بعد از بیدار شدن از خواب شبانه رختخوات خود ر مرتب نکنید

مجله علمی هنری آموزشی پزشکی تک فارس شامل مطالب جدید و جالب با موضوعات پزشکی و سلامتی، روانشناسی، نکات آرایشی، دکوراسیون منزل، خانه داری، آموزش آشپزی

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
تک فارس

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

بعد از بیدار شدن از خواب شبانه رختخوات خود ر مرتب نکنید

image بعد از بیدار شدن از خواب شبانه رختخوات خود ر مرتب نکنید

مرتب نکردن رختخواب شاید کمی اعصاب را به هم بریزد و زیبایی خانه را به هم بزند ولی این مرتب نکردن سبب کمک به سلامتی خواهد شد.

مرتب کردن رختخواب بلافاصله پس از برخاستن از خواب ، باعث رشد و نمو ذرات و کرم های ریز یا شپش در آن می شود.اگر رختخواب خود را همزمان با طلوع آفتاب مرتب کنید، ملحفه نازک روی تخت شما بیش از میلیون ها غبار و کرم ریز را به دام خواهد انداخت.

این ذرات که روی تخت شما زندگی میکنند ، از سلول های مرده پوست و تعریق شما تغذیه میکنند و بطور بالقوه مشکلاتی مانند حساسیت و آسم ایجاد میکنند.در حالی که تخت نا مرتب بیشتر در معرض هوای تازه و نور است و این شرایط می تواند به کشتن موجودات ریز بهتر کمک کند.زمانی که افراد تخت خود را بلافاصله پس از بیدار شدن مرتب میکنند ، گرمای بدن و سلول های مرده پوست روی تمام تخت باقی میماند لذا توصیه می شود که تخت خود را نا مرتب گذاشته و اجازه دهید که در معرض نور و هوای تازه قرار بگیرد تا به این طریق ذرات و کنه ها بطور کامل از بین بروند.

گفتنی است،زمانی که افراد در خواب هستن بدن آن ها مقدار زیادی عرق تولید میکند که به طور میانگین در هر شب به میزان یک لیتر می رسد،این رطوبت بستر مناسبی را برای رشد و نمو ذرات و موجودات ریز فراهم می آورد.

تکفارس آی آر

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

برای بهبود گردش خون در بدن چه کارهایی مفید است
  1. راهکارهای کم کردن اشتها وقتی که رژیم می گیریم
  2. درمان عفونت ادراری با خوردن بلوبری
  3. خوب غذا بخورید تا افسرده نشوید
  4. همیشه احساس نفخ دارم راه درمان چیست
  5. باید ها و نباید در ورزش بدنسازی
  6. بهترین زمان برای تزریق آمپول چه ساعتی است

مطالب محبوب

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید