ها در فصل سرد بیشتر از بقیه فصل ها دچار ترک و خشکی می شوند برای همین است که شما باید بالم لب را به روتین پوستی خود اضافه کنید. بالم های لب حاوی موادی هستند که باعث از بین رفتن خشکی پوست و ترک خوردن یا پوسته پوسته شدن لب می شوند.

تکفارس آی آر

وازلین

استفاده از وازلین برای نقاطی از بدن که احتمال خشک شدن بیشتری دارند مثل آرنج ها و پاشنه پا بهترین انتخاب است. شما با مصرف وازلین ضمن مرطوب نگه داشتن این نقاط از خشکی آن نواحی هم جلوگیری می کنید. البته به شما پیشنهاد می کنم قبل از خواب این کار را انجام دهید.

صابون ممنوع

صابون ها حاوی موادی هستند که پوست شما را بیش از اندازه خشک خواهند کرد. برای شستن دست ها و بدن خود از صابون استفاده نکنید و شامپو بدن و صابون های مایع را جایگزین کنید.

ضد آفتاب

www.takfars.ir

ضدآفتاب تنها مخصوص روزهای گرم وداغ تابستان نیست. اشعه خورشید در روزهای سرد و ابری پاییز هم خطرناک است. برای محافظت از پوست و جلوگیری از خشکی آن حتما از ضدآفتاب استفاده کنید.

آب بنوشید

نوشیدن آب همیشه بهترین راه برای شاداب و سالم نگه داشتن پوست است.

ما معمولا در فصل تابستان به علت تعریق فراوان آب بیشتری مصرف می کنیم. اما یادتان باشد که نوشیدن آب را حتی وقتی تشنه نیستید در فصل پاییز هم ادامه دهید تا رطوبت پوست تان حفظ شود.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

محصولات معتبر محصولات معتبر
مطالب مشابه بیشتر ››