تک فارس

مجله علمی هنری آموزشی پزشکی تک فارس شامل مطالب جدید و جالب با موضوعات پزشکی و سلامتی، روانشناسی، نکات آرایشی، دکوراسیون منزل، خانه داری، آموزش آشپزی

محصولات جدید

محصولات معتبر قیمت ۱۰۹۰۰۰ تومان

رینگ لایت سلفی موبایل

محصولات معتبر قیمت ۷۹۰۰۰ تومان

اسپیکر بلوتوثی قابل حمل MG2

محصولات معتبر قیمت ۲۹۰۰۰ تومان

کیف رولی لوازم آرایش Roll N Go

محصولات معتبر قیمت ۶۹۰۰۰ تومان

کیف پول و موبایل میلانو

تک فارس
پزشکی سلامتی

بهترین توصیه های لاغر شدن در سال

image بهترین توصیه های لاغر شدن در سال

بعد از خوردن وعده غذایتان دندان هایتان را مسواک بزنید: دندان پزشکان مسواک زدن بلافاصله یعد از غذا را توصیه نمى کنند زیرا ممکن است این کار میناى دندانتان را از بین ببرد. اما مسواک زدن پس از ٣٠ دقیقه بعد از شام از خوردن خوراکى در ساعات آخر شب جلوگیرى مى کند.

در رژیمتان تغییرات بزرگ ایجاد نکنید: ایجاد تغییرات ناگهانى در برنامه غذایى اصلا عاقلانه نیست اما در عوض ایجاد تغییرات کوچک و مفید مانند حذف نوشیدنى هاى شیرین، تغییر در نوع صبحانه و استفاده از نان غلات کامل مى تواند موفقیت هاى بیشترى براى شما به عمل بیاورد. در ظاهر این موارد ذکر شده بسیار کم به نظر مى آیند اما در عمل تاثیرات خود را نشان خواهند داد.

از غذاهاى حاوى مایعات بیشتر استفاده کنید: آب و مایعات از فواید زیادى برخوردارند مانند تنظیم سوخت و آب بدن، کمک به کنترل کالرى و انرژى رساندن به ماهیچه ها. براى گرفتن نتیجه ى بهتر از میوه ها و سبزیجات داراى مایعات زیاد مثل سیب، کیوى، کرفس و خیاراستفاده کنید.

از قانون نصف بشقاب پیروى کنید: این قانون به این معناست که باید نیمى از بشقاب غذایتان را از میوه و سبزیجات پر کنید. این استراتژى حتى از شمردن کالرى هاى مصرفى نیز بیشتر روى کاهش وزنتان تأثیر خواهد گذاشت.

تکفارس آی آر

تخم مرغ را در برنامه ى صبحانه ى خود قرار دهید: خوردن تخم مرغ براى صبحانه یکى از راز هاى ارزشمند کاهش وزن است. زیرا تخم مرغ از مقدار بسیار کمى کالرى و مقدار زیادى پروتئین و مواد مغذى ضرورى بدن تشکیل شده است.

هشدار مهم: موارد توصیه شده درمانی در این نوشته صرفا برای مشکلات ساده می باشد، در صورت داشتن مشکل پزشکی جدی یا هر نوع حساسیت، لطفا قبل از هر اقدامی حتما به پزشک مراجعه کنید.

  1. زردآلو خشک بهترین درمان برای فشارخون بالا
  2. توصیه هایی خانگی برای درمان سردرد مزمن
  3. کمک هایی که مصرف سرکه سیب به سلامتی شما میکند
  4. چه کنیم تا مشکل سینوزیت کمتر عذاب آور باشد
  5. ماهی درمان پوست های خشک و مستعد به اگزما
معنی جفت شدن ساعت و دقیقه در زمان های مختلف چیست

مطالب محبوب

محصولات جدید

محصولات معتبر قیمت ۱۰۹۰۰۰ تومان

رینگ لایت سلفی موبایل

محصولات معتبر قیمت ۷۹۰۰۰ تومان

اسپیکر بلوتوثی قابل حمل MG2

محصولات معتبر قیمت ۲۹۰۰۰ تومان

کیف رولی لوازم آرایش Roll N Go

محصولات معتبر قیمت ۶۹۰۰۰ تومان

کیف پول و موبایل میلانو

مطالب پربازدید