بعد از یک دوستی ساده چطور بفهمم دوستش دارم یا نه

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

بعد از یک دوستی ساده چطور بفهمم دوستش دارم یا نه

image بعد از یک دوستی ساده چطور بفهمم دوستش دارم یا نه

مهارت هایی در خود دارید که می توانید از طریق آنها فرد مناسب برای خود را بیابید. اما…یک همسر خوب و ایده آل چه خصوصیاتی دارد؟

چگونه می فهمید که به مردی علاقه مند شده اید؟

جذب یک مرد و شروع یک رابطه، نیازمند علاقه ی متقابل از هر دو نفر است. در برخورد با یک مرد این فقط شما نیستید که سردرگمید که آیا او فرد موردنظر و مناسب برای شما هست یا نه، او نیز در پی پاسخ این سوال درمورد شماست و دوست دارد بداند که آیا مناسب و درخور او هستید یا خیر.

فکر میکنید مردها از کجا متوجه می شوند که به آنها علاقه مند شده اید؟ مردها هم همان چیزها را می خواهند: دوست دارند آنچه برایشان مهم و ارزشمند است، برای شما نیز اینچنین باشد. از اینرو شما باید ویژگی های شخصیتی فرد مورد نظرتان را بررسی کرده و آنها را با مقاصد و عقاید خود مقایسه کنید.

تکفارس آی آر

همسر ایده آل کسی است که ارزشهای زندگیش با شما یکسان باشد

جذب یک مرد و گذاشتن اولین قرار ملاقات ها با او به این منظور است که با علایق و اعتقادات او آشنا شوید. وقتی که زمان انتخاب فرا می رسد، باید کسی را انتخاب کنید که ارزش های یکسان و مشابهی با شما داشته باشد.

اگر زنی نتوانست مردی را به خود جذب کند، فقط به این دلیل که علاقه برایش مهم بوده، مطمئناً تا آخر عمر مجرد خواهد ماند.

اول سعی کنید با مردها دوست شوید-عشق بعدها ایجاد خواهد شد

اگر برای مدت زیادی مجرد بوده اید، باید یاد بگیرید که چطور آرامش و خونسردی خود را در برخورد با مردها حفظ کنید. اگر همیشه این اضطراب را داشته باشید که دوباره ناموفق خواهید شد، مطمئناً کار را بدتر خواهد کرد.

www.takfars.ir

تصورتان از مردها باید در نظر اول به عنوان یک دوست باشد، کسی که به نظر شما موجود جالبی است که دوست دارید بیشتر درمورد او بدانید. با او به صرف ناهار بیرون بروید، در پارک قدم بزنید، به سینما بروید و…اگر موفق به انجام این کارها شدید، یعنی توانسته اید با استرس و اضطراب خود کنار بیایید.

عشق و…یک آشنایی شاد

خط آخر: عشق بیشتر در نتیجه ی یک آشنایی خوب و خوش حاصل می شود، نه از شانس مجذوب کردن یک غریبه. اما، اگر اینقدر جرات دارید که وقتی از کسی خوشتان آمد، جلو بروید و با او قرار ملاقات بگذارید، پس تردید نکنید. به یاد داشته باشید که هدفتان نباید به چنگ آوردن آن فرد باشد، هدفتان باید مقابله با ترس و کمرویی خودتان باشد.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

بهترین سن شروع آموزش دادن به کودکان
  1. چطور فکرهای بد و آزار دهنده را از سرم دور کنم
  2. راهکارهای روانشناسی جدید برای اجتماعی و خونگرم بودن در جمع دوستان
  3. مردان از چه نوع همسری متنفر هستند
  4. چطور بهترین همسری که میتوانم باشم
  5. همسرم خیلی کم حرف می زند باید چکار کنم
  6. اشتباهاتی که هنگام کار شما را خسته میکند

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات