بهترین جا در یک وبسایت برای قرار دادن تبلیغات

مجله علمی هنری آموزشی پزشکی تک فارس شامل مطالب جدید و جالب با موضوعات پزشکی و سلامتی، روانشناسی، نکات آرایشی، دکوراسیون منزل، خانه داری، آموزش آشپزی

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
تک فارس

بهترین جا در یک وبسایت برای قرار دادن تبلیغات

image بهترین جا در یک وبسایت برای قرار دادن تبلیغات

از موثرترین عوامل جلب توجه بازدیدکنندگان و افزایش کلیک محل نمایش تبلیغات در سایت می باشد.

هنگامیکه بنر های تبلیغاتی در مکان نامناسبی از وب سایت قرار بگیرند، تعداد کلیک های بر روی آن به صورت قابل توجهی کاهش میابد.

وقتی که میخواهید بیشترین بازدید کننده را با بیشترین تعداد کلیک بر روی تبلیغات خود داشته باشید، باید مطمئن شوید که بنر ها در نیمه فوقانی وب سایت نمایش داده شوند. این بدین معناست که تبلیغات شما بهتر است در بخش بالایی صفحه وب سایت نمایش داده شود تا هر فردی که آن را باز میکند بلافاصله با آن مواجه گردد. اگر کاربر مجبور باشد که برای یافتن تبلیغات به پایین صفحه برود، تعداد کلیک ها کاهش چشمگیری خواهد داشت و در نتیجه کلیک های کمتری را دریافت میکنید.

تحقیقات نشان می دهد که بازدیدکنندگان یک صفحه در ۷ ثانیه اول با نگاه به صفحه محتوا را بررسی میکنند. اگر تبلیغ شما در این ۷ ثانیه به چشم بازدیدکننده برسد احتمال کلیک بر روی آن بیشتر می شود. می توان گفت برای کسب درآمد واقعی شما تنها ۷ ثانیه وقت ارتباط با بازدیدکننده خود را دارید. پس بنرها را در مکان های مناسبی از سایت خود قرار دهید.

تکفارس آی آر

تصاویر ترانه علیدوستی در نشست فیلم سینمایی پذیرایی ساده
  1. آموزش پاک کردن قطره های شمع آب شده از روی فرش
  2. گزارش تصویری از کاروان حج بازگران معروف به مکه
  3. عکس ها و خلاصه قسمت آخر سریال به من دروغ بگو
  4. مراسم تشریع هفت قدیس جدید مذهب کاتولیک
  5. چیدمان های شیک و سنتی برای سفره شب یلدا
  6. اسم فرشید فونت نستعلیق رنگارنگ دستنویس

مطالب پربازدید

مطالب محبوب